Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Wątek: Pitbedzin

  1. #11
    ユーザー
    Awatar KyzCrap
    Imię: Marcin
    Skąd: Katowice !
    Posty: 112

    Auto: Suzuki Swift MK2 GTi
    Silnik: G13B
    Moc: 101 KM +


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Dzisiaj Pit i _lukasz_ ogarniali u mnie w Baleno drążki kierownicze wraz z końcówkami i górne mocowanie amortyzatora... Zbierzność "na oko" ustawiona perfekcyjnie - 120km/h i nic nie ściąga Po wszystkim stukaczem okazało sie nie górne mocowanie amorka a przegub wewnętrzny, także dodatkowy + dla Pit'a Oczywiście POZYTYW

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #12
    ユーザー
    Awatar Pedros
    Skąd: Czeladź
    Posty: 515

    Auto: Peugeot 407


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    a więc dziś SuperPit i SuperŁukasz odpalili mi Hondę!! Wielki POZYTYW! I jeszcze raz dzięki Panowie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #13
    ユーザー
    Awatar fokus
    Imię: Michałł
    Skąd: Czelsi
    Posty: 228

    Auto: prelude BB3
    Silnik: h24T
    Moc: seria+++


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    pan pit wymienił mi zestaw filterków w autku, powietrza / oleju / paliwa + wymienił sam olej
    dziękówka & polecam

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

    Wchodzę, pękają szyby, głośniki Toshiby, Biała Honda, tak to wygląda, nic na niby ...



  4. #14
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    No to po raz kolejny pit poratował w trudnej sytuacji. Jego garaż pełen jest części nie-do-zdobycia
    Już mam Twój numer na górze listy, zaraz pod numerem żony

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  5. #15
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    W sprawie zapieczonych zacisków też można do niego podjechać. Rozkręci, obada, sprawdzi tłoczek i dojdzie do wniosku, że zapieczona jest prowadnica. Później zabiera się do roboty, trochę się siłuje, ale w końcu sobie radzi. Następnie czyści, smaruje, skręca. Nie założył tyko koła na znak protestu, że nie chciałem żeby mi je dokręcił pneumatem. Ogólnie po raz kolejny mogę polecić.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  6. #16
    ユーザー
    Awatar silver30
    Imię: Damian
    Skąd: sosnowiec
    Posty: 496

    Auto: honda civic 5D
    Silnik: D16Y3
    Moc: 115KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Polecam wszystkim. Walczył z zapieczonym zaciskiem oraz niesprawnym hamulcem ręcznym u mnie koło tygodnia czasu. I juz, kiedy myslelismy, ze znow trzeba nowy zacisk kupic wspolnymi silami z lukaszem zrobili cos tam, tak że reczny chodzi bez zarzutu Takze polecam wszystkim

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Civic EG4 D15B2 - pitbedzin
    By pitbedzin in forum V generacja
    Postów: 199
    Data: 01-06-2013, 19:47

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top