PDA

Zobacz pełną wersję : Zimowe spoty JDMST - nowa miejscówka, czy stare śmieci?



YendreK
16-10-2011, 23:29
Moi mili robimy rozpoznawczo - sprawdzającą ankiete na temat jesienno zimowej miejscówki, nie będę sie rozpisywał bo i tak każdy wie o co chodzi....

pitbedzin
16-10-2011, 23:33
Po dzisiejszym dniu SILESIA SILESIA SILESIA, jestem pod mega wrażeniem tej miejscówki !

ODi
16-10-2011, 23:33
Plaza

Jak by nie bylo to wiekszosc jest z Zagłebia no i myszkow mialby blizej:D

Aga
16-10-2011, 23:34
scc.

Gierade
16-10-2011, 23:46
Proszę tutaj bez zbędnego spamowania. Jeżeli ktoś ma coś konkretnego do powiedzenia - proszę bardzo. Wiadomości śmieci będą nagradzane!


Ja osobiście jestem za nowym parkingiem na SSC. Jest naprawdę rewelacyjny. Cisza, spokój, ciepło.... jest naprawdę OK!!!
I proszę nie płaczcie, że jest daleko. Wyskakujemy na trasę i raz, dwa jesteśmy. Plaza jest przereklamowana, w dodatku ciężko się wjeżdża i drogi do Plazy są dziurawe.

sebawo
16-10-2011, 23:57
Ja w sumie powiem tak:
-PLAZA- nie wiem, nie byłem, ale pewnie mam daleko :P
-IKEA- pizdzieć bedzie jak w kieleckim, bo ten podziemny otwarty jest...
-SCC- w miare ciepło, chociaż ciekaw jestem jak przy -5 bedzie (ale do sprawdzenia)
-3jeziora- nie wiem czy nie tak samo jak IKEA, dawno nie byłem :)

Lampki rewelacyjne, więc wybieram SCC :D

Gierade
17-10-2011, 00:00
Plaza jest typowo w Sosnowcu - w centrum. Do tej pory to była jedyna opcja, gdzie w zimę było w miarę ciepło. IKEA i 3stawy raczej odpadają, bo są w części odkryte i będzie wiało. Co do nowej miejscówki na SSC - dzisiaj było bardzo ciepło. Myślę, że przy ujemnych temperaturach na zewnątrz, też będzie w miarę ciepło. Pożyjemy zobaczymy. Mimo, iż bliżej mi na Plazę, to wolę chyba jeździć na SSC. Bynajmniej droga powrotna jest bardziej energiczna i spektakularna :P

pitbedzin
17-10-2011, 00:03
Mimo, iż bliżej mi na Plazę, to wolę chyba jeździć na SSC. Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami :D

Karolek
17-10-2011, 00:15
Zdecydowanie SCC, samo to że parking jest zamknięty i zaden wiaterek nam nie dmuchnie w zime czy tam w wietrzne dni, Misiaki przejechali koło nas i przypału nie było.....
PS. dobrze że nikt nie palił wtedy xD

Szymon
17-10-2011, 00:34
Mimo że nowy parking pod SCC jest bardzo fajny, jestem za plazą, bo:
- zdecydowana większość nas jest z zagłębia i ekipa SMY także ma nieco bliżej.
- w typowo zimową pogodę (śnieg/lód/błoto/mgła) nie będzie mi się chciało jeździć do Katowic, gdy niemal 2 razy bliżej mam identyczną, sprawdzoną miejscówkę w Sosnowcu.

