Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Wątek: Rollbar civic V

  1. #1
    ユーザー
    Awatar Pepe
    Imię: Piotr
    Skąd: Czeladź
    Posty: 293

    Auto: Suzuki Swift 4WD
    Silnik: g13b
    Moc: było 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Rollbar civic V

    jakie powinien mieć wymiary?

    i co o tym sądzisz?


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Może się wypowiem na drugie pytanie
    mnie się nigdy w cywilnych autach nie podobały, imho zbędny gadżet. Za jego cenę pewnie dałoby się załatwić komplet rozpórek i stabów. Jeśli małby pełnić funkcje bezpieczeństwa to tak, ale jak nie jeździsz po rajdach to po co... Ale to tylko moje zdanie, rób jak uważasz

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  3. #3
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    to ja też wyrażę swoją opinię na ten temat, i będzie ona podobna jak sebawo. rollbar TAK, ale NIE w d15b2 czy innych małych silniczkach, bo po co?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    友人
    Awatar ODi
    Imię: Przemo
    Skąd: Sosnowiec (Zagłębie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Wymiarow nikt ci nie poda wiesz mi sam długo szukałem i w koncu musialem wykonac sobie go sam mierzac na bierzaco kupa pracy ale efekt fajny A teraz pytanie jakiego rollbara chcesz wykonac na stałe czy skrecanego bo jest duza roznica?? I wiesz mi nie jest łatwe wykonac rollbara

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar talib.
    Skąd: kraków
    Posty: 106

    Auto: civic eg6
    Silnik: B18C


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    kilka punktów do lansu więcej z roll arem będzie...po otwarciu maski też będzie ale kupa śmiechu jak tam siedzi b2.

    Nie kombinuj tylko wymień w zawieszeniu te gumki co już odmawiają posługi, wsadź "jakieś" twardsze zawieszenia, kilka patyków do auta c-pillar, rozp. na przednie kielichy, na tylne. Auto będzie wyglądać w miarę niepozornie, a na pewno będzie się lepiej prowadzić.
    Osobiście jak bym zobaczył gościa z rollbarem na mieście chwilę później siedział bym mu już na zderzaku, jakby się okazało, że to tylko dla lansu to bym wjechał przed niego i używając dwóch nóg zahamował...i patrzył jak sobie radzi

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    hondamentalizm...

  6. #6
    友人
    Awatar ODi
    Imię: Przemo
    Skąd: Sosnowiec (Zagłębie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez talib.
    Osobiście jak bym zobaczył gościa z rollbarem na mieście chwilę później siedział bym mu już na zderzaku, jakby się okazało, że to tylko dla lansu to bym wjechał przed niego i używając dwóch nóg zahamował...i patrzył jak sobie radzi
    Jak dobrze ze ja nie jezdziłem po krakowie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar Daczer
    Imię: Dawid
    Skąd: Myszków
    Posty: 194

    Auto: Civic EJ9 / EK4
    Silnik: B18C4 / B16A2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez talib.
    Osobiście jak bym zobaczył gościa z rollbarem na mieście chwilę później siedział bym mu już na zderzaku, jakby się okazało, że to tylko dla lansu to bym wjechał przed niego i używając dwóch nóg zahamował...i patrzył jak sobie radzi
    Zaczynam się cieszyć że nie mam rollbara

    A co do tematu , to może rzeczywiście lepiej zostawić kase na motorownie ?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imię: Łukasz
    Skąd: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    jak nie bawisz sie w kjs to ci to nie potrzebne
    lepiej zrób jak talib pisze 4 x rozpórka, poliuretan w zawias i bedzie fajnie roll bar jest fajny jakbyś miał cabrio albo chciał dachowac

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar Pepe
    Imię: Piotr
    Skąd: Czeladź
    Posty: 293

    Auto: Suzuki Swift 4WD
    Silnik: g13b
    Moc: było 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Fajne opinie, ale co jak ktoś do d13b2 pakuje kubly szelki i tym podobne rzeczy? Nie wolno mu bo na 75km? Rozumiem, że silnik też jest ważny, ale są tacy co lubią wygladać ja wcale nie pisze, że wsadzam rollbara, wiec nie lińczujcie :p bo dla mnie najpierw ma jechac a później wyglądać!

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez Pepe ; 27-03-2012 o 14:33

  10. #10
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Pepe
    Fajne opinie, ale co jak ktoś do d13b2 pakuje kubly szelki i tym podobne rzeczy? Nie wolno mu bo na 75km?
    Ale takim silnikiem można poszaleć w zakrętach, więc dobry fotel i pasy jak najbardziej będą miały wartość większą niż tylko estetyka. Ja nie mówię, że nie warto pakować w wygląd, co więcej, napiszę nawet, że jeśli chce się osiągnąć jakiś dobry efekt, to trzeba się na czymś skupić, albo jedzie albo wygląda, bo IMHO nie ma nic złego w hellaflush, negatywie, naciągu, mega glebie przy motorze 1.3... Po kolei No chyba, że kasa płynie szerokim strumieniem, to można robić wszyskto naraz
    A dla mnie rollbar nie ma żadnych walorów estetycznych i nie pasuje do nieczego oprócz rajdów

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez sebawo ; 27-03-2012 o 14:47
    where dafuq is my signature...


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. rollbar z kwasówki 2 cale HB Coupe
    By cymek1986 in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 23-04-2013, 00:23

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top