W±tek: ¿ó³te ¶wiat³a

  1. #1
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    ¿ó³te ¶wiat³a

    Wiem ¿e niby nie legalne w PL ( ma³o co jesli chodzi o mody autka jest ) ale co powiecie na temat zó³tych ¿arówek ?

    jak sie na tym je¼dzi ? mam zó³te fogi i to takie fogi ¿e jak ¶wieczki nie ¶wiec± wrêcz przeciwnie i powali³a mnie jako¶æ i przyja¼no¶æ zó³tego ¶wiat³a

    my¶le czy by nie kupiæ tych ¿arówek :

    http://allegro.pl/h4-60-55w-zarowki-...944501502.html

    ciekawe czy one bêda zó³tawe czy na prawde zó³te
    Nie bede ¶ciag±³ z Usa Nokya Hyper Yellow bo to sie mija z celem w koñcu to tylko ¿arówka ...

    na allegro jest jeszcze taka nak³adka na ¿arówke dostêpna i jak myslicie co lepsze ?


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar woocash
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: Tychy
    Posty: 58

    Auto: Honda Civic EG8
    Silnik: D16Z6
    Moc: 143


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    kumpel kupi³ sobie takie nak³adki na ¿arówki do VW - poprosze go o jakie¶ foto i jak bêdê mia³ to cosik wkleje

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Ja mia³em ¿ó³te ¶wiat³a i ca³kiem przyjemnie mi siêna nich je¼dzi³o.
    Je¿eli chodzi o ¿arówki, to te co pokaza³e¶ na allegro - raczej bêd± ¿ó³tawego koloru, ani¿eli ¿ó³te jak na zdjêciu powy¿ej.
    Bañki na ¿arówki sobie od razu odpu¶æ - kompletnie nie nadaje siêto do jazdy.

    Wiem, ¿e Hella robi³a jakie¶ ¿ó³te ¿arówki i by³y jeszcze nie tak dawno dostêpne na stacjach benzynowych.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  4. #4
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    wiem pewnie takie co¶ :



    te¿ nad tym mysle

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez zabas
    te¿ nad tym mysle
    Nie ma sensu. Przerabia³em temat. Nie wygl±da to ani jako¶ specjalnie, ani nic przed mask± nie widaæ.
    Mo¿e faktycznie spróbuj z tymi z allegro. Drogie nie s±. A jak bêd± s³abe, to daj znaæ, a ogarnie siê jaki¶ zakup u królowej, b±d¼ z US. Czasami mo¿na spotkaæ siê z wysy³k± za free do naszego piêknego kraju.

    My¶lê, ¿e kilka osób by siê tym zainteresowa³o

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  6. #6
    ユーザー
    Awatar marcin_jdm
    Sk±d: z gara¿uuu
    Posty: 1

    Auto: ED6 D16Z6+M62


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    panowie mia³em takie ¿ó³te bañki u siebie ogólnie ¶wiate³ka ¿ó³ciutkie s± mi osobi¶cie jedna pêk³a i dalem sobie na luzz

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Gierade
    Nie wygl±da to ani jako¶ specjalnie, ani nic przed mask± nie widaæ
    to tak jak seria lampy w eg no zobaczymy - poszperam jeszcze ale w sumie nie zalezy mi na efekcie taki ¿e klosz jest zó³ty tylko zeby jak najbardziej zó³ta barwe dawa³a sama ¿arówka

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar Biesiadnik
    Imiê: Tomasz
    Sk±d: Katowice/¦wiêtoch³owice
    Posty: 245

    Auto: A3 1.9 TDi/ H ED7
    Silnik: AGR / D16A9
    Moc: 160/140


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Kiedy¶ siê spotka³em z "plotk±", ¿e podobno do ¿ó³tych kloszy montowanych "fabrycznie" policja nie ma nic do gadania, jest to jako wyposa¿enie seryjne samochodu i nic nie mog± zrobiæ, za to np. za ¿arówki mog± siê ju¿ czepiaæ, sam my¶la³em o folii na ¶wiat³a, jest do kupienia taka na alledrogo.pl, White ma tak± na fogach w Ma¼dzie i wygl±da to do¶æ konkretnie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar pitbedzin
    Imiê: Piotrek
    Sk±d: D±browa Górnicza/Bêdzin
    Posty: 2,899

    Auto: Nissan Primera
    Moc: Wystarczaj±ca


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Biesiadnik
    e ma nic do gadania, jest to jako wyposa¿enie seryjne samochodu i nic nie mog± zrobiæ
    Oczywi¶cie ¿e do seryjnego wyposa¿enia siê nie moga doczepiæ bo ¿eby pojazd zosta³ dopuszczony do ruchu kazda cze¶æ musi mieæ badania homologacyjne

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    ユーザー
    Awatar Marek83
    Imiê: Marek
    Sk±d: Czelad¼
    Posty: 5,891

    Auto: Honda GG3
    Silnik: L13Z2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez pitbedzin
    Oczywi¶cie ¿e do seryjnego wyposa¿enia siê nie moga doczepiæ bo ¿eby pojazd zosta³ dopuszczony do ruchu kazda cze¶æ musi mieæ badania homologacyjne
    Ju¿ ja¶niej nie da sie wyt³umaczyæ Brawo Pit
    Sam jestem ciekaw jak to jest z ¿ó³tym ¶wiat³em.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne w±tki

  1. [Lexus] ¦wiat³a dzienne
    By wwicherek1 in forum Elektryka / Elektronika / ECU
    Postów: 0
    Data: 21-02-2020, 13:12
  2. [Mazda] 323f BJ - ¶wiat³a przeciwmgielne przednie nie dzia³aj±
    By diseant in forum Elektryka / Elektronika / ECU
    Postów: 1
    Data: 13-09-2017, 20:12
  3. Halogeny ¿ó³te i oprawki dwuw³óknowe
    By Tasiem in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 25-06-2013, 21:04
  4. Tylne ¶wiat³a USDM Vgen. EG
    By diZaster in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 10
    Data: 28-03-2013, 10:51
  5. ¯ó³te klosze halogenów - Wesem - made in USA
    By Szymon in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 2
    Data: 13-07-2011, 21:42

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top