Wątek: Honda Accord TYPE-S 2003r (JDM) RHD

  1. #1
    ユーザー
    Awatar MihauSTI
    Imię: Mihau
    Skąd: Będzin/Bristol
    Posty: 142

    Auto: RB311
    Silnik: EJ257
    Moc: 320


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Honda Accord TYPE-S 2003r (JDM) RHD

    Witam
    może Sprzedam mój dupowóz, czyli Hanke Accord Type-S 2003r RHD którą mam od dłuższego czasu
    hmm co tu sie rozpisywać oryginalna wersja Type-S
    silnik K24A3 2354cc DOHC 16v i-VTEC 190 bhp
    stan auta idealny pod każdym względem
    pełna książka serwisowa
    przebieg 110k mil czyli jakieś 175k km
    nowy przegląd MOT robiony 3 marca br.który auto przeszło śpiewająco (jedyną rzeczą do jakiej sie Pan doczepił była lekko rozerwana guma na lewej wycieraczce przedniej szyby LOL- już wymienione obie BOSCHa)
    poza tym no jak to TYPE-S
    fabryczne dokładki zderzaków, progów, fajne czerwone zegary/a nie białe-fuj, siedzenia kubełkowe pół skóra/pół alcantara, podwójny wydech, pełne wyposażenie bez navi,
    kilka miesiecy temu robiony kompletny serwis czyli powymieniane oleje płyny, klocki + tarcze itd
    zero stuków, luzów, żadnych wyzieków, silnik skrzynia wszystko poezja silnik na podwójnym wydechu chodzi tak cicho że stojąc na światłach zawsze sprawdzam czy mi nie zgasł bo go w ogóle go nie słychać ale od 4k obr. pięknie brzmi
    kolejna rzecz to spalanie które w moim przypadku wygląda tak: miasto/normalna jazda 10l/100 trasa jak wracałem kiedyś z Leeds do Bristolu cały czas 120-140km/h ,poleciałem kilka km 160-180 kilka razy i raz 200km/h (było miejsce)przyjechałem do Bristolu ponownie do pełna i zaskoczenie 7.5l/100!! wow przy moich wcześniejszych subarach,rx8 to nie do pomyślenia
    miałem plany odnośnie tego auta mianowicie fele białe ROTA GTR 18'X 9' gwint Tein SS i kilka szczegółów ale i tak bym sie oszukiwał bo miłość do marki z pod znaku Plejad nigdy chyba nie minie
    Natomiast jeśli nie sprzedam to plany może ujrzą światło dzienne zobaczymy
    Cena 16 000zł i sprowadze Hanke do PL za free
    Aha dodam że w aucie nigdy niebyło palone nie wożono tym autem żadnych psów, kotów krów itp środek bardzo zadbany i pachnący


























    pozdro

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar MihauSTI
    Imię: Mihau
    Skąd: Będzin/Bristol
    Posty: 142

    Auto: RB311
    Silnik: EJ257
    Moc: 320


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    !!sprzedane!! ..::zamykamy::..

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne wątki

  1. Accord Type R angol, pozostałości.
    By gvader in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 2
    Data: 23-11-2014, 19:24
  2. Accord CL9 K24A3 Type S - bams
    By bams in forum Accord
    Postów: 28
    Data: 27-10-2013, 21:04
  3. Hondę Accord Type R
    By gvader in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 17-09-2013, 20:00
  4. Kierownica MOMO honda accord Type R 99r
    By Damek in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 27-11-2012, 22:06
  5. Postów: 0
    Data: 02-08-2011, 10:10

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top