PDA

Zobacz pełną wersję : Subaru Impeza WRX



WiecznyJDM
10-04-2015, 16:34
Witam , troche sie u mnie pozmieniało i sprzedałem del solkę .
Chciałbym teraz stać się posiadaczem subarynki.
Byłem już jedną oglądać ale nie była tego warta .
Co myślicie np o tej : http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-prodrive-2003-r-C36483571.html
zna ktoś z Was moze to auto ?

Suseł
10-04-2015, 20:01
Odpowiedź znajomego na temat tego Subaru:


Tak pisze w opisie na aukcji:
Sprzedam WRX-a w rzadkiej wersji Prodrive, czyli poprawiony jest dolot, wydech, wahacze z przodu są aluminiowe, zmiany w zawieszeniu (niebieskie sprężyny), komputer był na 260 KM, ale podobno obecnie ma serie bo serwis skasował program Prodriva-nie sprawdzałem na hamowni. Zalany olejem Motul 300V.
Wyposażenie:
ABS, 4x4, autoalarm, immobiliser, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy, centralny zamek, klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka, ksenony, dodatkowo światła do jazdy dziennej i blow-off.
Wygląd STI , wnętrze cale od STI niebieskie, na seryjnych felgach z zimówkami Pirelli Sottozero. Auto sprawne, dobrze utrzymane. Posiada lekko przytarty róg tylnego zderzaka ( przy parkowaniu). Do wymiany klocki hamulcowe przodu.
Więcej informacji telefonicznie , najlepiej wieczorem. Interesuje mnie tylko sprzedaż. Proszę tylko o poważne oferty!

A jak jest na serio :facepalm:
Angielska wersja po przekladce i po dzwonie :diabel: ale o tym właściciel nic nie wspomniał w ogłoszeniu :huh:
Szukam drugiego Subaru do kolekcji więc przypadkiem już sprawdziłem :lol:
Na jednym ze zdjęć jest nawet widoczny proszek pozostawiony po lakierowaniu :blush:
Znam już większość aukcji z Subaru na pamięć :angel:
To bardzo, bardzo trudny zakup, ale mało kto o tym wie ... łatwo wpaść w koszty tuż po jego zakupie a jak chcesz mieć sprawne Subaru to kupuje się sprawdzone części, a to kosztuje :huh:

bors
10-04-2015, 20:38
przeca to do stania to moze byc

ODi
10-04-2015, 21:16
przeca to do stania to moze byc
Ty masz coś z psychiką z tym staniem! Każdy robi z autem to co chce a ty ciągle pier*olisz o jednym.

YendreK
10-04-2015, 21:20
ty masz coś z psychiką z tym staniem! Każdy robi z autem to co chce a ty ciągle pier*olisz o jednym.

x 2

bors
10-04-2015, 21:33
no mam skrzywienie psychiczne na kupujących subaru do lansu

Szprocik
10-04-2015, 21:36
no mam skrzywienie psychiczne na kupujących subaru do lansu

Skąd wiesz, że do lansu? Widzę Ty to każdego tak dokładnie znasz na forum, uważajcie co piszecie, a broń Boże nie piszcie, że chcecie kupować auto które skręca..

ODi
10-04-2015, 21:37
no mam skrzywienie psychiczne na kupujących subaru do lansu
To swoimi zajebistymi komentarzami tego nie zmienisz!!

Chcę chłopak się przekonać jakie Subaru jest drogie w utrzymaniu to już jego sprawa.

Seiji
10-04-2015, 22:00
generalnie jeżeli zamierzasz kupić japońskie lekkie 4wd z turbo i nie wpakować się w super koszty po zakupie to polecam... evo :D

jest dużo tańsze w użytkowaniu, dużo rzadziej się sypie, no chyba że zależy ci na du-du-du-du-du-du to wtedy nie da rady, trzeba się przełamać i nabyć subaru :)

WiecznyJDM
10-04-2015, 22:08
No własnie chce coś odmiennego niz do tej pory i chce poszaleć , a w dźwieku boxera sie zakochałem :) . Bylem ogladać juz jedno subaru ale strasznie duzo do porobienia było . Zdaje sobie sprawe ze to ciezki zakup , ale nie chce jezdzic po calej polsce i wracać , dlatego pytam bo może niektórzy z Was mieli doczynienia z tymi autkami z aukcji . Dzieki oczywiscie za wszystkie rady :) na to forum moge zawsze liczyć .

axello
10-04-2015, 22:10
Najlepiej wejść na forum subaru. I chyba za te pieniądze lepiej kupić pierwszą generację.

ODi
10-04-2015, 22:18
Napisz sobie do MihauSTI on miał w swoim posiadaniu wiele imprez i dużo może ci o nich powiedzieć ze swojego doświadczenia.Ja z nim gadałem wiele razy i mnie wyleczył z Subaru jak i Fenix:D

FeN!x
11-04-2015, 02:05
To nie do końca jest tak że subaru to skarbonka :) poprostu to nie jest samochód typu vectra c czy passat, ludzie te samochody eksploatuja czesto mocno ekstremalnie przez co trudno kupic cos co na starcie nie bedzie wymagalo duzego wkładu. Jezeli szukasz auta ktore ma jezdzic i dawac radosc, a nie stac non stop na warsztacie, to albo musisz szukac samochodu po remoncie albo od pasjonata, najwiecej takich aut jest na forum chociaz i tam nie zawsze trafi sie udany egzemplarz, ewentualnie warto kupic troche tansze auto i zostawic sobie pieniadze na nieplanowane wydatki. No ale po ostatnich zmianach przepisow kupna-sprzedazy jestes dosc mocno kryty, wiec nawet jak trafi ci sie gorsza sztuka mozesz ja bez problemu oddac lub roscic o zwrot kosztow naprawy. A i jezeli chodzi o subaru to nie ma za bardzo reguly, ja kupilem nowy model z niskim przebiegiem, a jestem juz po wymianie upg i teraz szykuje sie regeneracja turbo, takze zalezy jak trafisz chociaz wrxa latwiej mozna trafic w dobrym stanie. Sory za brak polskich znakow ale klepie z telefonu.

WiecznyJDM
11-04-2015, 08:44
No właśnie ja się nie śpieszę z zakupem bo chce wyszukać coś w miarę możliwego , wiadomo ,że dodatkowe wydatki bedą zawsze i jestem na to przygotowany bo nikt sprzedając auto do niego nie dokłada . Pod uwagę biorę tylko wesję "blob eye" , ewentualnie jeszcze mazde rx8 , ale musiala by być po swapie na coś innego ewentualnie za grosze bez silnika, tylko tutaj w mojej miescowosci by mi raczej nikt swapa nie ogarnął tymbardziej na silnik inny niż był w aucie .

FeN!x
11-04-2015, 09:26
W granicach 30k~ można już coś sensownego znaleźć, tylko trzeba trochę czasu poświęcić na poszukiwania bo aut jest stosunkowo mało, a jest trochę hebli :)