W±tek: nakretki do kó³

  1. #11
    ユーザー
    Awatar maximus
    Imiê: Micha³
    Sk±d: Czêstochowa
    Posty: 72

    Auto: Civic EJ9
    Silnik: D14A3/4
    Moc: za ma³o :)


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    chcecie powiedzieæ, ¿e nakrêtki zabezpieczaj±ce s± zawsze takie same? my¶la³em, ¿e robi± przynajmniej kilka wzorów w³a¶nie po to, ¿eby ktokolwiek, kto ma nasadkê nie móg³ komu¶ odkrêciæ ko³a...

    no to mnie nie pocieszyli¶cie. Czy w takim razie istnieje jakikolwiek sposób na to, ¿eby felgi by³y bezpieczniejsze? chêtnie bym wykupi³ AC, ale auto za stare

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    “Je¿eli wszystko jest pod kontrol± jedziesz zbyt wolno” - (Sir Stirling Moss)

  2. #12
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Nie s± takie same, ale ilo¶æ wzorów jest ograniczona.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  3. #13
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Na pewno bezpieczniejsze s± jakiekolwiek zabezpieczaj±ce ni¿ normalne, przynajmniej banda osiedlowych wyrostków nieprêdko siê z tym upora.
    Fakt, nie ma 100% pewno¶ci i gwarancji, ale nie powiedzia³bym, ¿e 'nie warto'....

    Co do samych ¶rubek, to niestety, ale chyba trzeba ci±gn±æ z ju³esej i to nie za 250PLN... Wszystko co dostêpne w pl, raz, ¿e ma³o trwa³e (kolory p³owiej±, farba schodzi) to w dodatku nie zabezpiecza...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  4. #14
    ユーザー
    Awatar maximus
    Imiê: Micha³
    Sk±d: Czêstochowa
    Posty: 72

    Auto: Civic EJ9
    Silnik: D14A3/4
    Moc: za ma³o :)


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    w takim razie na ten czas za³o¿ê chyba zwyk³e chromowane nakrêtki plus po jednej zabezpieczaj±cej, a najwy¿ej na spokojnie bêdê siê rozgl±da³, ¿eby ¶ci±gn±æ co¶ zza wielkiej wody. A tak swoj± drog±... ma kto¶ z Was tam jakie¶ kontakty, albo inne sposoby, ¿eby niekoniecznie p³aciæ za shiping?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    “Je¿eli wszystko jest pod kontrol± jedziesz zbyt wolno” - (Sir Stirling Moss)

  5. #15
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez maximus
    ¿eby niekoniecznie p³aciæ za shiping?
    My¶lisz, ¿e kto¶ Ci co¶ przy¶le za darmo? Na naszym podwórku siê to nie udaje, a co dopiero z US.
    Oczywi¶cie s± sklepy które oferuj± darmow± wysy³kê, ale jest ich bardzo ma³o i czêsto pomijaj± nasz kraj.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  6. #16
    ユーザー
    Awatar maximus
    Imiê: Micha³
    Sk±d: Czêstochowa
    Posty: 72

    Auto: Civic EJ9
    Silnik: D14A3/4
    Moc: za ma³o :)


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    nie nie, my¶lê, czy kto¶ tam na przyk³ad nie ma jakiego¶ znajomego, który móg³by wzi±æ co¶ do baga¿u podrêcznego za jaki¶ tam drobny profit

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    “Je¿eli wszystko jest pod kontrol± jedziesz zbyt wolno” - (Sir Stirling Moss)

  7. #17
    ユーザー
    Awatar kitzaj
    Sk±d: Tarnów
    Posty: 40

    Auto: Honda Civic EJ9


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Jedno pewne wystrzegaj sie nakretek Drag Wheels niby dobre i "markowe" a moje wygladaja dzis jak by byly z czystego aluminimum wypwiowaly juz po pol roku zrobily sie od slonca rozowe a teraz sa czyste bez barwy a wygladaly po kupnie tak (ORI moje zdjecie)




    Polecam D1 Spec ale tylko ORI 279zl w Racing Factory bodajze

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #18
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez kitzaj
    Polecam D1 Spec ale tylko ORI 279zl w Racing Factory bodajze
    Mia³em to po kupnie auta, wygl±da³y tak samo jak wspomniane dragi....

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  9. #19
    ユーザー
    Awatar ja666
    Imiê: pawel
    Sk±d: oswiecim
    Posty: 169

    Auto: nissan 200sx s13
    Silnik: ca18det
    Moc: ok 250hp


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez kitzaj
    Polecam D1 Spec ale tylko ORI 279zl w Racing Factory bodajze
    ja mam takie d1 i odkrêcam i przykrêcam je co chwile(jak cos modze) i nawet ryski na nich nie mam, kolorek idealny

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #20
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imiê: Szymon
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    nikt nie mówi ¿e nie warto, tylko mówiê ¿e tak kolorowo nie jest najbezpieczniej by³oby kupiæ jakie¶ OEM zabezpieczaj±ce, bo te wszystkie dragi i d1 to jak dla mnie raczej maj± ³adnie wygl±daæ ni¿ zabezpieczaæ. zawsze mo¿esz kupiæ np http://allegro.pl/honda-civic-ufo-3d...345024338.html plus do tego jakie¶ na "imbus", ogólnie im wiêcej czasu komu¶ zajmie ich odkrêcenie tym bardziej mo¿e go to odstraszyæ. mam gdzie¶ komplet nakrêtek zabezpieczaj±cych do Prelude na sprzeda¿ w razie potrzeby

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne w±tki

  1. Postów: 0
    Data: 02-07-2013, 15:34
  2. Postów: 0
    Data: 13-04-2013, 15:27
  3. Nakrêtki do kó³ D1 Spec niebieskie
    By Speedy in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 03-09-2012, 14:34
  4. [Inne] Co to jest geometria kó³.
    By ODi in forum Zawieszenie / Uk³ad kierowniczy / Hamulce
    Postów: 0
    Data: 23-03-2012, 09:33
  5. nakrêtki kó³
    By sebawo in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 2
    Data: 24-10-2011, 20:21

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top