Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

W±tek: Orygina³ & Fake - czyli jak rozpoznaæ czê¶ci

  1. #1
    ユーザー
    Awatar AriN
    Sk±d: 3M
    Posty: 83

    Auto: Civic EJ2
    Silnik: D15B7


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Orygina³ & Fake - czyli jak rozpoznaæ czê¶ci

    Tak jak w opisie tematu. Orygina³ & Fake czyli jak rozpoznaæ podróbkê.

    Kolektor ss±cy Skunk2:










    Pasy TAKATA

















    ¦ruby RAYS



    Lusterka SPOON Ori lusterka nigdy nie wystêpowa³y w wersji elektrycznie sterowanej, dodatkowo ori produkt ma gumow± "uszczelkê" na rancie szk³a.




    Felgi RAYS TE37


    Felgi ADVAN Ori nie robione jako felgi na 2 rozstawy ¶rub
    Ori

    Fake


    Felgi GRAMLIGHT 57s
    Ori

    Fake


    Felgi ENKEI NT03M Posiadaj± 2 wentylki!!
    Ori

    Fake


    Dok³adka ty³ EK9
    Ori


    Fake


    Ka¿da OEM dok³adka Hondy ma gdzie¶ numery


    Bow TIAL




    Dok³adka przednia EK9
    Ori
    Przedlift

    Polift

    Fake


    Lotka MUGEN Crx Del Sol
    Ori


    Fake



    Nak³adki na peda³y MUGEN









    Wahacze!




    Skarpetki SPOONA
    Ori

    Fake



    Fotel BRIDE




    Sto¿ek APEXi










    T³umik AJ Racing

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar Karolek
    Imiê: Karol
    Sk±d: Czêstochowa
    Posty: 920

    Auto: CRX ED9/EE8
    Silnik: d16z2
    Moc: ???????????


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Dobre to jest £adnie opisane i pokazane ró¿nice co po nie ktorych rzeczy nawet bym sie nie zorientowa³

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar AriN
    Sk±d: 3M
    Posty: 83

    Auto: Civic EJ2
    Silnik: D15B7


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Co do niektórych to powiedzia³ bym nawet na odwrót np. w przypadku ssaka skunksa który w niektórych miejscach jest wykonany jakby gorzej

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar pitbedzin
    Imiê: Piotrek
    Sk±d: D±browa Górnicza/Bêdzin
    Posty: 2,899

    Auto: Nissan Primera
    Moc: Wystarczaj±ca


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Bardzo ³adny temat prosimy wiêcej takich.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar Jarzomb
    Imiê: Mateusz
    Sk±d: Górki ¦l±skie/Rybnik
    Posty: 1,489

    Auto: Honda Civic EG5
    Silnik: D16Z6
    Moc: 140KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Bardzo fajny, ciekawy temat Dziêki niemu wiem, ¿e da³em siê nabraæ na niby oryginalne skarpetki Spoona od pewnej pani z allegro

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar kuzi
    Imiê: Marcin
    Sk±d: Beuthen Oberschlesien
    Posty: 913

    Auto: Mitsubishi GTO TT
    Silnik: 6g72TT
    Moc: 320KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Spojler Mitsubishi Legnum

    Orygina³ (trzyczê¶ciowy, regulowane nachylenie):





    Fake (jednoczê¶ciowy):




    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    oj fajny temat

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar AriN
    Sk±d: 3M
    Posty: 83

    Auto: Civic EJ2
    Silnik: D15B7


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Dok³adam jeszcze co nieco co znalaz³em.

    APEXI turbo timer






    HKS SUPER POWER FLOW


    Sprê¿yny TEIN





    TE KORKI OMIJAJMY



    ¦wiece NGK


    Pokrywa zaworów MUGEN Widaæ ró¿nicê w literach M i N.
    Ori


    Fake



    TOMEI regulator paliwa po lewej Ori.






