Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Wątek: Za co kocham Japonię ...

  1. #1
    ユーザー
    Awatar pitbedzin
    Imię: Piotrek
    Skąd: Dąbrowa Górnicza/Będzin
    Posty: 2,899

    Auto: Nissan Primera
    Moc: Wystarczająca


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Za co kocham Japonię ...

    Za co kochamy Japonię, jej pokręconą historię, niezrozumiałą dla nas (tzw. ludzi zachodu) kulturę, inne obyczaje, no i równie pokręconą motoryzację :-)
    Czekam na wasze opinie, swoją podzielę się później :-)

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    友人
    Awatar ODi
    Imię: Przemo
    Skąd: Sosnowiec (Zagłębie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Hmm szczerze ciezko mi powiedziec. Ja w sumie zafascynowalem sie tym krajem jako maly chlopiec wychowany na anime (czytaj.Dragon ball, Daimos itd) potem zainteresowanie przerodzily sie oczywiscie na motoryzacjie ktora rowniez kochalem od malego. Ogolem Japonie moim zdaniem jest to jedyny kraj gdzie wszytko ma swoje miejsce kazdy wie co ma robic tak samo podejscie do niektorych spraw przez japoncow poprostu inponuje. Piekna jest sama historia Japoni gdzie same pojecia Bushido, Kamikazze pokazuja jakim japonia jest zdecydowanym krajem i przeszczegajacym zasady. Nie bede sie rozpisywal bo moga by byc z tego praca zaliczeniowa


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar Smuciu
    Imię: Mateusz
    Skąd: Będzin
    Posty: 2,067

    Auto: Honda Civic EJ9
    Silnik: B16A2
    Moc: 169 KM 158 NM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Japonia bardzo ciekawy kraj imponuje własnie tym co ODi napisał wszystko jest świetnie zorganizowane każdy ma swoje miejsce a rynek jest świetnie rozbudowany co o czymś świadczy
    najbardziej kocham ja jednak za motoryzacje oczywiście dla mnie zwyczajnie japońska motoryzacja jest idealna piękne bryły nadwozia dynamiczne silniki niezawodność a już tym bardziej ogrom modyfikacji które można tworzyć w ich dziełach są obłędne. Jednym słowem podziwiam ich za wszystko :respect:

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar Piechu
    Imię: Patryk
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 539

    Auto: Volvo/Mazda 3
    Silnik: 1.8 T/1.6 DOHC
    Moc: za mało ;P


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Hm Japonia można by wiele napisać o kulturze , ekonomi , o obyczajach jeżeli ktoś kiedyś czytał to jest dość imponujące jak i ciekawe ALE POWIEM JEDNO VTEC RULES

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar mazi
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 97

    Auto: HondA CivIc


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Piechu
    Hm Japonia można by wiele napisać o kulturze , ekonomi , o obyczajach jeżeli ktoś kiedyś czytał to jest dość imponujące jak i ciekawe ALE POWIEM JEDNO VTEC RULES

    jak ty nigdy vteca nie miales ;P

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar YendreK
    Imię: Jack Torrance
    Skąd: DG/Będzin
    Posty: 2,456

    Auto: Osobowe
    Silnik: Mechaniczny
    Moc: Niech Moc będzie z Tobą


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja kocham , za takie rzeczy ;D

    http://www.sadistic.pl/japonska-podr...ta-vt79631.htm

    I takie,
    http://www.sadistic.pl/nielegalne-wy...cu-vt79888.htm


    Ogólnie rzecz biorąc Lofciam

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez YendreK ; 31-05-2011 o 23:10

  7. #7
    ユーザー
    Awatar Slawer
    Imię: Sławek
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 1,129

    Auto: Renault Scenic
    Silnik: 1,9dci.
    Moc: 102. 131


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja podobnie jak Odi z tym że pierwsze się zajarałem japońskimi autami jak w TV widziałem jakąś relacje z salonu jakiegoś i strasznie się mi spodobał civic V gen i Mitsu Galant VIIgen (mieliśmy potem takiego ) potem był Dragonball i pokemony. Japonki to fajne laski Japońską motoryzację też kocham, trochę z powodu że nie stać mnie na kochanie włoskiej motoryzacji (Ferrari, Lambo, Pagani)

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar SirSamuel
    Imię: Kuba
    Skąd: DG
    Posty: 319

    Auto: Yaris


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    ZA : JDM , HOnde, Daimosa, Takashi Castle

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar Dajs
    Skąd: Będzin (Zagłębie)
    Posty: 78

    Auto: Civic Coupe EJ6


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Hmm ja podziwiam jak wiele innych obecnych ich kulturę i organizacje.
    Weźmy nawet pod uwagę brak nazw ulic w mieście takim jak to :



    Nazwy mają przestrzenie między ulicami, a nie same ulice
    Niesamowite, funkcjonuje to wiele lat, a poczta działa bez problemu.

    Japońskie auta podobały mi się od zawsze, ale na początku za gnojka jarałem się autami typu supra, 300ZX.
    Później przyszło zejście na ziemie, ogladalem initial D i zaaferowałem się 200sx'ami.
    Jednak znowu zszedłem na ziemie i uznałem że honda civic jest świetnym autem.

    I za to kocham Japonie, za obecną Honde, za moją byłą Yamahe, ich pojazdy są porostu świetne i mają to coś czego brakuje mi w europejskich produkcjach.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    ユーザー
    Awatar Rikoo
    Skąd: S1 Rikoo
    Posty: 408

    Auto: Honda Civic
    Silnik: B16A2+
    Moc: 185KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    bo wymyslaja rozne ciekawe rzeczy

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wiecie co to za felgi??
    By Skrzati in forum Styling & Detaling
    Postów: 12
    Data: 10-11-2012, 13:40
  2. Auto za 10-15tys.
    By Filip in forum Czy warto kupić?
    Postów: 7
    Data: 16-06-2012, 12:08

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top