Wątek: Opinie / Relacje / Podziękowania - Rozpoczęcie sezonu 2012!

  1. #31
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Margo
    aha : kolego od pomarańczowego kocyka z nieprzemakalnym spodem - dziekuję, oddałam Gierade kocyk zgodnie z umową
    Właśnie.. kto jest właścicielem pomarańczowego kocyka? Bo nie wiem komu go mam oddać

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  2. #32
    ユーザー
    Awatar pitbedzin
    Imię: Piotrek
    Skąd: Dąbrowa Górnicza/Będzin
    Posty: 2,899

    Auto: Nissan Primera
    Moc: Wystarczająca


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Brzydal
    Magnies gdzieś nie chciał się przykleic na autko
    A bo ja Ci juz mówiłem że tego NSX'a to trzeba było wyklepać a nie szpachlę w betoniarce rozrabiać i kielnią nakładać, teraz nei dziwota że magnes nie chciał sie złapać
    A tak na serio dla niezorientowanych to NSX ma nadwozie z aluminium

    Ja ze swojej jak i zarządu strony chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim przybyłym za świetną zabawę, gorącą atmosferę jak i kulturalne zachowanie( niestety z kilkoma wyjątkami w szczególności pozdrawiam pyskatego, bezmyślnego kierowce niebieskiego jajka na SBE ) Podziękowania należą sie też ekipie co wstała rano i przyjechała by w deszczu siedzieć na tym M1 i ogarniać bałagan od początku. Dziękuje również Margo, która uruchomiła swoje kontakty i ogarnęła dla nas ten pamiątkowy miernik lakieru
    Dziękuje wszystkim za naprawdę fantastyczny dzień i do zobaczenia na drogach spotach i w całej masie innych miejsc

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #33
    ユーザー
    Awatar jimijoe
    Skąd: Warszawa
    Posty: 352

    Auto: jakieś


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Mi się udało zdobyć dwa magnesiki i z dumą będę je woził na mojej Hance )))

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #34
    ユーザー
    Awatar Linkineczka
    Imię: Agatka
    Skąd: Będzin
    Posty: 185

    Auto: Civic ED6
    Silnik: D15b2
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Kurde fajnie było dzięki dzięki;p

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Naczelny skarbnik klubu JDMST.

  5. #35
    ユーザー
    Awatar Dymek
    Imię: Piotrek
    Skąd: Myszków
    Posty: 353

    Auto: Seat Leon


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Pogoda nie byla az taka zla , ale wiadomo mogloby byc lepiej.Dzięki za rozpoczecie i za zorganizowanie myszkowskiego grilla , dopisala duza frekwencja

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Zapraszam do oglądania i komentowania.

    Accord By Dymek

  6. #36
    ユーザー
    Awatar Karolek
    Imię: Karol
    Skąd: Częstochowa
    Posty: 920

    Auto: CRX ED9/EE8
    Silnik: d16z2
    Moc: ???????????


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Fajna atmosferka, fajna ekipa, poprostu super!!!!!! Cieszyłem sie jak dziecko jak Was zobaczylem Pozdrawiam ;]

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #37
    ユーザー
    Awatar Marek83
    Imię: Marek
    Skąd: Czeladź
    Posty: 5,891

    Auto: Honda GG3
    Silnik: L13Z2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja niestety nie mogłem przyjechać ale widziałem że frekwencja była bardzo bardzo i jeszcze raz bardzo udana
    Pozostaje mi czekać na zdjęcia

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #38
    ユーザー
    Awatar Suseł
    Imię: Hubert
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,363

    Auto: CLK W209
    Silnik: M271
    Moc: 184


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Wielkie dzięki za świetną zabawę

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    "If in doubt, flat out."
    Colin McRae 1968-2007

    OGRODZENIA, BALUSTRADY, AUTOMATYKA BRAM


  9. #39
    ユーザー
    Awatar freeway
    Imię: Krzysztof
    Skąd: SBE
    Posty: 407

    Auto: Seat Ibiza
    Silnik: 1.9 TDi++
    Moc: 154


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Wielkie podziekowania dla zarzadu JDMSTYLE za oganizację rozpoczęcia

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #40
    ユーザー
    Awatar axello
    Imię: Alex
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Dziękuje w miłym i fajnym towarzystwie rozpoczecie, szkoda ze moje autko nie poskładane, ale dawca smigał obok Dziekuje Chmurze i Susłowi za transport. Generalnie wszystko było super! No może pogoda nie rozpieszczała no ale

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top