PDA

Zobacz pełną wersję : Fiat 126p



Shcopek
12-08-2011, 13:07
Kupię Fiata 126p, którego by nie trzeba było rejestrować. Ważne by jeździł. Cena jaką mogę zaoferować to jakieś 300 PLN. Może być ewentualnie jakiś Trabant, 125p, czy coś tą drogą.

pitbedzin
12-08-2011, 20:52
którego by nie trzeba było rejestrować z tego co wiem to w tym kraju każde auto musi być zarejestrowane :szok:

MikeFoto
12-08-2011, 22:49
Eee tam. Jak nie wyjeżdzasz na drogę publiczną to nie musi. Możesz sobie jeździć po polu marchewki na przykład....

pitbedzin
13-08-2011, 05:44
a ja bym się upierał że musi.

Shcopek
13-08-2011, 09:05
Możesz sobie jeździć po polu marchewki na przykład....
Po to szukamy :D Chcemy sobie nim robić coś w stylu NFS Wierzchowina :D

KioDo
13-08-2011, 11:20
w zasadzie kazde auto powinno byc zarejestrowane,ale watpie zeby komus sie chcialo sprawdzac malucha. swoja droga widzialem na Myszkowie czerwonego maluszka za 200 zl z karteczka na szybie.Moze go przypadkiem wyczaisz.Stal kolo starego pogotowia.

Daczer
14-08-2011, 00:06
Powiem tak , latwiej znajdziesz malucha zarejestrowanego niz nie za psie pieniadze. A wtedy jezdzisz bez stresu. I moze byc tez NFS Osinska Gora i NFS Nowa Wies :D

Wysłano z HTC Hero z użyciem Tapatalk

Slawer
14-08-2011, 01:04
choćby auto wrastało w ziemie musi być zarejestrowane i ubezpieczone, chyba że stoi na prywatnym terenie i nie opuszcza go :)

Macioł
14-08-2011, 13:36
Auto musi być zarejestrowane i ubezpieczone chyba że wolisz jeździć w strachu i niepewności :facepalm: bo brak ubezpieczenia może Cię doprowadzić w razie poważnego wypadku z udziałem innych, na skraj dachu, ewentualnie jazda na rowerze nie wymaga rejestrowania go :)

MikeFoto
14-08-2011, 18:28
A ja będę sie upierał że nie musi, dopóki tak jak napisałem - nie wyjeżdzasz na drogę. Jedziesz sobie po swoim polu zimnioków to nikt ci nic nie może zrobić bo na jakiej niby podstawie?

Czy chcecie mi powiedzieć że ludzie którzy robią auta typowo na tor / drift mają auta zarejestrowane i oc opłacone oraz że przechodzą coroczny przegląd?
............ TapaTalknięte z mobilnego dywajsa przez TapaTalk .........

Piotrek!
14-08-2011, 18:37
Ale chodzi o to, że w Polsce według prawa nie występuje coś takiego jak maluch niezarejestrowany. Jeśli samochód był zarejestrowany to jedyna opcja wyrejestrowania to złomowanie.



Czy chcecie mi powiedzieć że ludzie którzy robią auta typowo na tor / drift mają auta zarejestrowane i oc opłacone oraz że przechodzą coroczny przegląd?


Większość jest zarejestrowanych. reszta to samochody sprowadzone zza granicy i nie rejestrowane w Polsce.