Bila
17-10-2011, 08:36
ja powiem tak jestem za SCC bo jest ciepło, ale może trzeba by zastanowić się na alternatywną miejscówką ? prędzej czy później ktoś do nas przyjdzie i albo nas wyprosi albo nie wiem co wiec miejsce może się spalić

jestem za SCC, ale po plaza by trzeba częściej

Linkineczka
17-10-2011, 08:41
Jako że Plazy od początku nie lubiałam, bo zimą tam tak strasznie wilgocią śmierdz...i to jestem za Silesia :)

Macioł
17-10-2011, 09:15
Zawsze można zrobić: tydzień Plaza, tydzień SCC

pitbedzin
17-10-2011, 09:52
Zawsze można zrobić: tydzień Plaza, tydzień SCC Już tak było z czwartkowymi kiedyś kupa zamieszania tylko .

sebawo
17-10-2011, 10:00
mnie tam jedno, byle nie było zimno. zawsze ktoś będzie dojeżdżał dalej a ktoś bliżej, więc katowice wydają się być sensownym rozwiązaniem, zwłaszcza, że dobry dojazd i nie trzeba się po mieście tłuc, bo chyba każdy po trasie dojedzie. Mam tylko nadzieję, że wojny z tego nie będzie :P :lol: :D

pitbedzin
17-10-2011, 10:02
Mam tylko nadzieję, że wojny z tego nie będzie Ja bedzie wojna Hanysy vs Gorole :P Jasne że nie bedzie po to jest dyskusja i po to jest ankieta :)

zabas
17-10-2011, 10:10
Silesia to sie ma rozumieć ten nowy parking co na środku starego zwykłego wybudowali tak ? :P ten slimaczek ? czy jak go nazwać ..

jestem za Silesia bo też mamy z Bomcia deczko bliżej :) no i co nowe to nowe :P

hwasciur
17-10-2011, 10:30
- zdecydowana większość nas jest z zagłębia i ekipa SMY także ma nieco bliżej.
- w typowo zimową pogodę (śnieg/lód/błoto/mgła) nie będzie mi się chciało jeździć do Katowic, gdy niemal 2 razy bliżej mam identyczną, sprawdzoną miejscówkę w Sosnowcu.
tak jest ! zgadzam się w 100% czasami ciężko jest z osiedla wyjechać jak zasypie śniegiem a co dopiero do katowic jechać,

ja też jestem za plazą zdecydowanie, też jest ciepło i nawet najmniejszego wiatru nie czuć,

po za tym nie wiem czy wam to umknęło że ostatniej zimy większość spotów odbywała się na makro gdzie przyjeżdzała cała banda ludzi na spoty żeby polatać bokami po śniegu a potem ewentualnie kulaliśmy się na plaze, lub z plazy jechaliśmy na makro polatać na rękawie. Więc przenosząc spoty pod silesie cała zabawa pójdzie się jeb.. zresztą napewno będzie tak że część będzie jeździć pod silesie a reszta na sprawdzoną miejscówke.

Gierade
17-10-2011, 10:37
Bez przesady... z osiedla faktycznie jest ciężko czasami wyjechać, ale trasa raczej zawsze jest przejezdna. Panowie i Panie - nie nadrabiamy 30km żeby dojechać do tych Katowic. Zagłębie, Zagłębiem, ale miejscówka w Katowicach na nowym parkingu jest naprawdę fajna i mówcie co chcecie, ale IMO lepsza aniżeli Plaza. Wiem. Rozumiem. Jest dalej. Ale nie aż na tyle, żeby nie można było tam jeździć co czwartek. Przyjdą ciepłe dni i wrócimy na Halę w DG, na Makro w S-cu, etc.

Może inaczej.. nie chcę tutaj żadnej wojny. Pojedźmy tam raz, drugi, trzeci.. zobaczymy jak będzie. Jak będzie spoko, to zostawimy to miejsce na zimowe spoty. Jak będzie wujowo, to będziemy spocić na Plazie.

