Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Wtek: jakie goniki na ty (elipsy)

ユーザー
    Awatar sebawo
    Imi: Sebastian
    Skd: Ruda lska

Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpicet

Nie masz konta na formu? Zarejestruj si, aby w peni korzysta z moliwoci forum!

jakie goniki na ty (elipsy)

Elipsy z tylu zaczy charcze i pierdzie, mimo, e gono muzyki nie sucham. Przy maej gonoci dwik w dolnych zakresach jaki si z nich wydobywa jest co najmniej irytujcy, wic chyba trzeba by zmieni...
    Audiofilem nie jestem, wic i szkoda kasy na jaki wypany sprzt, wzmaka nie mam. Kupibym zwyke okrge, ale miejsce jest pod elipsy, to nie bd kombinowa. Jedyne czym si kieruj przy zakupie to fakt, eby wytrzymay te 2-3 lata i nie pierdziay na dzie dobry... Moje typy to:
    JBL CS 69
    BLAUPUNKT BGX-693
    SONY XS-F6927SE
    Ew. jeli kto ma jakie dusze dowiadczenia z Magnat`em, Peying`iem czy innym Boshmann`em to te mog zakupi
    Budet to 150PLN +-20 ale im mniej tym lepiej

0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...

ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imi: Szymon
    Skd: Bdzin

Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101

nie znam si to si wypowiem peyinga omijaj szerokim ukiem, ale reszta w tej cenie bdzie graa podobnie, do tych co wymienie dorzucibym jeszcze HERTZ bo graj cakiem cakiem, jak to bdzie grao pod samym radiem to wikszej rnicy nie bdzie

ユーザー
    Awatar Grubenz
    Imi: Pawe
    Skd: Knurw/Gliwice

Auto: mazda 626 gf
    Silnik: 2.3 v6 kompresor
    Moc: 211km 290nm

Seba ja miabym co fajnego do cb jak co to pw

ユーザー
    Awatar pitbedzin
    Imi: Piotrek
    Skd: Dbrowa Grnicza/Bdzin

Auto: Nissan Primera
    Moc: Wystarczajca

celuj w to :
    JBL cs3196 mam takie i nie narzekam

ユーザー
    Awatar sebawo

Cytat Zamieszczone przez pitbedzin
    celuj w to :
    JBL cs3196 mam takie i nie narzekam
    Troszk za drogie ale dziki

ユーザー
    Awatar zabas
    Imi: ukasz
    Skd: Brzeszcze

Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM

Hertz DCX690 czy jakos tak mam i jest .... oki

ユーザー
    Awatar ArteK
    Imi: Artur
    Skd: SX

Auto: Mazda 626 GD
    Silnik: FE4
    Moc: ?

IMO nie warto pakowa kas w goniki na pk, psuj one tylko scen.

Nie jestem audiofilem ale ju w paru autach syszaem rnic pomidzy rnymi konfiguracjami i zdecydowanie poczenie gonikw z przodu i z tyu wypada najgorzej.

Za 150z mona ju kupi jaki fajny wzmacniacz dwukanaowy i podpi sobie przednie goniki pod niego, jeli mamy z przodu zestaw odseparowany to ju w ogle bajka. W przyszoci wyguszy furtki i taki zestaw potrafi naprawd fajnie kopn(w sensie mocno i czysto zagra).

>> Fuck the plastic, ride the classic! <<

"The only thing necessary for the triumph of evil, is for good men to do nothing" - Edmund Burke

ユーザー
    Awatar _lukasz_
    Imi: ukasz
    Skd: SK

Auto: Erka

Cytat Zamieszczone przez ArteK

Nie jestem audiofilem ale ju w paru autach syszaem rnic pomidzy rnymi konfiguracjami i zdecydowanie poczenie gonikw z przodu i z tyu wypada najgorzej.

Za 150z mona ju kupi jaki fajny wzmacniacz dwukanaowy i podpi sobie przednie goniki pod niego, jeli mamy z przodu zestaw odseparowany to ju w ogle bajka. W przyszoci wyguszy furtki i taki zestaw potrafi naprawd fajnie kopn(w sensie mocno i czysto zagra).
    Nie zgadzam sie z Toba ze nie warto pakowac glosnikow na polke bo chyba malo slyszales. Ja mam u siebie w aucie 12 glosnikow i wszystko podpiete pod wzmaka i jak wylacze glosniki ktore sa na polce to roznica jest straszna. Dodam ze drzwi mam wygluszone. Peying hmmm nie wiem jak graja glosniki natomiast skrzynie basowe graja rewelqcyjnie a ceny sq bardzo przystepne. Mysle ze jak kupisz peyinga z wyzszej polki to bedziesz bardzie zadowolony niz np z sony a zaplacisz mniej

ユーザー
    Awatar sebawo

Cytat Zamieszczone przez ArteK
    Ale w ej6 i tak s z tylu maskownice, jest miejsce, wic nic wizualnie psu nie bd

@_lukasz_ faktycznie ju w kilku autach jakimi jedziem choby za pasaera dao si usysze rnic midzy tylko dwoma z przodu a czterema gonikami, i cho wszystkie to byy fabryczne instalacje, jednak ten ty co daje do oglnego odbioru w samochodzie... Ale chyba ju mi si rozwizao, Grubenz co tam ma z Boschmana i bd chcia zobaczy jak to gra

ユーザー
    Awatar RAFA
    Imi: Wczykij
    Skd: Sosnowiec

Auto: KAMAZ 4911

Hertz DCX 690 polecam ,

zadnych boszmanw , pejlingw czy jak to sie tam pisze cznie z alphardami... nie warto kupowa takiego sprztu nawet do malucha

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  

on top