Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

W±tek: jakie g³o¶niki na ty³ (elipsy)

  1. #11
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez RAFA
    Hertz DCX 690 polecam ,


    zadnych boszmanów , pejlingów czy jak to sie tam pisze ³±cznie z alphardami... nie warto kupowaæ takiego sprzêtu nawet do malucha
    Za wysoka pó³ka jak dla mnie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  2. #12
    ユーザー
    Awatar ArteK
    Imiê: Artur
    Sk±d: SX
    Posty: 387

    Auto: Mazda 626 GD
    Silnik: FE4
    Moc: ?


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez _lukasz_
    Nie zgadzam sie z Toba ze nie warto pakowac glosnikow na polke bo chyba malo slyszales. Ja mam u siebie w aucie 12 glosnikow i wszystko podpiete pod wzmaka i jak wylacze glosniki ktore sa na polce to roznica jest straszna.
    Skoro wszystko podpiête pod wzmaka to wiadomo, ¿e gra to zno¶nie. Ale autor tematu nie ma raczej dwunastu g³o¶ników i raczej nie zamierza mieæ . Spróbuj pos³uchaæ tych g³o¶ników pod³±czonych pod samo radio.
    Cytat Zamieszczone przez sebawo
    Ale w ej6 i tak s± z tylu maskownice, jest miejsce, wiêc nic wizualnie psuæ nie bêd±
    Chodzi³o mi o pogorszenie jako¶ci d¼wiêku a nie walory estetyczne .

    Wybór i tak nale¿y do Ciebie, ja tylko rzuci³em propozycjê .

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    >> Fuck the plastic, ride the classic! <<

    "The only thing necessary for the triumph of evil, is for good men to do nothing" - Edmund Burke

  3. #13
    ユーザー
    Awatar ReaperDG
    Imiê: Tomek
    Sk±d: Sosnowiec
    Posty: 219

    Auto: Chrysler 300C
    Silnik: HEMI
    Moc: 340


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Swego czasu przy zmianie CA w moim starym oplu te¿ my¶la³em nad nowymi g³o¶nikami w pó³kê. Ba, nawet chcia³em pod pó³k± zrobiæ jak±¶ niewielk± zamkniêt± komorê.. Poczyta³em co nieco o instalacjach i nie ¿a³ujê. Wyg³uszy³em drzwi, za 200z³ kupi³em u¿ywane harmann&kardon 165 mm które zamontowa³em na dystansach z mdf-u i podpi±³em pod samo radio (JVC KD-R511)... Od tamtego czasu u¿ywa³em g³o¶ników z ty³u tylko wtedy, gdy kto¶ tam siedzia³ i chcia³ czego¶ pos³uchaæ.

    Teraz w Hani mam cieniutki przód + pó³ka. Przód gra tragicznie, cicho. Mimo to ty³ i tak mam od³±czony bo mnie strasznie mêcz± te d¼wiêki wydobywaj±ce siê spod tylnej szyby.. Poprzedni w³a¶ciciel mia³ na pó³ce jeszcze wysokotonówki :/

    Jestem jak najbardziej za rozpoczynaniem prac nad CA od przednich drzwi.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #14
    ユーザー
    Awatar Slawer
    Imiê: S³awek
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 1,129

    Auto: Renault Scenic
    Silnik: 1,9dci.
    Moc: 102. 131


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Powiem to co zawsze, elipsy to z³o, nawet podstawowy zestaw odseparowany bêdzie lepszy ni¿ lepsze wielokana³owe.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #15
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Po kilku rozmowach jednak ty³ robi OUT, rozebra³em dzisiaj drzwi i gwizdki (z MB) s± wpiête bezpo¶rednio w przewód do g³o¶ników, bez zwrotnic Musia³bym albo mieæ zestaw g³o¶ników z gwizdkami i zwrotnicami albo g³o¶niki i zwrotnice dokupiæ. G³o¶niki mo¿e wpadn± Hertz`a po znajomo¶ci, wiêc pozostaje chyba sprawa zwrotnic. Ewentualnie jak siê nie dogadamy to bêdê musia³ czego¶ poszukaæ ale do 200PLN to chyba takiego kompletu nie dostane ciekawego...

    EDIT
    I czy kto¶ jest w stanie powiedzieæ, czy do EJ6 pasuje g³o¶nik 165? bo pomierzy³em swój fabryczny i ma 160...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez sebawo ; 12-05-2012 o 00:36
    where dafuq is my signature...


  6. #16
    ユーザー
    Awatar ArteK
    Imiê: Artur
    Sk±d: SX
    Posty: 387

    Auto: Mazda 626 GD
    Silnik: FE4
    Moc: ?