Spoty w zeszłą zimę odbywały się na Pazie i później był przejazd na Makro czy na Auchan. Wiem, bo byłem na praktycznie każdym spocie w czwartek.

hwasciur
17-10-2011, 10:41
Też byłem na każdym spocie czwartkowym gdy tylko jechaliśmy się ślizgać. Ankieta powinna się odbyć po pierwszym czwartkowym na silesii bo pojedziemy tam o 18 i okarze się że jest dupa bo miejsca na 20 samochodów nie ma żebyśmy w kupie stali. Jak dla mnie miejscówka na silesi nie różni się niczym od tej na plazie, po za tym że na silesii jest nowszy parking i ciężej będzie trafić każdej nowej osobie.

pitbedzin
17-10-2011, 10:50
Też mi się wydaje że po trasie raczej zimą lepiej się jeździ niż po mieście, nawet jak z osiedla ciężko wyjechać to krajówka raczej będzie oodśnieżona :) Co do miejsca wg mnie nie będzie tragedii w czwartek o 18 parking jest duży, to środek tygodnia. Skoro KHŚ robi spoty we wtorek stricte pod Tesco i wchodzi ileś tam aut to nie widzę przeszkód byśmy my nie mogli w czwartek. Jak dla mnie miejscówka jest pro, wielu osobom jest bliżej badź wygodniej dojechać do scc, i na pewno więcej osób poprostu kojarzy to miejsce. Z trafieniem nie ma żadnego problemu, straszyliście dojazdem a jest prosty jak drut. W plazie spoko ale wjazd jest tragiczny, zawsze dostaje palpitacji że na tej serpentynie przytre zderzak, co zresztą chyba co drugi kierowca robi sądząc po kolorach na ścianach. I wcale na -2 komuś kto jest pierwszy raz nie jest tak łatwo trafić. Wiosną wróci się czy do DG czy S-c bo to dobre miejsce na wypad chodźby na miejscówkę :D

Suseł
17-10-2011, 10:59
Nie przesadzajcie znowu, że Myszków będzie miał aż tak daleko na spoty. Różnica w odległości to ok 5km, czyli wcale nie tak strasznie.

hwasciur
17-10-2011, 11:10
róbta co chceta :) ja swoje zdanie powiedziałem na spocie i będę podtrzymywać, zresztą zobaczycie że będzie jak zawsze :)

Bila
17-10-2011, 11:34
a moim zdaniem gdzie nie bedzie to i tak przyjade :)

plaza oczywiscie sprawdzona, pit jesli palpitacji dostajesz to moze jakis dodatkowy kurs na prawko ? :lol: hehe, przycieraja ci co wyobraźni nei maja, nigdy tam ze zjazdem nie miałem problemu - co prawda te 'hopki' na -1 zjazd to nie wiem po co są :/ przytre tam pewnie i to nie raz :D

bedzie pod scc przyjade pod scc, bedzie w plazie bede w plazie - porpostu robmy to z glowa, zeby nie zrobilo sie tak ze teraz np pod scc to ja nie jade bo za daleko :/

peace and love jak to mówią :ok:

diZaster
17-10-2011, 13:50
Ja jestem za SSC :P przynajmniej będe mogł częściej wpadać. :mrgreen:

Konrad_SK
17-10-2011, 14:37
Ja jestem za SSC przynajmniej będe mogł częściej wpadać.
Chyba mysle podobnie, aczkolwiek nie jest to regułą w moim przypadku. W każdym badz razie do scc mam bliżej zdecydowanie. Byłbym więc za.

SirSamuel
17-10-2011, 14:55
Mi tez obojętne większość i tak wygra

Różnica w odległości to ok 5km,
@Suseł dobrze ze dodałeś ''OK" bo to nie 5 a 11km różnicy :P:)

hwasciur
17-10-2011, 15:29
a czy wyniki ankiety nie powinny być widoczne dopiero po jej zakończeniu ?? taka drobna złośliwość z mojej strony :D

Gierade
17-10-2011, 16:06
Ale po co ta złośliwość?

