Wątek: Ciekawe auto do 9 tyś.

  1. #11
    ユーザー
    Awatar FeN!x
    Imię: Maciek
    Skąd: SBE
    Posty: 700

    Auto: Lanos STI
    Silnik: ej257
    Moc: 325/515


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Nie mój, ja nie mam gazu

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #12
    ユーザー
    Awatar SenTex
    Imię: Bartek
    Skąd: Mińsk Mazowiecki
    Posty: 157

    Auto: Lexus IS
    Silnik: 1UZ-FE
    Moc: +/-245KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    -z fiatem Coupe daj sobie spokój
    -podobnie Alfa GTV jak tu ktoś sugerował
    -Ford Cougar, nastepca Probe takie dziwadło, nie wiem jak z awaryjnością
    -Mazda Xedos 9/Milenia śliczna, wielka, silnik Millera z kompresorem wydaje się ciekawy ale nie ma do tego auta gratów w kraju.
    Furka typowo amerykańska kojarzy mi się z płaczem na stacji benzynowej
    Za 9tys to kupisz zadbane, świeże rocznikowo punto 2 sporting 1.2 82km 6 biegow, tanie w eksploatacji a i klime bedzie mialo
    Albo Polo/Lupo GTI utrzesz nosa forumowemu koledze z citroena
    Ew. Galant ponadczasowa sylwetka tylko z 2.0 będzie muł a 2.5 będzie wciągał bene jak ćpun koks.
    Ew x2. Daihatsu Sirion 1.3 100KM 4x4 fruty z yarisa

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez SenTex ; 28-07-2012 o 21:15

  3. #13
    ユーザー
    Awatar FeN!x
    Imię: Maciek
    Skąd: SBE
    Posty: 700

    Auto: Lanos STI
    Silnik: ej257
    Moc: 325/515


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez SenTex
    -podobnie Alfa GTV jak tu ktoś sugerował
    Ja nie jestem ktoś i nie sugerowałem, a chciałem mu wrzucić parę nietypowych aut o jakie prosił, sam osobiście zainteresowałbym się nisanem 200sx ale alex zrobisz jak uważasz. swoją drogą wrzuciłem ci tylko auta ze śląska które mnie zainteresowały (pomijając VAG'i), także może się coś ciekawego całkiem trafić w innej części Polski

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #14
    ユーザー
    Awatar axello
    Imię: Alex
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    alfa tez mi sie podoba tak samo jak Fiat Coupe w sumie to jest to samo tylko w innym opakowaniu, o czesci sie nie boje bo auto jak bedzie robic 10 tyś rocznie to bedzie sukcesem...
    chrysler tez moj favoryt, tylko czy ktos miał stycznośc z tym? bo na necie łapie same dobre opinie i nawet nie pali jak smok o Pugu 406 też myslalem ale takim jak ma _lukasz_, bede musiał z nim porozmawiac na ten temat.
    o Cheerokim nie myslalem, ale silnik troche dużyyyy pewnie samego gazu pali ze 20l
    freelanderów już jeździ troche po myszkowie, wiec juz nie jest taki unikatowy. Seat i renówka zbyt popularne i nie mjaja w sobie niczego specjalnego jak dla mnie a rav4 fajniejsza by była z 5 furtkami,lecz mozna sie porozgladać. 200sx troche za tani sie wydaje i jakis czas stoi na alledrogo, ale godny uwagi.
    Co do bmw jeździ tego od groma w roznych wersjach, sa dośc fajne nie powiem, ale ja chce coś wyrózniajacego się
    Punto, Lupo, Polo
    nie musi być mega oszczedne jak bedzie palic do 15 litrów moge rozważać, moje auto nie bedzie raczej na codzien do pracy tylko ma dawac frajde z jady

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #15
    ユーザー
    Awatar Esperanto
    Imię: Tomasz
    Skąd: Pszczyna
    Posty: 703

    Auto: Gs300 & Ep81 & Ma9
    Silnik:
    Moc: y przybywaj!


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    miałem okazję tylko zasiąść za kierownicą 300m.
    Niesamowicie duży, obfity, chędogi, obszerny,znaczny,potężny, wielki.. wydaje się bardziej przestronny od bmw 5 czy Audi A6.
    Jak na amerykańca, wnętrze b. ładne i z zewnątrz nawet ładnie się prezentuje

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #16
    ユーザー
    Awatar Esperanto
    Imię: Tomasz
    Skąd: Pszczyna
    Posty: 703

    Auto: Gs300 & Ep81 & Ma9
    Silnik:
    Moc: y przybywaj!


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #17
    ユーザー
    Awatar bors
    Imię: Krzysztof
    Skąd: bedzin
    Posty: 810

    Auto: citroen
    Silnik: 1.0
    Moc: 50


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    ja bym wybierał między pralka a celiką

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #18
    ユーザー
    Awatar Daczer
    Imię: Dawid
    Skąd: Myszków
    Posty: 194

    Auto: Civic EJ9 / EK4
    Silnik: B18C4 / B16A2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Powiem Ci trochę słaby pomysł - prośba o doradzenie jakie auto wybrać na forum miłośników japońskiej motoryzacji

    Jak nie będziesz robił dużego przebiegu to zastanów się nad Coupe jak Ci się podoba albo Bravo HGT. - pierwsze dwa auta z jajem.
    Alfe GTV , nie ma opcji żebyś kupił zadbaną sztuke za 9k , chyba że w jakiejś biednej wersji wyposażenia z wolnossącym 2.0 , wtedy tak. - ale tego modelu bym szukał w pierwszej kolejności
    Nie orientuje się jak tam z cenami ale może jakiś Saab w cabrio?
    Peugeot 406 jak najbardziej na tak

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez Daczer ; 29-07-2012 o 13:52

  9. #19
    ユーザー
    Awatar _lukasz_
    Imię: Łukasz
    Skąd: SK
    Posty: 792

    Auto: Erka


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Peugeota 406 coupe w tej wersji co ja mam i dobrze utrzymanego, gdzie nie trzeba wlozyc 10 tys zl nie kupisz w takiej cenie.
    Jezeli chodzi o komfort jestem zadowolony. Osiagi ... hmmm to nie jest samochod do scigania sie od 0 do 100 km/h bo jest za ciezki. Na trasie to juz zupelnie inna bajka. Spalanie ? Delikatna jazda po miescie to okolo 14-15 litrow. Trasa okolo 8,5-9 przy normalnej jezdzie. Wyposazenie, uwazam ze jak na samochod XX wieku jest wyposazony we wszystko. Ceny czesci zamienych sa do przyjecia. Najdrozsze jest zrobienie rozrzadu, sprzegla jak rowniez zakup przedniego zderzaka. Awaryjnosc? Elektryka jest slabym ogniwem

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #20
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez bors
    ja bym wybierał między pralka a celiką
    pralka spoko ale niech nie próbuje kupić 5gena h22 za 9 tysi chyba że chce na starcie wsadzić drugie tyle w remont silnika

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne wątki

  1. Ciekawe Aukcje i Ogłoszenia
    By YendreK in forum Czy warto kupić?
    Postów: 1251
    Data: 13-06-2016, 11:17
  2. Postów: 0
    Data: 22-03-2014, 16:07
  3. Auto w gazie do 5 tyś
    By axello in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 3
    Data: 19-01-2014, 15:20
  4. Samochód do 70 tyś pln
    By verysc in forum Czy warto kupić?
    Postów: 21
    Data: 08-04-2012, 20:25
  5. Kupie jakieś ciekawe alufelgi
    By Hajtek in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 3
    Data: 30-03-2012, 13:08

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top