Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Wątek: wakacje

  1. #11
    ユーザー
    Awatar Rikoo
    Skąd: S1 Rikoo
    Posty: 408

    Auto: Honda Civic
    Silnik: B16A2+
    Moc: 185KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    wiecie mala bedzie miala 7 miesiecy wiec w morzy napewno nie posiedzi a zarazem chcemy miec blisko jak by sie z nia cos dzialo wiecie wole dmuchac na zimne wiec w tym roku napewno Polska a za rok gdzies dalej

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #12
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Też bym się chyba z takim malcem nie odważył, choć znam ludzi, którzy z 3 miesięcznym już lecieli
    Anyway jak nasze wybrzeże, to bym celował gdzieś na zachodnią część, bo dojazd lepszy niż środkiem polski.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  3. #13
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Fenix, nie zgodzę się że w chorwacji są kiepskie drogi. autostrada praktycznie przez cały kraj. północnej części rzeczywiście nie polecam, lepiej jechać parę kilometrów dalej na południe - byłem już chyba z 8 razy, pogoda super, może cieplutkie, dojazd bardzo dobry - jest to co prawda te 1000-1200km, ale jedzie się praktycznie tyle co nad polskie morze... co do syfu to prędzej powiedziałbym że syf to jest właśnie we włoszech, może brudne, zamulone, pewnie z racji piaszczystych plaży, a w chorwacji jednak przeważają kamieniste. poza tym, włosi są specyficzni, osobiście za nimi nie przepadam.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #14
    ユーザー
    Awatar MikeFoto
    Skąd: Myszków
    Posty: 605

    Auto: Honda Civic 5D ecoVTi-S
    Silnik: D14A8
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Rikoo
    wiec tak ma ktos moze jakies namiary nad polskim morzem gdzie mozna spokojnie wypoczac

    gdyz w tym roku jedziemy 1 raz z nasza coreczka chcemy w jakims spokojnym miejscu spedzic tydzien czasu
    Rikoo w zeszłym roku miałem podobny dylemat. Mały miał rok, pierwsze wakacje, więc potrzebowałem megaspokojne miejsce . Znalazłem przypadkiem i mogę polecić. Miejscowość nazywa się Gąski ok. 12km od Mielna i ok 25km od Kołobrzegu. W gąskach jest tylko jedna atrakcja turystyczna - Latarnia i wokół niej kilka straganów, gastronomii i tyle. Głównie campingi i domki do wynajęcia, jedna ulica. Zero zgiełku, hałasu, cisza, spokój, niewiele ludzi, place zabaw dla dzieciaków, czysta i pusta plaża - jeśli tego szukacie to szczerze polecam. Do Mielna/K-brzegu niedaleko, zawsze można podjechać.

    Miejscówkę jaką mieliśmy to http://www.wloczega.afr.pl/. Super jedzonko, polecam szczególnie "Przysmak Włóczęgi", niebo w gębie. I ceny bardzo rozsądne.

    Widok z latarni na "centrum" Gąsek


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #15
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez MikeFoto
    Rikoo w zeszłym roku miałem podobny dylemat. Mały miał rok, pierwsze wakacje, więc potrzebowałem megaspokojne miejsce . Znalazłem przypadkiem i mogę polecić. Miejscowość nazywa się Gąski ok. 12km od Mielna i ok 25km od Kołobrzegu. W gąskach jest tylko jedna atrakcja turystyczna - Latarnia i wokół niej kilka straganów, gastronomii i tyle. Głównie campingi i domki do wynajęcia, jedna ulica. Zero zgiełku, hałasu, cisza, spokój, niewiele ludzi, place zabaw dla dzieciaków, czysta i pusta plaża - jeśli tego szukacie to szczerze polecam. Do Mielna/K-brzegu niedaleko, zawsze można podjechać.

    Miejscówkę jaką mieliśmy to http://www.wloczega.afr.pl/. Super jedzonko, polecam szczególnie "Przysmak Włóczęgi", niebo w gębie. I ceny bardzo rozsądne.

    Widok z latarni na "centrum" Gąsek

    http://i.imgur.com/rxir1.jpg
    Też polecam. Cisza i spokój gwarantowane. Byłem tam kilka lat do tyłu i miło wspominam tamte wakacje.

    http://www.palacmorski.ta.pl/

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  6. #16
    ユーザー
    Awatar Marek83
    Imię: Marek
    Skąd: Czeladź
    Posty: 5,891

    Auto: Honda GG3
    Silnik: L13Z2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    MikeFoto zapodał dobrą propozycje. Gąski to spokojna mieścina. A do tego masz bardzo blisko np. Sarbinowa na promenade, do Chłopów po rybke prosto z łajby i kawałek dalej Mielno Ogólnie jest gdzie spacerować i cieszyć sie pięknem Polski

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #17
    ユーザー
    Awatar PaBBlos
    Imię: Paweł
    Skąd: Bielsko-Biała
    Posty: 194

    Auto: Nissan 200sx s14a
    Silnik: SR20DET


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    O widze że Gąski znane są. Byłem tam około 10razy i takżę mogę polecić tą mieścine. Ostatnio byłem tam 2 lata temu i zdziwiłem się w jakim tępie gąski się rozrastają, rozbudowują i już powoli przestaje tam być tak cicho i spokojnie jak kiedyś

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #18
    ユーザー
    Awatar Pawwelll
    Imię: Paweł
    Skąd: Czeladź
    Posty: 214

    Auto: Honda Civic EJ9
    Silnik: D14Z1


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja bym Ci polecił Łebę. Co prawda nie jest to super ciche miejsce, ale jak byś chciał to mam namiary na super parę gospodarzy. Jest park narodowy,ruchome wydmy, park dinozaurów, jest gdzie pochodzić. Jak co to na PW mogę dać namiary.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #19
    ユーザー
    Awatar Rikoo
    Skąd: S1 Rikoo
    Posty: 408

    Auto: Honda Civic
    Silnik: B16A2+
    Moc: 185KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    juz kupilem w tym roku bawie sie w darlowku

    http://www.domkialicja.pl/galeria.php

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #20
    ユーザー
    Awatar Pawwelll
    Imię: Paweł
    Skąd: Czeladź
    Posty: 214

    Auto: Honda Civic EJ9
    Silnik: D14Z1


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Wygląda ciekawie a ile osób w jednym domku może być ?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak spędziłeś/aś wakacje?
    By Gierade in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 41
    Data: 03-09-2011, 20:34

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top