PDA

Zobacz pełną wersję : Aplikacja w Androidzie



Konrad_SK
21-09-2011, 19:54
Witam,

mam takie zapytanie, a w zasadzie mój kumpel.

Umie ktoś z Was stworzyć aplikacje w Androidzie? zapewne trzeba by to w Javie napisać, ja jestem zielony w tym temacie.

Kumpel potrzebuje pomocy do badań, jakby ktoś był w stanie cokolwiek ogarnąć byłby happy :)

pitbedzin
22-09-2011, 00:00
Niech pisze na http://forum.android.com.pl/ Chłopaki tam cuda z androidem robią i na pewno mu pomogą :)

MikeFoto
22-09-2011, 08:11
Kto to miałby napisać ? Ty czy kumpel? Jeśli ty lub kumpel potraficie programować w Javie nie powinno być większego problemu. Musisz mieć oczywiscie Jave , SDK androida i Eclipse.

Jeśli żaden z was nie potrafi programować w Javie.....życzę powodzenia :)

YendreK
22-09-2011, 08:16
I wszystko Jasne :shifty:

Gierade
22-09-2011, 08:30
Kto to miałby napisać ? Ty czy kumpel? Jeśli ty lub kumpel potraficie programować w Javie nie powinno być większego problemu.
Przecież napisał, że jest w tym zielony. On i kumpel. Czyli można powiedzieć, że zleca to osobie która się na tym zna. A skoro się zna, to nie będzie dla niej większego problemu z napisaniem takiej aplikacji :)

MikeFoto
22-09-2011, 09:18
Przecież napisał, że jest w tym zielony. On i kumpel. Czyli można powiedzieć, że zleca to osobie która się na tym zna. A skoro się zna, to nie będzie dla niej większego problemu z napisaniem takiej aplikacji :)


Aaa sorry, faktycznie niedoczytałem dokładnie :)

Konrad_SK
22-09-2011, 15:25
Kumpel z tego co wiem dziubie temat, ale potrzebuje pomocy :) ja totalnie nie wiem o co chodzi, napisałem to jedynie na jego życzenie :)