PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję Hondy Civic EJ9 1.4 lub 1.5 w hatchbacku



maximus
05-08-2011, 11:17
Witajcie,

Jak w temacie, poszukuję Civica VIgen w hatchbacku z silnikiem 1.4 90KM lub 1.5 głównie w kolorach czarnym lub czerwonym. Wiem, że 1.5 bardzo ciężko trafić w dobrym stanie i fajnym kolorze, ale już tych z mniejszym silnikiem jest jak mrówków. Auto musi mieć pełną elektrykę i sprawną klimatyzację.:)

Kwota jaką moge przeznaczyć to 10000zł. Góra 12k, jeżeli będzie naprawdę tego warta.

Szukałem trochę po otomoto i znalazłem coś takiego w dobrej cenie:
http://otomoto.pl/honda-civic-honda-civic-zadbana-C19948272.html

na fotkach wygląda dobrze, a zaoszczędzoną kasę zawsze można przeznaczyć na zindywidualizowanie wozidełka i ewentualne doprowadzenie do stanu "fabrycznego":)

czy ktoś z Was zna to auto? oglądał je? wie ile tam już wisi?

Może jakieś inne propozycje?

Dzięki z góry!

Konrad_SK
05-08-2011, 11:44
Na zdjęciach wygląda nieźle.

Napisz na forum Łódzkiej grupy Hondy i niech ktoś podjedzie Ci to sprawdzić.

Jeśli uzna że jest warta zachodu, wówczas sam możesz się pofatygować.

Wg mnie to rozsądne rozwiązanie, biorąc pod uwagę że pojedziesz i się okaże paździerzem.

Lub inne rozwiązanie, dzwonisz do gościa i zaznaczasz że przyjeżdzasz, ale jak coś będzie nie tak czyli niezgodne z ogłoszeniem, to zwraca Ci koszty dojazdu. Jak ma czyste sumienie to się zgodzi bezproblemu :)

maximus
05-08-2011, 11:47
Po pierwsze dzięki za info :) postaram się faktycznie zajrzeć do grupy łódzkiej.

Po drugie jednak ode mnie jest ok 100km w jedną stronę więc jeszcze nie taki dramat. I tak pewnie sam tam podjadę jak nikt mi tego nie odradzi. Byłem po prostu ciekaw, czy to nie jakieś ciągle powracające ogłoszenie z coraz niższymi cenami.

Konrad_SK
05-08-2011, 11:53
Najlepiej podjedź z jakimś magikiem od samochodów, chyba że sam takim jesteś :)

Budżet w sumie masz całkiem dobry jak na tą budę, ale nie poluj na "okazję", bo takich nie ma. Lepiej zapłać więcej, niż potem masz stale dokładać, taka dobra rada :)

maximus
05-08-2011, 11:58
Nigdy nie polowałem na okazje. Za swoją Celicę też zdaniem niektórych przepłaciłem, ale przynajmniej wiem, czym jeżdzę ;)

Sam na pewno nie pojadę, bo zawsze jak nie ja, to ktoś drugi może coś zauważyć :)

Ale dzięki za rady ofc :drinks: