Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Wtek: jakie goniki na ty (elipsy)

ユーザー
    Awatar sebawo
    Imi: Sebastian
    Skd: Ruda lska

Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpicet

Nie masz konta na formu? Zarejestruj si, aby w peni korzysta z moliwoci forum!

Cytat Zamieszczone przez RAFA
    Hertz DCX 690 polecam ,

zadnych boszmanw , pejlingw czy jak to sie tam pisze cznie z alphardami... nie warto kupowa takiego sprztu nawet do malucha
    Za wysoka pka jak dla mnie

0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...

ユーザー
    Awatar ArteK
    Imi: Artur
    Skd: SX

Auto: Mazda 626 GD
    Silnik: FE4
    Moc: ?

Cytat Zamieszczone przez _lukasz_
    Nie zgadzam sie z Toba ze nie warto pakowac glosnikow na polke bo chyba malo slyszales. Ja mam u siebie w aucie 12 glosnikow i wszystko podpiete pod wzmaka i jak wylacze glosniki ktore sa na polce to roznica jest straszna.
    Skoro wszystko podpite pod wzmaka to wiadomo, e gra to znonie. Ale autor tematu nie ma raczej dwunastu gonikw i raczej nie zamierza mie . Sprbuj posucha tych gonikw podczonych pod samo radio.
    Cytat Zamieszczone przez sebawo
    Ale w ej6 i tak s z tylu maskownice, jest miejsce, wic nic wizualnie psu nie bd
    Chodzio mi o pogorszenie jakoci dwiku a nie walory estetyczne .

Wybr i tak naley do Ciebie, ja tylko rzuciem propozycj .

>> Fuck the plastic, ride the classic! <<

"The only thing necessary for the triumph of evil, is for good men to do nothing" - Edmund Burke

ユーザー
    Awatar ReaperDG
    Imi: Tomek
    Skd: Dbrowa Grnicza

Auto: Renault Laguna 2.0T
    Moc: 170

Swego czasu przy zmianie CA w moim starym oplu te mylaem nad nowymi gonikami w pk. Ba, nawet chciaem pod pk zrobi jak niewielk zamknit komor.. Poczytaem co nieco o instalacjach i nie auj. Wyguszyem drzwi, za 200z kupiem uywane harmann&kardon 165 mm ktre zamontowaem na dystansach z mdf-u i podpiem pod samo radio (JVC KD-R511)... Od tamtego czasu uywaem gonikw z tyu tylko wtedy, gdy kto tam siedzia i chcia czego posucha.

Teraz w Hani mam cieniutki przd + pka. Przd gra tragicznie, cicho. Mimo to ty i tak mam odczony bo mnie strasznie mcz te dwiki wydobywajce si spod tylnej szyby.. Poprzedni waciciel mia na pce jeszcze wysokotonwki :/

Jestem jak najbardziej za rozpoczynaniem prac nad CA od przednich drzwi.

ユーザー
    Awatar Slawer
    Imi: Sawek

Auto: Mazda 323P BA
    Silnik: B3
    Moc: 74 KM

Powiem to co zawsze, elipsy to zo, nawet podstawowy zestaw odseparowany bdzie lepszy ni lepsze wielokanaowe.

ユーザー
    Awatar sebawo

Po kilku rozmowach jednak ty robi OUT, rozebraem dzisiaj drzwi i gwizdki (z MB) s wpite bezporednio w przewd do gonikw, bez zwrotnic Musiabym albo mie zestaw gonikw z gwizdkami i zwrotnicami albo goniki i zwrotnice dokupi. Goniki moe wpadn Hertz`a po znajomoci, wic pozostaje chyba sprawa zwrotnic. Ewentualnie jak si nie dogadamy to bd musia czego poszuka ale do 200PLN to chyba takiego kompletu nie dostane ciekawego...

EDIT
    I czy kto jest w stanie powiedzie, czy do EJ6 pasuje gonik 165? bo pomierzyem swj fabryczny i ma 160...