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Ja w zesz³ym roku za 100z³ kupi³em zestaw g³o¶ników u-Dimension el-comp6 - nie jest to mo¿e najwy¿sza pó³ka ale mia³em je w poprzednim aucie i dla mnie graj± fajnie. Je¶li poszukasz to na pewno znajdziesz co¶ odpowiedniego w dobrej cenie, za trochê ponad 200z³ mo¿na kupiæ nowe Hertz DSK 165(u¿ywki oczywi¶cie taniej), nie wspominam ju¿ o Helixach DB 62.1 .

    G³o¶niki tak czy siak musisz zamontowaæ na dystansie z mdfu wiêc ewentualn± ró¿nicê miêdzy 160mm a 165mm da radê zniwelowaæ.

    Powodzenia

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    >> Fuck the plastic, ride the classic! <<

    "The only thing necessary for the triumph of evil, is for good men to do nothing" - Edmund Burke

  7. #17
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imiê: Szymon
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    ja w pralce tak¿e mia³em 160mm, a ¿e g³o¶niki z przodu wybra³em sobie chyba najwiêksze jakie by³y (hertz HSK) to d³ubania ny³o z tym du¿o - dystans mdf 30mm, wycinanie wszystkiego co siê da³o, przeci±ganie kabli 2x2.5mm^2 przez kostkê w drzwiach... przede wszystkim, moim zdaniem warto zainwestowaæ w nowe kable g³o¶nikowe, wyg³uszyæ drzwi ("mo¿na po kosztach" mat± dekarsk±, tak jak ja) no i ewentualnie w pó¼niejszym czasie mo¿na zasiliæ to jakim¶ niedu¿ym wzmakiem. u mnie hsk gra pod starym sony xm-6020, koszt nowych g³o¶ników to ok. 300z³, wzmak u¿ywka ok. 200z³, do tego kable, koniecznie dystans mdf, mata dekarska... koszty siê mno¿±, ale oczywi¶cie mo¿na to sobie robiæ stopniowo. ja wszystko zrobi³em sam, mia³em kilka momentów zawahania i ju¿ my¶la³em ¿e polegnê, ale efekt koñcowy przekracza moje oczekiwania

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #18
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Tylko siê obawiam, ¿e jak wsadzê dystans 30mm to nie za³o¿ê fabrycznej maskownicy :/
    Do tego kable te¿ trzeba by wymieniæ, bo fabrycznie s± cieniutkie strasznie...Ehh, mo¿e jeszcze zaczekam, w ¿adnym aucie nie wyda³em wiêcej jak 100PLN na dwa g³o¶niki ale by³o to po nich s³ychaæ... Wzmaka te¿ nie chce kupowaæ, dlatego zosta³yby tylko te dwa z przodu... Pomy¶lê i mo¿e co¶ kupie...Dziêki za rady i wskazówki, jakby kto¶ mia³ co¶ jeszcze do dodania to zapraszam

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  9. #19
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imiê: Szymon
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    ja mam dystans 30mm bo mam bardzo g³êbokie g³o¶niki, no i z tym rzeczywi¶cie jest problem ale da siê wcisn±æ. inne g³o¶niki mieszcz± siê spokojnie na dystansie 18 czy 19mm i z nim nie ma tylu problemów. ogólnie sam nie jestem zwolennikiem g³o¶ników w pó³ce, ale powiem Ci tak - je¶li chcesz ¿eby by³o g³o¶niej, kup jakie¶ 6x9 tak jak planowa³e¶. je¶li chcesz ¿eby by³ czysty d¼wiêk i prawid³owa scena w aucie to tylko zestaw odseparowany na przód 165mm, a je¶li ma byæ czysto, g³o¶no i ¿eby to mia³o rêce i nogi to wyg³uszenie, kable, zestaw odseparowany + wzmak.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #20
    ユーザー
    Awatar Matejo
    Imiê: Mateusz
    Sk±d: Boles³awiec
    Posty: 41

    Auto: Mitsubishi Colt CA5A
    Silnik: 1,8 DOHC
    Moc: 140


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    jak chcesz to mam 2 sztuki LTC Orange power jajka za 50z³ oddam s± nowe ale bez pude³ka.
    bo dosta³em je razem z autem.
    tu masz przyk³adowe zdjêcie
    http://www.teltad.pl/product_thumb.p...pg&w=159&h=120

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w±tki

  1. Kupiê SWAP-y tarcz na ty³ do EG i do EJ2
    By ¯ó³w in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 22-07-2014, 21:51
  2. Swap tarcz na ty³.
    By Walnuts.inc in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 2
    Data: 21-10-2013, 21:19
  3. oprawki dwuwluknowe na USDM ty³
    By Kamil01 in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 1
    Data: 09-04-2013, 21:30
  4. Jakie opony na 14" zimowki
    By kawalerro in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 13
    Data: 21-10-2011, 23:46

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top