Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Wątek: co powiecie o tych autach?

  1. #1
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    co powiecie o tych autach?

    Może ktoś widział te parchy i może coś o nich powiedzieć lub wywróżyć ze zdjęć

    http://otomoto.pl/honda-civic-C25180539.html
    Troszkę tani ten sedanik, ale to też strasznie uboga wersja. Optymizmem napawa brak widocznej korozji na nadkolach i w okolicach drzwi. Martwi brak zdjęcia komory silnika.

    http://otomoto.pl/honda-civic-v-tec-...C25116955.html
    Może chłopaki z myszkowa będą furkę kojarzyć, coś tam podłubane, od serii się różni, ale ma elpidżi Cena wydaje mi się wygórowana, ale jeśli faktycznie jest w takim stanie jak to twierdzi właściciel to może wartałoby się zainteresować.

    http://otomoto.pl/nissan-almera-lpg-...C25252784.html
    No i na koniec coś ciekawego. Nie mam o tym aucie bladego pojęcia (ani o modelu), żonce się spodobało, widać że z tyłu było puk, ale ogólne wrażenie pozytywne. Nie wiem jak z częściami do tego, a raczej z ich cenami

    EDIT:
    http://otomoto.pl/nissan-micra-gaz-w...C25288054.html
    jeste jeszcze micra, która przy tym silniku spali mega mało. I jest z SO więc podjechać looknąć można

    EDIT2:
    http://tablica.pl/oferta/suzuki-swif...eafcb73;r:6;s:
    ładny swift z zawierca, nie za tani jak na rocznik? Nic po nim nie widać za bardzo, zdjęć komory również brak...

    Wszystkie są dość blisko i można śmiało podjechać, pytanie czy warto

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez sebawo ; 25-07-2012 o 14:04
    where dafuq is my signature...


  2. #2
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imię: Łukasz
    Skąd: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    hmmm no to ci powiem ze masz rozrzut cenowy
    sedan ... podejrzanie ładny ale z tego co widze to bierze spody drzwi na fotkach tak jakby - u mnie jest to samo, progi masz zamaskowane nakładkami ... trzeba by zerknać pod spód do obejrzenia i jakos nie wierze ze tylko to co wypisał jest do zrobienia

    hatch... no moim mega dziwne ... ma wsadzony d16 i dodaje drugi silnik d16 po remoncie ? to co ten w aucie padniety ? d16 swap jest tak spokojnie połowa wartosci tego auta

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar axello
    Imię: Alex
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez sebawo
    http://otomoto.pl/honda-civic-v-tec-...C25116955.html
    Może chłopaki z myszkowa będą furkę kojarzyć, coś tam podłubane, od serii się różni, ale ma elpidżi Cena wydaje mi się wygórowana, ale jeśli faktycznie jest w takim stanie jak to twierdzi właściciel to może wartałoby się zainteresować.
    odpuśc sobie, auto tragedia, stoi na allegro juz dośc długo z połtora roku. sam chciałem kupić ale zraziłem sie, przeżarta podloga, silnik zamulony miał też wycieki i to nie małe. ogolnie nie polecam .

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    tego nissana almere musze skoczyc obejrzec bo tez spodobal sie mojej mamie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar FeN!x
    Imię: Maciek
    Skąd: SBE
    Posty: 700

    Auto: Lanos STI
    Silnik: ej257
    Moc: 325/515


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Czyżby Karola auto zmieniała ?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez axello
    odpuśc sobie, auto tragedia, stoi na allegro juz dośc długo z połtora roku. sam chciałem kupić ale zraziłem sie, przeżarta podloga, silnik zamulony miał też wycieki i to nie małe. ogolnie nie polecam .
    No i dzięki spodziewałem się odzewu, bo Myszków nie za wielkim miastem jest


    Cytat Zamieszczone przez RAFA
    tego nissana almere musze skoczyc obejrzec bo tez spodobal sie mojej mamie
    I jeszcze mi go zwiń, to zarzucę fochem, a w żonie będziesz miał wroga nr 1 bo najbardziej jej się podoba z tych prezentowanych

    Cytat Zamieszczone przez FeN!x
    Czyżby Karola auto zmieniała ?
    No chciałaby, Uno w każdej chwili może ulec natychmiastowej biodegradacji

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  7. #7
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez sebawo
    No chciałaby, Uno w każdej chwili może ulec natychmiastowej biodegradacji


    tak samo jak mój punto

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar SenTex
    Imię: Bartek
    Skąd: Mińsk Mazowiecki
    Posty: 157

    Auto: Lexus IS
    Silnik: 1UZ-FE
    Moc: +/-245KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    RAFA Jak chcesz almere to szukaj po lifcie (98r) Obejrzyj dobrze bo wiekszosc kure*** gnije -progi, kielichy, nadkola. Silnik najlepiej 1.4/2.0

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Almera nie warta uwagi
    Swift z Zawiercia:
    blacha spoko, na prawdę zero ognisk korozji w widocznych miejscach, na nadkolach, nigdzie w komorze. Podłoga dobra, widać, że konserwacja nie-fabryczna, więc ktoś dbał.
    Mechanicznie zawias ok, nic się nie tłukło. Silnik - wysokie obroty jałowego, tak na gazie jak i na benie, delikatne zawiasty przy odpuszczaniu gazu na ok. 2krpm ale nieszczelny był dolot, więc wystarczyło rurę przytrzymać i się uspokajało. Wyciek w okolicach aparatu zapłonowego, chyba od dłuższego czasu, bo na skrzyni pod aparatem zaciek jak cholera.
    Plecionka na wyjściu kolektora przytarta, bo pierdziało.
    Natomiast podczas jazdy przy puszczaniu gazu i 'hamowaniu silnikiem' słychać było dość głośne tarcie, jakby się tarcza sprzęgła ślizgała albo łożysko/ska w skrzyni. Z zewnątrz nie było widać nic, co mogłoby powodować takie tarcie więc to raczej w skrzyni, no i czemu nie było tego przy przyspieszaniu?
    No i fakt, który daje do myślenia - właściciel kupił auto w tym roku, syn jeździł do szkoły, oprócz wymiany płynów i filtrów nie było robione nic... kto sprzedaje swifta 1.0 z gazem po pół roku bezawaryjnej eksploatacji?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  10. #10
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Jajko z sosnowca, może ktoś kojarzy?
    http://tablica.pl/oferta/honda-civic...z-ID1oSe3.html
    "Niskoprofilowe felgi" i mózg rozje*any

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top