    RAIZIN stabilizator
    Ori



    Fake




    Sto¿ek K&N lewy fake




    T³umik JS Racing




    ¦wiece DENSO




    HONDATA S300 Poni¿sze t³umaczenie bezpo¶rednie na Polski wiêc mog± byæ lekkie brednie.
    UWAGA! FAKE HONDATA ECU! I mówi³ do tunera w³a¶nie i powiedziano mi, ¿e tam s± Chiny wykonane Hondata ECU w naszym kraju teraz. Wed³ug niego, nie potrafi odró¿niæ prawdziwe i fa³szywe Hondata ECU ale wie, ¿e istniej± dwie funkcje, które fa³szywe Hondata ECU nie maj±. Wiêc wróci³em i uda³ siê na stronie internetowej Hondata, aby potwierdziæ swoje roszczenia. To prawda. Oto co znalaz³em: Podróbki S300 Podrobione S300s zosta³y sprzedane jako nowe i u¿ywane w USA, Kanadzie, Europie i Australii. To fa³szywy p³ytka jest s³aba kopia jako¶æ rewizji 8 (R8) S300. Podrobione S300 charakterystyka Zwykle sprzedawane z ECU stosowanych na forach internetowych za nisk± cenê. instalacja jest s³aba, ze z³ymi lutowania, zaginionych / niewa¿ne numery seryjne . I brakuj±ce lub niepoprawne elementy warto¶ci fa³szerstwa pokazaæ niektóre lub wszystkie z nastêpuj±cych zachowañ: . uszkodzeñ przes³aæ lub Datalog . Losowe limity rev Brak rozpocz±æ . korupcji ECU danych tabeli Odradzamy prowadzeniu pojazdu na fa³szywych S300 ze wzglêdu na ryzyko uszkodzenia silnika. Sk±d mam wiedzieæ, czy mój S300 jest autentyczny? Proszê zobaczyæ za³±czone zdjêcia. Co nale¿y zrobiæ, je¶li podejrzewam, mój S300 jest sfa³szowany? Sprawd¼ powy¿sze cechy, aby potwierdziæ, je¶li S300 jest sfa³szowane. Wy¶lij zdjêcie do wspierania @ hondata.com dla Hondata do zatwierdzenia. Wy¶lij podejrzanego S300 deskê do Hondata do zatwierdzenia. Co powinienem zrobiæ, je¶li mój S300 jest zdeterminowana, aby byæ podrobiony? Skontaktuj siê ze sprzedaj±cym i poprosiæ o zwrot pieniêdzy. Podrobione nale¿y przes³aæ do Hondata zniszczenia - ¶wiadomie sprzedaje podrobiony produkt jest federalnym przestêpstwo z maksymalnie 10 wiêzienia roku i / lub USD 2.000.000 dobrze. Wy¶lij Hondata do wymiany na prawdziwego S300 za 350 dolarów za pomoc± tego formularza. Przy zakupie , jak mogê zagwarantowaæ, ¿e otrzymasz oryginalny produkt? Kup nowy tylko od autoryzowanego dealera Hondata. B±d¼ ostro¿ny przy zakupie u¿ywanego S300. Sprawd¼, czy S300 obraz z powy¿szego przewodnika przed zakupem. ¼ród³o: S300 Podrobione Wiêc, strze¿cie siê ludzi zw³aszcza w³a¶cicieli samochodów Honda. Nie wiem, kiedy to osi±gn±³ nasz kraj, ale je¶li niedawno kupi³ j±, radzê je zweryfikowaæ.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar Suse³
    Imiê: Hubert
    Sk±d: Myszków
    Posty: 2,363

    Auto: CLK W209
    Silnik: M271
    Moc: 184


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Oleje MOTUL






    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    "If in doubt, flat out."
    Colin McRae 1968-2007

    OGRODZENIA, BALUSTRADY, AUTOMATYKA BRAM


  10. #10
    ユーザー
    Awatar AriN
    Sk±d: 3M
    Posty: 83

    Auto: Civic EJ2
    Silnik: D15B7


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    No w³a¶nie z Motulem czyta³em na jednym z forów ¿e to Ori wygl±da jak Fake bynajmniej po pierwszym zdjêciu kolo pracowa³ w Motulu i tam rzekomo wielk± wagê przywi±zuj± do tego by naklejki by³y równo nalepiane, a tego zabrak³o na pierwszym zdjêciu Ale mimo wszystko widaæ ¿e jak jest na co¶ popyt to wszystko mo¿na podrobiæ.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w±tki

  1. [S] Czê¶ci Swift mk4/mk5 & Micra k12 !!!
    By maximustvgame in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 13-05-2018, 12:49
  2. Fotel fake Recaro # Filtr Apexi # Filtr K&N
    By Hawking in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 1
    Data: 04-10-2014, 20:13
  3. [S] Owiewka YAKIMA - Orygina³
    By c0x in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 17-04-2014, 22:30
  4. [Toyota] "MIL Eliminator" czyli Jak oszukaæ drug± sondê lambdy (Corolla E12 TS)
    By Cr@cker in forum Dane techniczne / Specyfikacje / Tutoriale
    Postów: 6
    Data: 18-12-2011, 09:40

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top