Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

W±tek: Radio i glo¶niki

  1. #11
    ユーザー
    Awatar serwal4
    Imiê: Przemek
    Sk±d: STA
    Posty: 308

    Auto: Francuz


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Praktycznie ka¿de radio w tej kasie zagra +/- podobnie, prywatnie u¿ywam Clariona i daje radê, ~2.5 roku bez awarii...
    Tak ew celowa³bym w Alpine'a...

    Clarion po czê¶ci wybrany bo w trakcie kompletowania oferowa³ w swojej cenie 2x parê RCA z³±cz, co by³o priorytetem;

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #12
    ユーザー
    Awatar MikeFoto
    Sk±d: Myszków
    Posty: 605

    Auto: Honda Civic 5D ecoVTi-S
    Silnik: D14A8
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Jak ju¿ bêdziesz kupowa³ g³o¶niki (domy¶lam siê ¿e na przód), to pamiêtaj aby wybraæ model z odseparownymi g³o¶nikami wysokotonowymi. Odseparowanymi, mam na my¶li mid/bas w drzwi (16cm) i wysokotonowy w okolice za¶lepki lusterka lub na podszybie. Inaczej wra¿enia z ods³uchu bêd± nijakie.

    Kiedy jeszcze nie mia³em Hetrz'ów, dokupi³em same wysokotonowe i zamontowa³em ko³o lusterek. Ró¿nica ogromna. Oryginalne Hondowskie g³o¶niki w drzwiach s± kiepskie, ale nie z³e. Zdecydowanie i tak bêd± lepsze ni¿ para hinoli za 50dych.

    Chcesz - pos³uchasz u mnie jak takie co¶ gra, zdecydujesz.
    Kolejna rzecz, wyg³uszenie drzwi.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #13
    ユーザー
    Awatar MikeFoto
    Sk±d: Myszków
    Posty: 605

    Auto: Honda Civic 5D ecoVTi-S
    Silnik: D14A8
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Shcopek
    odtwarzacz p³yty, USB, MP3
    Pytanie, jak czêsto w dzisiejszych czasach korzysta siê z p³yty? Mo¿esz wierzyæ lub nie - ale ja maj±c radio CD/MP3 ani raz nie otworzy³em na nim p³yty.Ani raz.
    Bo poco - skoro w kilka sekund wrzucam MP3jki na pendriva i pod³±czam do radia. Dlatego moim zdaniem skupiæ siê lepiej na odtwarzaczach MP3 - które nota bene mo¿na kupiæ za mniejsze pieni±dze ni¿ CD/MP3 - a po co p³aciæ za funkcjonalno¶æ z której nie bêdziemy korzystaæ.

    Obejrzyj to:


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #14
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imiê: Szymon
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    to fakt, ja mam obsesje na tym punkcie... je¶li musi byæ nowe, to szuka³bym pioneera, ewentualnie kenwooda. pioneera "uzywalem" w aucie brata, jak na nowe radio za 250-300zl daje rade. kenwood zagra podobnie. ale bron boze nie alpine jesli szukasz NOWEGO do 300zl. alpine z najtanszych serii gra tragicznie.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #15
    ユーザー
    Awatar MikeFoto
    Sk±d: Myszków
    Posty: 605

    Auto: Honda Civic 5D ecoVTi-S
    Silnik: D14A8
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez SaTeR
    z najtanszych serii gra tragicznie
    W my¶l tej zasady nie polecam JVC. Beznadziejne.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #16
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imiê: Szymon
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    wymieñ mi prosze polecane przez Ciebie modele alpine do 300zl.


    po za tym chyba o to wlasnie chodzi w radiu? zeby GRA£O? czy ma wg Ciebie np. wygladac? albo byc sygnowane logiem "alpine" które kiedy¶ rzeczywiscie bylo dobre, ale teraz pozostawia wiele do zyczenia?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez SaTeR ; 12-01-2012 o 23:51

  7. #17
    ユーザー
    Awatar pitbedzin
    Imiê: Piotrek
    Sk±d: D±browa Górnicza/Bêdzin
    Posty: 2,899

    Auto: Nissan Primera
    Moc: Wystarczaj±ca


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Alpine to jeszcze chyba jedyna marka co siê nie zepsu³a do koñca, mam u¿ywam od lat i nie narzekam.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #18
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imiê: Szymon
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    je¶li chodzi o u¿ywane to siê zgodzê, mo¿na kupiæ u¿ywane "pere³ki" które jako nowe kosztowa³y <1000z³ i na prawdê fajnie graj±, ale je¶li chodzi o nowe to moim zdaniem nie warto.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #19
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Ja tam jakim¶ audiofilem nie jestem, ale dodam co¶ od siebie. W klasie do 5 stówek (a zaryzykowa³bym stwierdzeniem, ¿e do 1kPLN) na prawdê radio wybiera siê wygl±dem i funkcjonalno¶ci± bo i tak najwiêksz± robotê odgrywaj± g³o¶niki. S³ucha³em Clarionów, Pionieerów, Alpine`ów i innych na s³abych g³o¶nikach i s³ucha³em chiñskich zabawek za 150PLN na JBL`ach, Hertzach i HiFonics`ach i dla mnie ró¿nica by³a ogromna na korzy¶æ chinola z dobrymi g³o¶nikami. Wa¿ne, ¿eby mo¿na by³o sobie barwami d¼wiêku pokrêciæ i ustawiæ wedle upodobañ, reszta to ju¿ g³o¶niki bardziej ni¿ odtwarzacz. Ale to tylko moja opinia, badañ nie przeprowadza³em, po prostu s³ucha³em tu i ówdzie ró¿nych konfiguracji

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  10. #20
    ユーザー
    Awatar Turo
    Imiê: Marcin
    Sk±d: Irlandia
    Posty: 197

    Auto: Honda Civic EJ9
    Silnik: D14Z2
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    W takim przedziale cenowym to widze nowe radyjko Pioneera.
    http://allegro.pl/deh-14000-ub-i-deh...053037607.html
    Funkcjonalno¶ci± jest podobne do 2300UB z ubieg³ego roku. Dla Ciebie to powinno wystarczyæ, je¶li nie jeste¶ audiofilem. Znajomy ma tego 2300UB i dla takiego codziennego grania jest wystarczaj±ce. Ja osobi¶cie posiadam 9300SD, ale to ju¿ troche wy¿sza klasa . Je¶li za¶ chcesz, ¿eby Ci to gra³o do porz±dku, to tak jak przedmówcy. Radio z wy¿szej pó³ki, g³o¶niki te¿, no i wyg³uszenie przednich drzwi to obowi±zek . W ferii bede siê w to u mnie bawi³, bede mia³ ca³y zestaw z Hertza z przodu i z ty³u .

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w±tki

  1. Radio
    By Zbynio in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 28-08-2014, 22:38
  2. [Honda] radio a akumulator
    By WiecznyJDM in forum Elektryka / Elektronika / ECU
    Postów: 0
    Data: 30-03-2014, 20:14
  3. Sprzedam radio i g³osniki
    By RazoR in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 1
    Data: 30-06-2013, 11:45
  4. radio kupiê
    By Margo in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 2
    Data: 31-05-2013, 22:20
  5. JDMSTYLE w Radio Katowice
    By Gierade in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 21
    Data: 21-07-2011, 15:46

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top