PDA

Zobacz pełną wersję : Honda Accord TypeR CH1 Milano Red



gvader
16-04-2015, 15:35
Do sprzedania posiadam Hondę Accord w rzadkiej wersji Type R. Auto nie dla każdego, auto z charakterem, dające niesamowitą frajdę z jazdy.

Auto posiada silnik o pojemności 2.2 litra charakteryzujący się mocą 212 koni. Do tego pieciobiegową manualną skrzynię ze szperą o dość krótkich przełożeniach, co w sumie sprawia, że pierwsza setka na liczniku pojawia się w około 7 sekund. Szpera wraz z dość sztywnym zawieszeniem, usztywnionym dodatkowo sprężynami firmy H&R (które obniżają również całość o 30mm) fenomenalnie prowadzi się w zakrętach. Dźwięk silnika wraz z właściwościami jezdnymi powoduje wielki uśmiech na twarzy kierowcy, potwierdzone doświadczalnie ;)

Samochód w moich rękach od 2012 roku. Kupione z zamysłem szybkiego i wygodnego przemieszczania się oraz sporadycznych wypadów na tor. W tym czasie dokonano następujących napraw:

1. Serwis pozakupowy
- Wymiana uszkodzonego modułu ABS
- Nowy olej + filtr (standard)
2. Kompleta regeneracja przednich i tylnych hamulców (2013/2014):
- Przednie tarcze gładkie Zimmerman + Klocki Hawk Performance
- Tylne tarcze ATE
- Zregenerowane przednie i tylne zaciski - nowe gumki i tłoczki
- Nowy płyn ATE
3. Montaż sprężyn obniżających H&R (2013):
4. Wymiana cieknącej chłodnicy klimatyzacji (2013):
5. Kompletna regeneracja maglownicy wraz z pompą wspomagania (2013)
6. Wymiana górnych sworzni w przednim zawieszeniu (2014)
7. Wymiana gum tylnego stabilizatora (2015)

Oraz pewnie wiele więcej, ale na chwilę obecną tyle z głównych rzeczy pamiętam. Autem jeżdżę na co dzień, więc jak tylko coś się dzieje jest to od razu niwelowane. Wbrew opinią auto fantastycznie sprawuje się do użytku jako zwykły daily driven ;)

Auto puszcza lekkiego dyma na VTEC-u, więc można spodziewać się, że powoli zaczynają kończyć się pierścionki.

Pełna historia samochodu do obgadania przy oględzinach. Zgadzam się na oględziny samochodu na dowolnej stacji diagnostycznej (w granicach rozsądku oczywiście :)).

Realne spalanie w mieście 12l/100km, w trasie udało mi się zejść do 9l/100km.

W perspektywie najbliższych 3-4 miesięcy do wymiany będą tylne klocki hamulcowe.

Autem można się przejechać po zostawieniu u mnie gotówki w depozycie.

Auto dla pasjonata Hondy i fana motoryzacji. Sprzedaję, bo wymieniam na nowszy model ;)
Lista wyposażenia:

- Reflektory ksenonowe
- Klima manualna
- Kubły Recaro
- Kierownica Momo (obszywana 3 lata temu, niepowycierana)
- 2 poduszki
- Radio z CD i USB
- Elektryczne szyby przód
- Elektryczne lusterka + podgrzewanie (dołożone przeze mnie)

Niby nie dużo, ale ze względu na charakter auta zupełnie wystarczająco.

Do samochodu 2 komplety felg:
Lato: Oryginalne 17" alu ATR pomalowane w biel + 4 opony Pirelli (do wyrzucenia)
Zima: Wiatraki z Preludy 16" + 2 opony Fulda + 2 do wyrzucenia

Auto posiada ubezpieczenie do 19 kwietnia (właśnie jestem w trakcie przedłużania na kolejny rok, więc nowy właściciel ma rok spokoju) , przegląd do Października.

Cena jaka mnie interesuje to 18000, ale jak ktoś będzie poważnie zainteresowany to myślę, że się dogadamy.

Fotki:
http://otomoto.pl/oferta/honda-accord-h22a7-type-r-ID6y3vKW.html?action=show&id=6000033317&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20150416-[diplayLink]-2017937@1-20150416151051

http://img39.otomoto.pl/images_otomotopl/818772951_1_1080x720_h22a7-type-r-warszawa.jpg