Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Wątek: wakacje

  1. #1
    ユーザー
    Awatar Rikoo
    Skąd: S1 Rikoo
    Posty: 408

    Auto: Honda Civic
    Silnik: B16A2+
    Moc: 185KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    wakacje

    Temat chyba na czasie

    wiec tak ma ktos moze jakies namiary nad polskim morzem gdzie mozna spokojnie wypoczac

    gdyz w tym roku jedziemy 1 raz z nasza coreczka chcemy w jakims spokojnym miejscu spedzic tydzien czasu

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar mlodziutki
    Imię: Tomek
    Skąd: Kraków/Zabierzów
    Posty: 40

    Auto: Honda Accord CG9
    Silnik: F20B6
    Moc: 150km


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    http://www.mielno-wczasy.pl/

    A tu masz dane adresowe tej kobitki:

    Bożena Michalska
    Pensjonat "Wrzos"
    ul. Przyjaciół 19
    76-032 Mielno

    Byliśmy z żoną tam 2 lata temu w sezonie jest tam zajebiscie polecam!

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar Marek83
    Imię: Marek
    Skąd: Czeladź
    Posty: 5,891

    Auto: Honda GG3
    Silnik: L13Z2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja moge polecić Ci miejscowość Sarbinowo. To jest pare kilometrów od Mielna.
    Ne necie znajdziesz główną strone tamtej gminy z propozycjami wynajęcia domku lub też kwatery.
    Byłem tam w zeszłym roku i w tym też jacde

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar bors
    Imię: Krzysztof
    Skąd: bedzin
    Posty: 810

    Auto: citroen
    Silnik: 1.0
    Moc: 50


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    no Mielno to typowo spokojna mieścina z połową ludzi z Dąbrowy i Sosnowca

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar Margo
    Skąd: Katowice
    Posty: 819

    Auto: Accord CM6 3.0 V6
    Silnik: 3.0 V6 Vtec
    Moc: 246


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    jedź na Hel, jest tak spokojnie, że myślałam , że umrę tam z nudów, o północy wszystko pozamykane, cisza, spokój

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    A ja się zapytam czemu nie pojedziecie w drugą stronę? za 10 godzin jesteście nad adriatykiem, ludzi tyle samo, ceny takie same, ale pewność, że nie będzie lało niemal 100%

    Nie polecam Helu w sierpniu, byłem w ostatnim tygodniu i po 1. po dwóch dniach nie ma już gdzie łazić i co oglądać, po 2. ludzi kupa od rana do wieczora, na rowerzystów trza uważać...

    Zaś z polecenia do Mrzeżyno, mała mieścina, więc spokojnie było, na rodzinny wypad w sam raz, ja myślałem, ze się uduszę...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez sebawo ; 12-05-2012 o 11:14
    where dafuq is my signature...


  7. #7
    ユーザー
    Awatar Rikoo
    Skąd: S1 Rikoo
    Posty: 408

    Auto: Honda Civic
    Silnik: B16A2+
    Moc: 185KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Sebawo a gdzie dokładnie nad adriatyk?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar FeN!x
    Imię: Maciek
    Skąd: SBE
    Posty: 700

    Auto: Lanos STI
    Silnik: ej257
    Moc: 325/515


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Sebawo ma racje lepiej zdecydowanie jechać w drugą stronę, ale czy akurat do Chorwacji, wydaje mi się że Chorwacja na chwile obecną nie jest godna polecenia, po pierwsze dużo tam Polaków, po drugie ceny jak we Włoszech (przy obecnym kursie euro tanio nie będzie), a atrakcji mniej zdecydowanie, we Włoszech zdecydowanie lepsze drogi i lepiej są przygotowani pod turystów. Mogę polecić Rumunie i Bułgarie (jest trochę brudnawo miejscami w Bułgarii, ale wszędzie dogadasz się po Polsku) , pogoda fajna, morze Czarne cieplejsze niż Bałtyk a to z małym dzieckiem ważne bo u nas to tylko przeziębienie można przywieźć, a jeśli chce ci się zwiedzać to zamek Drakuli można zobaczyć. Sami Rumuni są bardzo miłymi ludźmi i tylko u nas się utarła głupia opinia na ich temat.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    No boost, no fun

  9. #9
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Tylko, że w Rumunii są chyba tylko dwie miejscowości z jako takim zapleczem turystycznym, jak tamte tereny, to zdecydowanie Bułgaria, no ale z małym dzieckiem to podróż bez przystanku może być baaardzo ciężka. I faktycznie, Rumuni to spoko goście, a nie jak mówią stereotypy.

    Rikoo od Żyliny do Rijeki masz samą autostradę a zatoka jest miejscami bardzo ładna, polecam wyspę Krk. I nie zgodzę się, że nie są przygotowani, są i to bardzo dobrze, poziom usług i ich jakość nie odbiega włoskim, niestety ostatnio ceny też troszkę poszły do góry, ale nie ze względu na turystów, a ogólnie, bo miejscowi też narzekają, że w sklepach drogo. Mimo to są bardzo zbliżone do polskich (piwo, chleb, woda, lody, ser, wędlina - w marketach, bo w knajpach browar jest tańszy niż u nas...).
    Apartament z przepięknym widokiem i klimą wynegocjowaliśmy za 15E/os/dzień i to na początku sierpnia.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  10. #10
    ユーザー
    Awatar FeN!x
    Imię: Maciek
    Skąd: SBE
    Posty: 700

    Auto: Lanos STI
    Silnik: ej257
    Moc: 325/515


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Nie, nie twierdzę, że nie są przygotowani w żadnym razie w Chorwacji byłem może ze 4 razy i zawsze było fajnie. Chodziło mi raczej że z małym dzieckiem Włochy są jednak lepsze, bo zaplecze mają naprawdę konkretne. Tylko teraz kwestia Rikoo czy na tygodniowy wyjazd warto tak daleko jechać. Może rzeczywiście tak jak pisze Sebawo, Chorwacja to jest to. Kwestia tylko tego że północna Chorwacja dla mnie to syf. Dużo ludzi, brudno i drogo, południe jest o niebo ładniejsze ale to nie na tygodniowy wypad bo wiadomo kilometry, chociaż teraz jest już autostrada i jak dobrze przyciśniesz to chwila i jesteś na miejscu. Reasumując do nas z małym dzieckiem bym się nie pchał bo pogoda jest nieprzewidywalna, a może zimne i nie posiedzisz w wodzie jak tam.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    No boost, no fun

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak spędziłeś/aś wakacje?
    By Gierade in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 41
    Data: 03-09-2011, 20:34

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top