Ostatnio edytowane przez sebawo ; 11-05-2012 o 23:36

ユーザー
    Awatar ArteK
    Imi: Artur
    Skd: SX

Auto: Mazda 626 GD
    Silnik: FE4
    Moc: ?

Ja w zeszym roku za 100z kupiem zestaw gonikw u-Dimension el-comp6 - nie jest to moe najwysza pka ale miaem je w poprzednim aucie i dla mnie graj fajnie. Jeli poszukasz to na pewno znajdziesz co odpowiedniego w dobrej cenie, za troch ponad 200z mona kupi nowe Hertz DSK 165(uywki oczywicie taniej), nie wspominam ju o Helixach DB 62.1 .

Goniki tak czy siak musisz zamontowa na dystansie z mdfu wic ewentualn rnic midzy 160mm a 165mm da rad zniwelowa.

Powodzenia

>> Fuck the plastic, ride the classic! <<

"The only thing necessary for the triumph of evil, is for good men to do nothing" - Edmund Burke

ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imi: Szymon
    Skd: Bdzin

Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101

ja w pralce take miaem 160mm, a e goniki z przodu wybraem sobie chyba najwiksze jakie byy (hertz HSK) to dubania nyo z tym duo - dystans mdf 30mm, wycinanie wszystkiego co si dao, przeciganie kabli 2x2.5mm^2 przez kostk w drzwiach... przede wszystkim, moim zdaniem warto zainwestowa w nowe kable gonikowe, wyguszy drzwi ("mona po kosztach" mat dekarsk, tak jak ja) no i ewentualnie w pniejszym czasie mona zasili to jakim nieduym wzmakiem. u mnie hsk gra pod starym sony xm-6020, koszt nowych gonikw to ok. 300z, wzmak uywka ok. 200z, do tego kable, koniecznie dystans mdf, mata dekarska... koszty si mno, ale oczywicie mona to sobie robi stopniowo. ja wszystko zrobiem sam, miaem kilka momentw zawahania i ju mylaem e polegn, ale efekt kocowy przekracza moje oczekiwania

ユーザー
    Awatar sebawo

Tylko si obawiam, e jak wsadz dystans 30mm to nie zao fabrycznej maskownicy :/
    Do tego kable te trzeba by wymieni, bo fabrycznie s cieniutkie strasznie...Ehh, moe jeszcze zaczekam, w adnym aucie nie wydaem wicej jak 100PLN na dwa goniki ale byo to po nich sycha... Wzmaka te nie chce kupowa, dlatego zostayby tylko te dwa z przodu... Pomyl i moe co kupie...Dziki za rady i wskazwki, jakby kto mia co jeszcze do dodania to zapraszam

ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imi: Szymon
    Skd: Bdzin

Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101

ja mam dystans 30mm bo mam bardzo gbokie goniki, no i z tym rzeczywicie jest problem ale da si wcisn. inne goniki mieszcz si spokojnie na dystansie 18 czy 19mm i z nim nie ma tylu problemw. oglnie sam nie jestem zwolennikiem gonikw w pce, ale powiem Ci tak - jeli chcesz eby byo goniej, kup jakie 6x9 tak jak planowae. jeli chcesz eby by czysty dwik i prawidowa scena w aucie to tylko zestaw odseparowany na przd 165mm, a jeli ma by czysto, gono i eby to miao rce i nogi to wyguszenie, kable, zestaw odseparowany + wzmak.

ユーザー
    Awatar Matejo
    Imi: Mateusz
    Skd: Bolesawiec

Auto: Mitsubishi Colt CA5A
    Silnik: 1,8 DOHC
    Moc: 140

jak chcesz to mam 2 sztuki LTC Orange power jajka za 50z oddam s nowe ale bez pudeka.
    bo dostaem je razem z autem.
    tu masz przykadowe zdjcie
    http://www.teltad.pl/product_thumb.p...pg&w=159&h=120

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •