Wątek: Gramy dla Anitki

  1. #1
    ユーザー
    Awatar YendreK
    Imię: Jack Torrance
    Skąd: DG/Będzin
    Posty: 2,456

    Auto: Osobowe
    Silnik: Mechaniczny
    Moc: Niech Moc będzie z Tobą


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Gramy dla Anitki

    Sprawa Prosta, w Czwartek na Spocie Zrobie zbiórke, w sumie na każdym spocie będe chodził i truł wam tyłek do 14 lipca https://forum.jdmstyle.pl/showthread....5415#post55415 http://www.gramydlaanitki.pl/

    Pomyślałem sobie że jak by każdy dał te 5 zł - 10 zł 20 zł to może uzbierała by sie jakaś kwota, Jak uzbieramy sam osobiście przekaże kase frajtowi lub zdobęde jakis numer konta na który trzeba wysłac, a jak co to sie pojedzie i za uzbierana kase nakupuje sie cegiełek, Misiaki MOBILIZEJSZYN. Nienawidze Raka i dlatego trzeba walczyć o Anitke.


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar screatch
    Skąd: tychy
    Posty: 1

    Auto: honde


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Dzięki całej ekipie JDMstyle za chęci pomocy i wsparcia.

    Więcej o imprezie. Liczę na Waszą obecność.

    A więc Panie i Panowie atmosfera zapowiada sie iscie rodzinna więc smiało można zabrać swoje pociechy. Dla najmłodszych m.in będą czekać :
    - zjeżdzalnie, zamki itd
    - pokaz kuchni molekularnej wykonany przez P.Wasik
    - pokaz Capoeiry
    - teatr ognia Vatiamante
    - nauka chodzenia na szczudłach
    - akcja kolorowanka

    Będą rajdówki które najprawdopodobniej będą miały możliwość przewieźć osoby chętne po specjalnie przygotowanym odcinku drogi.
    Uczestnicy zlotu rozegrają turniej w piłkę miedzy klubami lub stworzonymi grupami na boisku dmuchanym.
    Jest przygotowana spora ilość konkursów (mamy nadzieje ze uda sie wszytkie przeprowadzić)

    Wybieramy :
    - Auto Zlotu
    - Koze Zlotu
    - Stylizacja wnętrza
    - Zabudowa CarAudio
    - Miss-ke Pikniku

    Po licznych pokazach i konkursach przyjdzie czas na blok koncertowy a w nim na scenie pojawią sie zespoły Hip Hop, Regge Ska, Rock.

    Praktycznie do samego wieczora będzie sie działo a już od 21 w klubie Fraktal rozpoczynamy After Party.

    Rezerwacje placu mariusz_81@o2.pl

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne wątki

  1. Gramy! Czyli noga w wykonaniu JDMST!
    By FeN!x in forum Spoty
    Postów: 792
    Data: 08-08-2014, 21:36
  2. Ratunek dla schroniska dla zwierząt!
    By myszka20221 in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 0
    Data: 10-08-2011, 14:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top