Wątek: Zimowki

  1. #21
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    goodride sw608


    miałem kiedyś te gumy w ej2 i nigdy nie powiem na nie nic złego

    pewnie sam nigdy bym ich nie kupowal ale dostałem komplet za friko wiec co..


    stosunek jakosci do ceny na wielki plus... mogę polecic

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez RAFA ; 31-10-2012 o 10:26

  2. #22
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez RAFA
    stosunek jakosci do ceny na wielki plus
    No jak oponki za frajer to się nie dziwię

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  3. #23
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    za friko czy nie za friko jest dobrze
    Cytat Zamieszczone przez sebawo
    No jak oponki za frajer to się nie dziwię

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #24
    ユーザー
    Awatar kawalerro
    Imię: Kamil
    Skąd: Dąbrowa Górnicza
    Posty: 1,089

    Auto: Civic EG4
    Silnik: B18C4+
    Moc: 200


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja od siebie mogę zaproponować nadlewki Markgum 205/55 R16 MARKGUM MK790/CS790
    Wzór bieżnika Continental Winter Contact TS

    http://www.markgum.com.pl/pl/katalog..._button=Szukaj

    cena brutto 144zł szt.

    U mnie 3 sezon na 14" mam takie oponki i zima BAJKA. Jeżdżone w CRX, teraz saxo i jest super.
    Co do 16" to mam 4 sezon taki sam rozmiar w Fiacie Stilo 1.9JTD i teraz też będziemy kupować kolejny taki komplecik do tej krowy.


    To że bieżnikowane nie znaczy że syf na lato nie proponuję nadlewek, ale w zimę na prawdę gorąco polecam, kilka kompletów już mieliśmy i w rodzinnych autach jak i sąsiedzi też śmigają na takowych i nie narzekają.
    Ogólnie firma MARKGUM produkuje też slicki na których mamy kilka rajdówek i stosunek ceny do jakośći jest bardzo przystępny

    polecam


    ps:
    Cytat Zamieszczone przez sebawo
    Kolejny rajdowiec nam rośnie
    Im więcej wszechstronnych kierowników na drodze tym lepiej

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez kawalerro ; 01-11-2012 o 14:35 Powód: SASASASASASA
    Nie moc silnika, a technika czynią z ciebie zawodnika

  5. #25
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez kawalerro
    Ja od siebie mogę zaproponować nadlewki Markgum 205/55 R16 MARKGUM MK790/CS790
    Wzór bieżnika Continental Winter Contact TS
    http://www.markgum.com.pl/files/fotob/product-190.jpg
    http://www.markgum.com.pl/pl/katalog..._button=Szukaj

    cena brutto 144zł szt.

    U mnie 3 sezon na 14" mam takie oponki i zima BAJKA. Jeżdżone w CRX, teraz saxo i jest super.
    Co do 16" to mam 4 sezon taki sam rozmiar w Fiacie Stilo 1.9JTD i teraz też będziemy kupować kolejny taki komplecik do tej krowy.


    To że bieżnikowane nie znaczy że syf na lato nie proponuję nadlewek, ale w zimę na prawdę gorąco polecam, kilka kompletów już mieliśmy i w rodzinnych autach jak i sąsiedzi też śmigają na takowych i nie narzekają.
    Ogólnie firma MARKGUM produkuje też slicki na których mamy kilka rajdówek i stosunek ceny do jakośći jest bardzo przystępny

    polecam


    ps:

    Im więcej wszechstronnych kierowników na drodze tym lepiej


    hmmm to mnie zaskoczyłeś, bo nigdy dobrych opini o bieżnikowanych oponach nie słyszałem. słyszałem że każda używana markowa opona jest lepsza od tego, ale skoro polecasz to pewnie nie są złe. a powiedz mi czy jeździłeś tymi autami na jakiś innych zimówkach dla porównania? bo ja na przykład na zime do pralki mam Toyo i chyba nie są złe, aczkolwiek nie mam porównania z innymi oponami w tym aucie więc nie wime jak by się zachowywała na innych.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #26
    ユーザー
    Awatar kawalerro
    Imię: Kamil
    Skąd: Dąbrowa Górnicza
    Posty: 1,089

    Auto: Civic EG4
    Silnik: B18C4+
    Moc: 200


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Generalnie też słyszałem złe opinie do póki nie sprawdziłem na własnej skórze. Ale jedno jest pewne- używka 5 czy 6 cio letnia ziowa nie będzie tak trzymać jak świeża guma nawet nadlewka.

    Były jakieś inne typu dębica, uniroyal i też dobrze trzymały. Każdy robi jak chce ja śmiało polecam te oponki, choć podkreślam że tylko zimówki.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Nie moc silnika, a technika czynią z ciebie zawodnika

  7. #27
    ユーザー
    Awatar Zewus
    Skąd: Katowice
    Posty: 643

    Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez kawalerro
    Ale jedno jest pewne- używka 5 czy 6 cio letnia ziowa nie będzie tak trzymać jak świeża guma nawet nadlewka.
    całkowita prawda, ale wiem z doświadczenia za nadlewki Markguma bardzo szybko się starzeje, 3 sezon już nadają się tylko do wyrzucenia, zaznaczam ze na jeździłem tylko na letnich drogowych

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #28
    ユーザー
    Awatar kawalerro
    Imię: Kamil
    Skąd: Dąbrowa Górnicza
    Posty: 1,089

    Auto: Civic EG4
    Silnik: B18C4+
    Moc: 200


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    zrobię foto tych opon po 3 sezonach i moich 14" i tych 16"

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Nie moc silnika, a technika czynią z ciebie zawodnika

  9. #29
    ユーザー
    Awatar Zewus
    Skąd: Katowice
    Posty: 643

    Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    bieżnik tamtych wyglądał bardzo ładnie, dożo mm i wszytko idealnie , ale delikatny opad czy nawet wilgotny asfalt i już nie jest tak zabawnie,

    nie neguję nadlewek, na zimę pewnie są ok, sam planuje zakup PROFILI slicki,

    po prostu trzeba brać pod uwagę wszystkie za i przeciw

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #30
    ユーザー
    Awatar kuzi
    Imię: Marcin
    Skąd: Beuthen Oberschlesien
    Posty: 913

    Auto: Mitsubishi GTO TT
    Silnik: 6g72TT
    Moc: 320KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Co do PROFIL, moja matka dwa lata temu zmieniała opony letnie na BF Goodrich. Poprzednie miała właśnie PROFIL 185/65R14. Przyjemnie się na nich jeździło (mimo tego, że były z 2005 roku), zapewniały trakcję na średnim poziomie (lepszym niż letnie Dębice na Hyundaiu Accencie o mocy 40KM mniejszej). Dopiero niedawno dowiedziałem się, że były to opony bieżnikowane. Myślę, że w stosunku cena/jakość są naprawdę warte polecenia. Reasumując, nie każde bieżnikowane to "syf".

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne wątki

  1. Jakie opony na 14" zimowki
    By kawalerro in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 13
    Data: 21-10-2011, 22:46

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top