Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

W±tek: jakie g³o¶niki na ty³ (elipsy)

  1. #1
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    jakie g³o¶niki na ty³ (elipsy)

    Elipsy z tylu zaczê³y charczeæ i pierdzieæ, mimo, ¿e g³o¶no muzyki nie s³ucham. Przy ma³ej g³o¶no¶ci d¼wiêk w dolnych zakresach jaki siê z nich wydobywa jest co najmniej irytuj±cy, wiêc chyba trzeba by zmieniæ...
    Audiofilem nie jestem, wiêc i szkoda kasy na jaki¶ wypa¶ny sprzêt, wzmaka nie mam. Kupi³bym zwyk³e okr±g³e, ale miejsce jest pod elipsy, to nie bêdê kombinowa³. Jedyne czym siê kierujê przy zakupie to fakt, ¿eby wytrzyma³y te 2-3 lata i nie pierdzia³y na dzieñ dobry... Moje typy to:
    JBL CS 69
    BLAUPUNKT BGX-693
    SONY XS-F6927SE
    Ew. je¶li kto¶ ma jakie¶ d³u¿sze do¶wiadczenia z Magnat`em, Peying`iem czy innym Boshmann`em to te¿ mogê zakupiæ
    Bud¿et to 150PLN +-20 ale im mniej tym lepiej

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  2. #2
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imiê: Szymon
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    nie znam siê to siê wypowiem peyinga omijaj szerokim ³ukiem, ale reszta w tej cenie bêdzie gra³a podobnie, do tych co wymieni³e¶ dorzuci³bym jeszcze HERTZ bo graj± ca³kiem ca³kiem, jak to bêdzie gra³o pod samym radiem to wiêkszej ró¿nicy nie bêdzie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar Grubenz
    Imiê: Pawe³
    Sk±d: Knurów/Gliwice
    Posty: 791

    Auto: mazda 626 gf
    Silnik: 2.3 v6 kompresor
    Moc: 211km 290nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Seba ja mia³bym co¶ fajnego do cb jak co¶ to pw

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar pitbedzin
    Imiê: Piotrek
    Sk±d: D±browa Górnicza/Bêdzin
    Posty: 2,899

    Auto: Nissan Primera
    Moc: Wystarczaj±ca


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    celuj w to :
    JBL cs3196 mam takie i nie narzekam

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez pitbedzin
    celuj w to :
    JBL cs3196 mam takie i nie narzekam
    Troszkê za drogie ale dziêki

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  6. #6
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Hertz DCX690 czy jakos tak mam i jest .... oki

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar ArteK
    Imiê: Artur
    Sk±d: SX
    Posty: 387

    Auto: Mazda 626 GD
    Silnik: FE4
    Moc: ?


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    IMO nie warto pakowaæ kasê w g³o¶niki na pó³kê, psuj± one tylko scenê.

    Nie jestem audiofilem ale ju¿ w paru autach s³ysza³em ró¿nicê pomiêdzy ró¿nymi konfiguracjami i zdecydowanie po³±czenie g³o¶ników z przodu i z ty³u wypada najgorzej.

    Za 150z³ mo¿na ju¿ kupiæ jaki¶ fajny wzmacniacz dwukana³owy i podpi±æ sobie przednie g³o¶niki pod niego, je¶li mamy z przodu zestaw odseparowany to ju¿ w ogóle bajka. W przysz³o¶ci wyg³uszyæ furtki i taki zestaw potrafi naprawdê fajnie kopn±æ(w sensie mocno i czysto zagraæ).

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    >> Fuck the plastic, ride the classic! <<

    "The only thing necessary for the triumph of evil, is for good men to do nothing" - Edmund Burke

  8. #8
    ユーザー
    Awatar _lukasz_
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SK
    Posty: 792

    Auto: Erka


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez ArteK
    IMO nie warto pakowaæ kasê w g³o¶niki na pó³kê, psuj± one tylko scenê.

    Nie jestem audiofilem ale ju¿ w paru autach s³ysza³em ró¿nicê pomiêdzy ró¿nymi konfiguracjami i zdecydowanie po³±czenie g³o¶ników z przodu i z ty³u wypada najgorzej.

    Za 150z³ mo¿na ju¿ kupiæ jaki¶ fajny wzmacniacz dwukana³owy i podpi±æ sobie przednie g³o¶niki pod niego, je¶li mamy z przodu zestaw odseparowany to ju¿ w ogóle bajka. W przysz³o¶ci wyg³uszyæ furtki i taki zestaw potrafi naprawdê fajnie kopn±æ(w sensie mocno i czysto zagraæ).
    Nie zgadzam sie z Toba ze nie warto pakowac glosnikow na polke bo chyba malo slyszales. Ja mam u siebie w aucie 12 glosnikow i wszystko podpiete pod wzmaka i jak wylacze glosniki ktore sa na polce to roznica jest straszna. Dodam ze drzwi mam wygluszone. Peying hmmm nie wiem jak graja glosniki natomiast skrzynie basowe graja rewelqcyjnie a ceny sq bardzo przystepne. Mysle ze jak kupisz peyinga z wyzszej polki to bedziesz bardzie zadowolony niz np z sony a zaplacisz mniej

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez ArteK
    IMO nie warto pakowaæ kasê w g³o¶niki na pó³kê, psuj± one tylko scenê.
    Ale w ej6 i tak s± z tylu maskownice, jest miejsce, wiêc nic wizualnie psuæ nie bêd±

    @_lukasz_ faktycznie ju¿ w kilku autach jakimi je¼dzi³em choæby za pasa¿era da³o siê us³yszeæ ró¿nicê miêdzy tylko dwoma z przodu a czterema g³o¶nikami, i choæ wszystkie to by³y fabryczne instalacje, jednak ten ty³ co¶ daje do ogólnego odbioru w samochodzie... Ale chyba ju¿ mi siê rozwi±za³o, Grubenz co¶ tam ma z Boschmana i bêdê chcia³ zobaczyæ jak to gra

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  10. #10
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imiê: W³óczykij
    Sk±d: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Hertz DCX 690 polecam ,


    zadnych boszmanów , pejlingów czy jak to sie tam pisze ³±cznie z alphardami... nie warto kupowaæ takiego sprzêtu nawet do malucha

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w±tki

  1. Kupiê SWAP-y tarcz na ty³ do EG i do EJ2
    By ¯ó³w in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 22-07-2014, 21:51
  2. Swap tarcz na ty³.
    By Walnuts.inc in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 2
    Data: 21-10-2013, 21:19
  3. oprawki dwuwluknowe na USDM ty³
    By Kamil01 in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 1
    Data: 09-04-2013, 21:30
  4. Jakie opony na 14" zimowki
    By kawalerro in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 13
    Data: 21-10-2011, 23:46

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top