PDA

Zobacz pełną wersję : Honda Buczenie



Fisher
21-09-2011, 00:12
coś mi z tyłu buczy podczas jazdy, skręcam w lewo przestaje, a jak skręcam w prawo to się nasila; czy to jest łożysko?? a jak nie, to co to może być?? ratunku:(

pitbedzin
21-09-2011, 01:31
Łożysko raczej huczy niż buczy ... Ciężko to przez net stwierdzić. trzeba by posłuchać .

sebawo
21-09-2011, 12:13
między buczeniem a huczeniem niewielka rożnica ;]
A przy mocnych czy przy lekkich skrętach? Może być tak, że lewe tylne łożysko przy skręcie w prawo jest na tyle obciążone, że zaczyna hałasować...

maliniak
21-09-2011, 18:55
jeżeli jazda na wprost,skręt w prawo...buczy,szumi itp.,a przy skręcie w lewo ustaje to prawdopodobnie prawe tylne łożysko masz do wymiany z tego względu,że skręcając właśnie w tą str. co nie huczy dociążasz te właśnie łożysko i szum ustaje.Przy jakiej prędkości zaczyna buczeć?Czy jak jedziesz szybciej to też hałas się nasila?

Fisher
22-09-2011, 02:15
im szybciej tym glosniej rano kupuje lozysko i jade wymienic ja osobiscie stawiam na tylne lewe kolko ale zobaczymy rano bo halas lubi oszykiwac :)

Gierade
22-09-2011, 08:28
Daj później znać, co i jak. W dodatku napisz ile dałeś za łożysko.

Fisher
23-09-2011, 00:14
wymienione lozysko tylne lewe kupilem org ;) ale nie pamietam nazwy juz nfk skf nie pamietam dokladnie i dalem za nie 200 :( ale najwazniejsze ze juz trybi jak trzeba :mrgreen:

maliniak
23-09-2011, 20:01
wymienione lozysko tylne lewe kupilem org ale nie pamietam nazwy

pewnie SKF jest dobre i drogie:fb: Qcze dziwne że tylne lewe łożysko miałeś do wymiany;/ ja w przypadku przedniego prawego właśnie przy dociążeniu go mi nie buczało czyli jak skręcałem w lewo :mellow: