Strona 1 z 6 12345 OstatniOstatni

Wątek: dyskusja o ACTA

  1. #1
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    dyskusja o ACTA

    Jak w temacie, jako, że temat na czasie, według mnie dosyć poważny, choć 'nasi' raczej jej 26 stycznia nie podpiszą, to jednak aż się prosi o dyskusję. W mojej opinii za dużo straszenia, bo wszystko o czym wspomina 'internet' to duża nadinterpretacja samego traktatu. Jest on tak samo niejednoznaczny jak każda inna ustawa w naszym kraju i dostawcy mając zaplecze prawnicze mogą podważyć każdy jeden zapis, żeby nie musieć bawić się w 'cenzurę' i 'kontrolę'.

    Z drugiej jednak strony znając nadgorliwość polskiej administracji możliwe jest powstanie nowych komórek do egzekwowania zapisów w/w traktatu. Czy faktycznie ACTA to pierwszy krok do zapanowania nad internetem i internautami? A może 'pies co dużo szczeka a nie gryzie'?

    Najbardziej irytują komentarze Hołdysa i całej śmietanki ZAIKS, bo nie dość, że podatków nie płacą, za koncerty zdzierają, za płyty zdzierają to płaczą, że nie mają emerytur a piraci kradną ich twórczość...

    Anyway chętnie poczytam/posłucham opinii innych użytkowników

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  2. #2
    友人
    Awatar ODi
    Imię: Przemo
    Skąd: Sosnowiec (Zagłębie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Jezeli by to przeszlo to zacznie sie wojna internetowa.
    Taki maly cytacik z dzis
    W Polsce zaniepokojenie porozumieniem ACTA wyraziły w styczniu 2011 niektóre organizacje pozarządowe[13], jednak zdaniem polskiego Ministerstwa Kultury obawy są bezpodstawne[14]. 19 stycznia 2012 minister administracji i cyfryzacji Michał Boni zwrócił się do premiera Donalda Tuska z prośbą o dyskusję na temat podpisania porozumienia w związku z wątpliwościami jakie zgłosiła m.in. grupa Dialog – forum wymiany opinii rządu z organizacjami społecznymi[15].

    21 stycznia 2012 roku przestała działać strona polskiego sejmu. Magdalena Krzymowska, dyrektor biura prasowego sejmu, poinformowała, że był to wynik awarii[16]. Jednak grupa Anonymous na swoim profilu w serwisie Twitter przyznała się do ataku umieszczając wpis: TANGO DOWN sejm.gov.pl[17][18]. Tego samego dnia celem ataków hakerskich stały się inne rządowe strony, takie jak premiera, prezydenta oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego[18].
    A to bedzie dopiero poczetek wojny....

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    ODi skąd ten cytat, tak z ciekawości ? Ja zamieszczę linka do bardziej, imho, 'zaufanego' źródła odnośnie tych 'ataków':

    http://niebezpiecznik.pl/post/awaria...nie-atak-ddos/

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez sebawo ; 22-01-2012 o 10:03
    where dafuq is my signature...


  4. #4
    友人
    Awatar ODi
    Imię: Przemo
    Skąd: Sosnowiec (Zagłębie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Z wikipedi czasami sami hakerzy wrzucaja na wiki info.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  6. #6
    ユーザー
    Awatar Konrad_SK
    Skąd: Hanysowo
    Posty: 362

    Auto: Mazda 6


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Łapka do góry, kto głosował za liberałami. Ja nie, a muszę ponosić konsekwencje tego co robi nieudolny tłusk.
    Wprowadzą jeszcze godzinę policyjną niedługo.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Konrad_SK
    Łapka do góry, kto głosował za liberałami. Ja nie, a muszę ponosić konsekwencje tego co robi nieudolny tłusk.
    Wprowadzą jeszcze godzinę policyjną niedługo.
    To akurat nie nasz podwórkowy wymysł, nie gadaj jak jarek... Wymysł jest to hamerykansky, a skoro USandA może obywateli straszyć to i UE chce i każe podpisywać. Całe szczęście debil boni co się chyba na gotowaniu jajecznicy tylko zna chce 'przedyskutować' jeszcze ten cały traktat. Zobaczymy co też tam wymyślą.
    Nasuwa się pytanie: czemu jeszcze nie wyszliśmy na ulice podpalić kilka aut i wybić kilka szyb...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  8. #8
    ユーザー
    Awatar Konrad_SK
    Skąd: Hanysowo
    Posty: 362

    Auto: Mazda 6


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Co nie znaczy, że od 2007 roku w Polsce mamy zieloną wyspę.
    Jak to nam obiecywano, a jeszcze się dowiedziałem, że mam pracować do 67 roku życia.
    Abstrahując od tej całej afery teraz, nie zmieniło się nic na lepsze, więc teksty w stylu "niegadaj jak jarek" zostaw dla siebie.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Konrad_SK
    Co nie znaczy, że od 2007 roku w Polsce mamy zieloną wyspę.
    Jak to nam obiecywano, a jeszcze się dowiedziałem, że mam pracować do 67 roku życia.
    Abstrahując od tej całej afery teraz, nie zmieniło się nic na lepsze, więc teksty w stylu "niegadaj jak jarek" zostaw dla siebie.
    My o kozie, Ty o wozie... Przeca to każdy wie, że robią nas w trąbe, no ale jak naród głupi to się nie ma co dziwić

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  10. #10
    ユーザー
    Awatar kuzi
    Imię: Marcin
    Skąd: Beuthen Oberschlesien
    Posty: 913

    Auto: Mitsubishi GTO TT
    Silnik: 6g72TT
    Moc: 320KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    ...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 1 z 6 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [25/01/2012r.] STOP ACTA! Sosnowiec, Patelnia
    By Gierade in forum Zdjęcia JDMST
    Postów: 0
    Data: 25-01-2012, 20:16

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top