W±tek: Felgi Rial skrêcane dwuczê¶ciowe 17" 8JJ ET32 4x114,3

  1. #1
    ユーザー
    Awatar darshan
    Sk±d: Gorzów Wlkp.
    Posty: 10

    Auto: Honda Prelude Vgen


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Felgi Rial skrêcane dwuczê¶ciowe 17" 8JJ ET32 4x114,3

    Do sprzedania posiadam felgi niemieckiej marki RIAL model F1. S± to siedemnasto calowe felgi aluminiowe o szeroko¶ci o¶miu cali oraz rozstawie na ¶ruby 4x114,3.
    S± one dwuczê¶ciowe, skrêcane. Posiadam zarówno komplet czterech felg, czterech dekielków z fajnym imituj±cym carbon logiem oraz komplet ¶rubek. Na jednej z fotek widaæ jak odkrêci³em jedn± z nich. Potrzebny klucz to 8-emka. Felgi wygl±daj± ob³êdnie. Ich sprzeda¿ motywuje tylko i wy³±cznie obecna niestabilna sytuacja w rodzinie. Wed³ug mnie to niez³a gratka jak na tego typu wzór felgi (rzadko¶æ), fakt, ¿e ma spory rant i jest skrêcana a przy tym wszystkim jest z rozstawem 4x114,3.
    Wiêkszo¶æ takich zabawek powstaje wg. mnie z innymi rozstawami. Felgi s± w dobrym stanie, jedna z nich wydaje siê byæ nieco krzywa na rancie ale to musia³by jeszcze potwierdziæ wulkanizator. Koszt ewentualnej naprawy (prostowania) nie bêdzie spory (ok. 50,00-80,00z³).

    Felgi widnia³y ju¿ wcze¶niej w jednym z moich og³oszeñ tutaj na forum jednak postanowi³em wystawiæ je w nowym temacie gdy¿ w poprzednim panowa³ ju¿ niez³y ba³agan dt. wcze¶niejszych sprzeda¿y sprê¿yn, naby, kierownicy itd.

    Felgi s± w dobrym stanie, je¶li prostowanie na jednej feldze nie oka¿e siê konieczne (bo nie jestem pewien co do swoich ga³ek ocznych) to wtedy zestaw jest P'n'P. Mo¿na je za³o¿yæ teraz na po¿egnanie obecnego sezonu i nacieszenie oczu wspania³ym zestawem felg na swoim samochodzie a w okresie zimowym mo¿na je poddaæ modyfikacjom, jak na przyk³ad polerka sporego rantu oraz pomalowanie ramion felgi w jaki¶ odpowiedni do samochodu kolor. Mo¿liwo¶ci s± ogromne. A zestaw wg. mnie to kompletny rarytas.

    Dziêki uprzejmo¶ci jednego z forumowiczów ju¿ ustali³em, ¿e felgi to Rial model F1.

    Cena zestawu: 950,00z³
    Co do ewentualnego kosztu wysy³ki sprawê dogadam z zainteresowanym.

    Kontakt przez PW.

























    Tak mog± wygl±daæ (fotka pokazuje je bez przykrêconych ¶rubek)



    Inne koncepcje ...






    ---------- Post dodany 09-10-2012 o 21:28 ---------- Poprzedni post dodany 07-10-2012 o 23:24 ----------

    SPRZEDANE. TEMAT DO ZAMKNIÊCIA. :cry:

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez darshan ; 08-10-2012 o 23:58
    Prelude Team Poland - JDMFreaks -

    Dlaczego szkoci nosz± kilt? Aby owieczki nie s³ysza³y rozpinanego rozporka.

Podobne w±tki

  1. 4x114.3 15", 16", 17" / 5x114.3 17" / Opony ZIMOWE 15"
    By SaTeR in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 27-01-2014, 12:02
  2. Felgi 17" Kosei Seneka RG, 4x100/4x114 + opony
    By ReaperDG in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 1
    Data: 26-04-2013, 23:48
  3. Felgi Rial '17, 5x114,3. + opony na jeden sezon
    By KOYTO in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 1
    Data: 25-04-2013, 12:24
  4. Felgi 17" 4x114.3 AEZ + opony Michelin
    By SaTeR in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 06-04-2013, 15:27
  5. Felgi RIAL 17" 4x114,3 ET32 8JJ spory rant \ Belka JDM
    By darshan in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 3
    Data: 31-08-2012, 11:56

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top