YendreK
17-10-2011, 16:09
Nie kumam, tak jak bylo napisane na samej gorze to jest jawna ankieta tak samo jak mozna pisac komentarze. To jest ankieta a nie Glosowanie, chodzi o Glos Ludzi.

hwasciur
17-10-2011, 20:38
Ale po co ta złośliwość?
bo wyniki powinny być po zakończeniu ankiety tak by nie wpływać na nią :)

To jest ankieta a nie Glosowanie,
ale cel taki sam, ustalić nową miejscówke na spoty :D

SirSamuel
17-10-2011, 20:58
bo wyniki powinny być po zakończeniu ankiety tak by nie wpływać na nią
Fajnie ma ktoś we łbie jak głosuje i sugeruje sie wynikami :)
Jaki to ma cel ??:)

Szymon
17-10-2011, 22:52
Po przeczytaniu wpisów stwierdzam, że nikt mnie nie przekonał do SCC... ale widzę, że się zakochaliście (niektórzy) w nowej Silesii :P Ja nadal jestem za Plazą, większość ma bliżej i kilka sprawdzonych ślizgawek dookoła :) W zeszłą zimę się sprawdziło i w tą też by tak było... no chyba że zimowe spoty będą polegały na siedzeniu w bunkrze z kolorowymi światełkami i zabawie nimi? :lol:

Slawer
17-10-2011, 23:12
Macie problemy jak ja bym narzekał że mam daleko to bym musiał zmienić klub, nigdy nie marudzę mimo że mam 30Km w jedną stronę :facepalm: Na plazie jak dla mnie jest jakoś słabo i zdjęć robić nie można bo się ochrona czepia, w silesii wszystko jak dla mnie ok :ok:

hwasciur
17-10-2011, 23:36
zdjęć robić nie można bo się ochrona czepia
raz się czepili na 3 lata :)
nie no akurat dojazd do silesi jest fajniejszy niz do plazy bo trasą cały czas i w sandał można dać, do plazy to nawet vitka nie włącze :D ale fakt jest taki że większość ma bliżej.

Jaki to ma cel ??
a jak myślisz wyniki wyborów podawane są po ich zakończeniu bez celowo? Po to by Ci którzy już zagłosowali nie sugerowali wyboru reszcie :) nie mówie że tak jest, ale mamy demokracje większość wybiera, więc powinniśmy się trzymać głównych zasad. Nie po to Lechu wspinał się na płot :lol:

YendreK
17-10-2011, 23:40
:shifty:

KioDo
20-10-2011, 19:05
Macie problemy jak ja bym narzekał że mam daleko to bym musiał zmienić klub, nigdy nie marudzę mimo że mam 30Km w jedną stronę
Myszków w sumie też gdzieś tyle.Jak dla mnie mogloby byc i na Plazie,ale slyszalem ciekawe rzeczy na temat podgrzewanego parkingu na SCC ;] Niby nie ma roznicy,ale jednak zima osobiscie wolalbym przebywac w cieplejszym miejscu niz nasza obecna miejscowka jaka jest parking pod Mrowka,a z tego co sie dowiedzialem to na Plazie nie jest o wiele cieplej niz na Mrowce

Piechu
20-10-2011, 20:56
Ja bym jednak sie skusił do plazy , dzis bylismy na SCC nie było nas dużo , a z miejscami srednio , no i zimno cos :D

KioDo
20-10-2011, 21:31
Dlatego decyduje wiekszosc,a osoby z mniejszosci nie maja nic do gadania ;p

Gierade
20-10-2011, 21:57
Ja bym jednak sie skusił do plazy , dzis bylismy na SCC nie było nas dużo , a z miejscami srednio , no i zimno cos :D
Ty piszesz serio? Jak dla mnie to tam całkiem sporo miejsca było.

zabas
20-10-2011, 22:21
hmm ja też uważam że całkiem sporo miejsca tam było a nawet jak przyjedzie wieksza ekipa to reszta parkingu była pusta po stronie wyjazdu :)
ja jestem za SCC z tego względu że było przyjemnie ciepło chyba ze pod wywietrznikiem sie stało :) na prawde fajna miejscówka :)

Karolek
20-10-2011, 22:33
Ktoś tam pisze ze troche ma dalej, ze nas mało?? ze zimno???
Ale jakoś ludzie przyjechali, ekipa sie zbebrała, tak samo było tydzień temu.....