Wątek: weekend w Krakowie jaki hotel i nie tylko

  1. #1
    ユーザー
    Awatar krisss1111
    Skąd: Mińsk Maz / Szczytno
    Posty: 536

    Auto: Honda Accord Coupe CG4
    Silnik: F20B7


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    weekend w Krakowie jaki hotel i nie tylko

    Witam wszystkich. podpowiedzcie coś. chcemy sobie z żoną pojechać do Krakowa na weekend i chcielibyśmy w jakimś hotelu zanocować jedną góra dwie noce, tylko, że baza noclegowa jest dość pokaźna, a my chcielibyśmy taki no powiedzmy z większą ilością gwiazdek, bo to ma być nasza rocznica ślubu, więc hostele przypominające akademiki studenckie odpadają.
    wszelkie sugestie mile widziane, zarówno w sprawie noclegu, jak również podpowiedzi co należy w krakowie (oprócz wawelu oczywiści) zobaczyć, gdzie pójść, no wiecie, żebym z moją łajf nie łaził po omacku. z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    siła charakteru, moc możliwości = bujda na resorach

  2. #2
    ユーザー
    Awatar Grubenz
    Imię: Paweł
    Skąd: Knurów/Gliwice
    Posty: 791

    Auto: mazda 626 gf
    Silnik: 2.3 v6 kompresor
    Moc: 211km 290nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    fajna sprawa muzeum motoryzacji PRL-u

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Na forum jest kilka osób z Krakowa, może ona się wypowiedzą w temacie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  4. #4
    ユーザー
    Awatar krisss1111
    Skąd: Mińsk Maz / Szczytno
    Posty: 536

    Auto: Honda Accord Coupe CG4
    Silnik: F20B7


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    no właśnie na to liczę, że może ktoś z mieszkańców coś podpowie. bo ja w Krakowie byłem tylko raz i to przejazdem

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    siła charakteru, moc możliwości = bujda na resorach

  5. #5
    ユーザー
    Awatar Kct
    Skąd: Myszków
    Posty: 53

    Auto: Colt CA5A 'GTi'
    Silnik: 4g93


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    na weekend do zobaczenia na pewno podziemne muzem na rynku, przechadzka nad wisłą na wawel (nie wyschla jeszcze, przynajmniej w niedziele byla tam woda ), zjedzenie zapiekanek na kazimierzu (ponoc najlepsze w kraju, ale w krakowie na pewno )

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    W Krakowie polecam Hotel Logos... fajne łóżka tam mają i nie tylko

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar ramzy
    Imię: Marcin
    Skąd: Pyskowice
    Posty: 59

    Auto: Honda Prelude
    Silnik: H22A JDM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    No jak jakiś lepszy hotel, to polecam ten: http://www.grandsal.pl/ Co prawda mieści się w Wieliczce, ale to rzut kamieniem od Krakowa. W Krakowie, polecam wieczorem wypad na Kopiec Kościuszki ale na 100% nie będziecie sami jak będzie dobra widoczność Jak dopisze pogoda to oczywiście dzielnica Kazimierz - jest kilka szlaków, którymi można sobie pospacerować.
    Jak chcecie zwiedzić podziemia rynku, to zarezerwujcie wcześniej bilety przez internet bo będzie bieda z wejściem. Poza samym Krakowem warto wybrać się do kopalni soli w Wieliczce (wizyta na kilka godzin jak zwiedzamy jeszcze muzeum w kopalni - warto zabrać cieplejsze ubranie). Wspomniany hotel jest zaraz obok. Jak byłem w sierpniu, to w kopalni otworzyli nową trasę turystyczną, chyba nazywała się trasą górniczą. Od przewodnika dowiedziałem się tylko, że dostaje się strój ochronny, kask i lampę. Do kopalni są spore kolejki przed wejściem ale naprawdę warto.
    A poza tym to standard - Wawel, Barbakan, Planty, Rynek (ulice Floriańska - brama, Grodzka i inne). Słyszałem jeszcze o kiełbaskach z niebieskiej nyski ale nie miałem okazji spróbować - podobno tanie i dobre jedzenie ale tylko wieczorem i w nocy

    p.s.
    Jak kogoś to kręci, to jest jeszcze Nowa Huta - Aleja Róż (socrealizm i te sprawy). Jak się zapuścisz w głąb blokowisk, to lepiej mieć przy sobie drobniaki i kilka fajek na sztuki ;P

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez ramzy ; 20-09-2012 o 15:32

  8. #8
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez ramzy
    Słyszałem jeszcze o kiełbaskach z niebieskiej nyski ale nie miałem okazji spróbować
    Dwóch starych komicznych facetów je robi. Też słyszałem, ale nie jadłem. Oni podobno jakąś atrakcją Krakowa są.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


Podobne wątki

  1. Części z Preli i nie tylko .....
    By Robcon in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 1
    Data: 19-11-2015, 16:50
  2. CZĘŚCI 6 gen HB i nie tylko
    By ravvir in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 28-12-2013, 12:14
  3. Ciekawe części do EG civic Vgen i nie tylko
    By Chmura in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 1
    Data: 24-02-2013, 15:49
  4. Rysunki waszych samochodów i nie tylko ;)
    By Horizon in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 9
    Data: 26-06-2011, 22:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top