PDA

Zobacz pełną wersję : Honda Malowanie wykładziny



Czaczo
16-03-2015, 14:33
Chciałbym pomalować wykładzinę na czarno i tu nasuwa się pytanie, czym? Zależy mi na tym, żeby się szybko nie wytarło. Robił ktoś coś takiego u siebie? Jak ją przygotować do malowania i co kupić?

Seiji
16-03-2015, 18:35
generalnie każdy spray się do tego nada, możesz zrobić z dowolnego koloru dowolny inny, czyt z szarej czarną czy np czerwoną z niebieskiej

jak chcesz zaszaleć to spraw sobie VHT Vinyl, u mnie w poprzednim aucie 4 lata jeździła wykładzina która była malowana na czarno z szarej dwoma sprayami po 7 pln i jak sprzedawałem auto to dalej wyglądała rewelacyjnie, do dnia dzisiejszego jest czarna

Czaczo
16-03-2015, 22:12
Hmmm, dość przekonujące :D Trzeba spróbować te 7 zł to i tak grosze :P A bawiłeś się może w malowanie kokpitu? Też chciałbym to robić na czerń, a nie opłaca się za bardzo kupować gotowca.

bors
16-03-2015, 22:18
przechodzilem oba etapy i drugi raz bym nie sprajowal .w koncu i tak kupilem oryginały

Seiji
17-03-2015, 00:29
Hmmm, dość przekonujące :D Trzeba spróbować te 7 zł to i tak grosze :P A bawiłeś się może w malowanie kokpitu? Też chciałbym to robić na czerń, a nie opłaca się za bardzo kupować gotowca.

kokpit tylko tym VHT Vinyl, co do wykładziny ważne żeby spray był matowy :D

no i nanosić powoli i w małej ilości, efekt zadziwi


przechodzilem oba etapy i drugi raz bym nie sprajowal .w koncu i tak kupilem oryginały

ja bym tylko przemyślał malowanie deski, ale dywanik czy tam tylna półka... jak najbardziej