Nie wiem czy to dobry dzia³, ale mam nadzieje, ¿e tak.

Sytuacja wygl±da nastêpuj±co. Parê dni temu jecha³em jakie¶ 50km i w tym czasie jakie¶ trzy razy zdarzy³o mi siê co¶ takiego: jadê na dajmy na to 4tym biegu, naciskam sprzêg³o, zbijam bieg, na dwójkê, bo szykujê siê do zakrêtu i jednocze¶nie naciskam hamulec. W tym momencie, zapala siê na pó³ sekundy kontrolka ABS, a radio przestaje na ten u³amek czasu graæ. Tak jakby zabrak³o napiêcia w danym momencie.

Od tego czasu jednak taka sytuacja siê nie powtórzy³a. Powtarza siê natomiast raz na jaki¶ czas co¶ takiego, ¿e wy³±czam zap³on po je¼dzie i w tym czasie jakby resetuje siê czê¶ciowo komp. Czyli wy³±cza mi siê ca³kowicie radio i gubi wszystkie ustawienia, a sterownik gazu prze³±cza siê na benzynê. Zegar jednak siê nie resetuje. Po ponownym bezproblemowym odpaleniu, wszystko jest ok.

Zauwa¿y³em, ¿e zaczê³o siê tak dziaæ podczas ostatnich upa³ów, ale nie wiem czy ma to zwi±zek. Wiem te¿, ¿e ABS wyrzuca jakie¶ b³êdy, ale nie sprawdzi³em jeszcze dok³adnie jakie. Poza tym sam ABS chyba takich b³êdów powodowaæ by nie móg³?

Co Wy na to?