Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Wątek: Poszukiwana Honda Civic

  1. #21
    ユーザー
    Awatar Zychu
    Posty: 531

    Auto: Honda Civic Coupe


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Napisalem temat po to by dac info a nie glupie spekulacje robic

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #22
    ユーザー
    Awatar freeway
    Imię: Krzysztof
    Skąd: SBE
    Posty: 407

    Auto: Seat Ibiza
    Silnik: 1.9 TDi++
    Moc: 154


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Slawer
    freeway a ty myślisz że będzie się nam chciało do kolesia jechać go straszyć? Ja nie mam zamiaru i przypuszczam że większość też, nie potrzeba mi problemów z policją, głupio zrobił że nie zadzwonił na policje tym bardziej jak miał numery, nie rozumiem tego kompletnie.


    I jeszcze jedno freeway ja bym się nie chwalił tak że jakiś znajomy policjant może ci załatwić takie rzeczy bo możesz mu kłopotów narobić.
    Myślisz że o tym 'najaździe' pisałem na poważnie??
    Drugiego nie będę komentował bo praktycznie nie ma czego.Jak ktoś może miec kłopoty to tylko wlasciciel SD.

    Z mojej strony koniec tematu.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #23
    ユーザー
    Awatar MikeFoto
    Skąd: Myszków
    Posty: 605

    Auto: Honda Civic 5D ecoVTi-S
    Silnik: D14A8
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez SaTeR
    takie rzeczy załatwia się od razu, widzisz sytuacje to zostajesz na miejscu i dzwonisz na policję, a nie próbujesz znaleźć gościa na własną rękę, bo nawet jak go znajdziesz, to możesz mu nic nie udowodnić, jeżeli np. zdąży coś zrobić z autem. po to się spisuje tablice żeby sprawę zgłosić, i policja ma go na talerzu po kilku minutach. a kolega sam może szukać do usranej śmierci.
    Błąd. Na zgłoszenie na policji masz bodajże 14 dni. Nie musisz być na miejscu. Np zgłaszasz się na komisariat z numerami rejestracyjnymi, a jak masz jeszcze świadka to jeszcze lepiej. Spisują zeznania i opowiadacie swoją wersję. Po numerach Policja znaduje gościa i przesłuchuje. Jeśli od zdarzenia do przesłuchania gościa minie więcej jak 21 dni - sprawa automatycznie leci do sądu. I sąd wydaje wyrok - w zależności od zeznań sprawcy i poszkodowanego - sąd może rozpatrzeć sprawę bez wzywania lub z wzywaniem. Tak czy siak - sprawca dostanie grzywne (zależną od zarobków) + koszta sądowe a poszkodowany kasę z ubezpieczenia.

    Wiem co piszę - z własnego doświadczenia.

    Jeśli poszkodowany jest "czysty" - niema się co zastanawiać - iść na policję.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez MikeFoto ; 10-12-2011 o 22:48

  4. #24
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    a jeżeli nie masz świadka, a ktoś kto Ci stuknął auto zdąży je naprawić tak, że nie będzie śladu, i załatwi sobie świadka?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #25
    ユーザー
    Awatar SirSamuel
    Imię: Kuba
    Skąd: DG
    Posty: 319

    Auto: Yaris


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Slawer
    freeway a ty myślisz że będzie się nam chciało do kolesia jechać go straszyć? Ja nie mam zamiaru i przypuszczam że większość też, nie potrzeba mi problemów z policją,
    @Slawer gdyby wszyscy Mieli takie podejście na forum to nikt nigdy by pomocy nie uzyskał;/ Jakie problemy z policją ?? I nie wypowiadaj sie w liczbie mnogiej bo takich jak Ty jest mniejszość @Freeway załatwia dane podsyła @Zychowi i problem z głowy. @Freeway nie przejmuj sie mozesz sie chwalic takimi znajomościami Nic CI na tym forum nie grozi chyba ze SLawer Cie sprzeda
    Bartku sory za OT

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez SirSamuel ; 11-12-2011 o 09:20
    D13B2->
    D16y8


  6. #26
    友人
    Awatar hwasciur
    Imię: Bartek
    Skąd: Zagłębie
    Posty: 2,314

    Auto: Integra DC5
    Silnik: k20z1


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez SirSamuel
    gdyby wszyscy Mieli takie podejście na forum to nikt nigdy by pomocy nie uzyskał
    Cytat Zamieszczone przez SirSamuel
    I nie wypowiadaj sie w liczbie mnogiej bo takich jak Ty jest mniejszość
    zgadzam się z Kubą, ja tam chętnie podjadę pomóc w razie czego.

    też będę miał oczy do okoła głowy ale Panowie skończcie to OT bo to temat czy ktoś widział czy ktoś gdzie a nie miejsce na dyskusje czy będziemy go torturować czy od razu rozstrzelamy

    trzeba znaleźć pacjenta i nauczyć go kultury na drodze

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    hwasciuR DC5 k20z1


    EG3 ---> BB8 ---> DC5

  7. #27
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    hahaha stare chłopy a jak dzieciaki się spinają peace

    nie rozumie po co cała rozkminka, namierzyc goscia i naprowadzic go na dobra droge zycia, ew. skarcic lisciem wychowawczym...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Honda civic sport 1,6
    By Rikoo in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 12-10-2014, 20:04
  2. Poszukiwana chłodnica,węże,przeguby
    By KioDo in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 15-05-2012, 23:57
  3. Honda Civic 6 gen 1.4
    By Freze in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 06-04-2012, 14:44
  4. Honda Civic VTI
    By minsc in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 2
    Data: 21-09-2011, 22:46

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top