Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Wątek: Rollbar civic V

  1. #11
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Pepe
    co jak ktoś do d13b2 pakuje kubly szelki i tym podobne rzeczy? Nie wolno mu bo na 75km?
    wolno, nikt mu nie zabroni. jego auto, robi z nim co chce. ale co z tego że ma kubły i szelki jak na światłach dostanie w dupe od każdego auta? ale ważne że go będzie dobrze fotel trzymał, bo jak przyciśnie te 75km to asfalt zwija...

    Cytat Zamieszczone przez Pepe
    dla mnie najpierw ma jechac a później wyglądać!
    to wsadzaj coś co podniesie moc/prowadzenie auta, a nie coś co wygląda...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #12
    ユーザー
    Awatar Pepe
    Imię: Piotr
    Skąd: Czeladź
    Posty: 293

    Auto: Suzuki Swift 4WD
    Silnik: g13b
    Moc: było 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez SaTeR
    to wsadzaj coś co podniesie moc/prowadzenie auta, a nie coś co wygląda...
    Ja aktualnie nie chce wsadzać rollbara tylko pytam sie o ogolna opinie
    na ten temat wiec nie ma sensu pisanie wsadź to czy tam to

    a jak masz samochód po to źeby ścigać się ze światel to już co innegoo...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #13
    ユーザー
    Awatar freeway
    Imię: Krzysztof
    Skąd: SBE
    Posty: 407

    Auto: Seat Ibiza
    Silnik: 1.9 TDi++
    Moc: 154


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Wypowiedź Taliba mnie dobiła A co do rollbara w D15 odpuśc sprawę,zainwestuj w motor o troszke większej mocy niż 75/90 km.Po takich większych modyfikacjach możesz się zastanawiac nad rollbarami,szelkami czy innymi kubełkami.W innym wypadku jak już koledzy wyżej napisali nie wypada.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #14
    ユーザー
    Awatar Marek83
    Imię: Marek
    Skąd: Czeladź
    Posty: 5,891

    Auto: Honda GG3
    Silnik: L13Z2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    No toście pojechali po gościu

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #15
    ユーザー
    Awatar pitbedzin
    Imię: Piotrek
    Skąd: Dąbrowa Górnicza/Będzin
    Posty: 2,899

    Auto: Nissan Primera
    Moc: Wystarczająca


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    A może gosć mysli trochę inaczej - najpierw bezpieczeństwo, rollbar, rozpórki, szelki, kubły, hamulce a potem dopiero podnoszenie mocy ? Skoro nie może np ze wzgledów finansowych zbudować od razu wszystkiego to lepiej niech zaczyna od bezpieczeństwa, bo rollbar w 1.5 go nei zabije ale jego brak w k20 być może już tak w razie dachu.
    Zapytał co i jak jakie wymiary a Wy od razu najazd że źle robi

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #16
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez pitbedzin
    Zapytał co i jak jakie wymiary a Wy od razu najazd że źle robi
    zapytał też o opinie, dlatego takie wyrażamy.


    Cytat Zamieszczone przez Pepe
    a jak masz samochód po to źeby ścigać się ze światel to już co innegoo...
    nie mam takiego auta, a Ty jakie chcesz zrobić? 75 konne auto z klatką która (miejmy nadzieje) nigdy Ci się nie przyda? po co klatka skoro nie chcesz się ścigać? nie koniecznie ze świateł, ale w ogóle?


    i nie chodzi tu o to żeby kogokolwiek pojechać... pojechać to by go mogli jakby zadał takie pytanie np. na jdmpassword

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez SaTeR ; 27-03-2012 o 16:26

  7. #17
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez pitbedzin
    Zapytał co i jak jakie wymiary a Wy od razu najazd że źle robi
    O przepraszam bardzo, zapytał również co o tym sądzimy, nieprawdaż? Napisałem co sądzę, będzie chciał to wsadzi, każdy mod to krok dalej do zamierzonego efektu, a o to chyba chodzi? Tak jak pisałem wcześniej, daleki jestem od hejtu czy szydery (w przeciwieństwie do co poniektórych wyżej), po prostu uważam, że za kasę i pracę włożoną w skombinowanie takiego rollbara można śmiało mieć coś bardziej podnoszącego wygląd lub performance, choćby to miał być fotel i/lub szelki. Napisałbym tu coś o 'skarpetkach', ale mogę wywołać burze
    Tyle ode mnie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  8. #18
    ユーザー
    Awatar kawalerro
    Imię: Kamil
    Skąd: Dąbrowa Górnicza
    Posty: 1,089

    Auto: Civic EG4
    Silnik: B18C4+
    Moc: 200


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Sądzę że zależy co chcesz tym osiągnąć
    Jeśli usztywnienie auta to zrób xbara/rollbara wraz z gumami w zawiasie np bikopur, a co do mocy to nie ma znaczenia czy masz d13 czy k20 zawias, hamulec najważniejszy. Moc nie jest wymagana przy robieniu przy zawiasie.
    To tak ode mnie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Nie moc silnika, a technika czynią z ciebie zawodnika

  9. #19
    ユーザー
    Awatar Pepe
    Imię: Piotr
    Skąd: Czeladź
    Posty: 293

    Auto: Suzuki Swift 4WD
    Silnik: g13b
    Moc: było 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    czy napisałem: ej panowie chce wsadzić rollbara do mojej hondy! pomóżcie mi w wyborze! chyba nie bardzo pytam co sądzicie na ten temat, ale nie w moim aucie tylko ogólnie w civic V generacji...

    więc proszę czytać ze zrozumieniem !

    a nie posty w stylu zacznij od motorowni, bo powtarzam nie pytam co myślicie o rollbarze w moim aucie

    SaTeR to po co obniżać, robić wydech w przelocie, zimny dolot itp. skoro nie chcemy się ścigać?
    przecież seryjne auto jest optymalnie przystosowanie do jazdy po drogach publicznych, a mino to część osób ma dolot ze zderzaka albo zakłada jakieś dziwne stożki z allegro i obniża zawiechę a i tak się nie będzie ścigać na torze czy na kjs-ie Więc proszę nie pisać przy Twoim silniku to nie ma sensu bo nie wsadzam tego do mojego auta

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez Gierade ; 27-03-2012 o 19:07 Powód: Edytujemy posty, a nie trzaskamy jeden za drugim.

  10. #20
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    macie na zgode

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. rollbar z kwasówki 2 cale HB Coupe
    By cymek1986 in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 23-04-2013, 00:23

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top