Trochê stuffu do sprzedania bo zalega tylko w stodole i miejsce zajmuje. Niema gdzie siana dla koni (mechanicznych) trzymaæ :p
Pochodz± one z mojego autka i s± niejako efektem ubocznym modzenia . Wszystko co hondowskie to oczywi¶cie orygina³y z 5D europejskiego auta. Zaczynamy:

Na ka¿dy z elementów mogê wystawiæ aukcjê na Allegro je¶li sobie kto¶ ¿yczy - wtedy do ceny doliczam 3-5z³ na prowizjê i wystawienie przedmiotu dla allegro. Odbiór osobisty lub wysy³ka. Napisz (PW lub email mikefoto@mikefoto.pl), zadzwoñ / SMS (791 911 410) a siê dogadamy.

1. Mechanizm opuszczania tylnych szyb - manualny - prawy i lewy 20z³ sztuka (przy kupnie 2szt - 30z³) stan b.dobry




2. Klamka tylna - prawa i lewa - 30z³ sztuka - 2 sztuki - 50z³- stan b.dobry




3. Kompletne czarne wnêtrze 5D - z EUROPEJCZYKA - ca³o¶æ 200 z³ - pe³en komplet z mojego auta w bardzo dobrym stanie - w aucie nie by³o palone, ¿adnych przetaræ, rozdaræ, skaz czy przepaleñ. W komplecie fotele przednie, kanapa tylna oraz 4 boczki drzwi. Ewentualnie rozdzielnie - fotele i kanapa - 110z³, boczki 99z³.



5. Oryginalne migacze boczne Stanley - prawy i lewy 17z³ szt. - za 2 sztuki 30z³ - idealne




6. Ga³ka zmiany biegów - nieVti - 20z³ orygna³ Hondowski z mojego auta - stan b.dobry




7. Korbki opuszczania szyb - 10z³ sztuka




8. Maskownice g³o¶ników 16cm HERTZ z zestawu Hertz DSK-165 - 10z³ za 2 szt. S± w stanie idealnym - do zdjêcia jedynie wyjête z folii. GRATIS - widoczna na zdjêciu naklejka Hertz'a




10.Os³ona na tunel, miêdzy fotelami - 10z³ . Stan Bardzo dobry, z mojego auta.



11.Lusterko wewnêtrzne wsteczne - 15z³