PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o firmie



Gierade
26-07-2011, 09:33
Proszę o zamieszczanie Waszych opinii o tej firmie.

Ja ze swojej strony mogę tylko i wyłącznie ich polecić. Bardzo fajnie podeszli do tematu grupowego hamowania naszych samochodów jak i późniejszych moich problemów z pomiarem AFR. Widać, że chłopaki lubią to co robią, a to się ceni i chwali. Zdecydowanie polecam!

Macioł
26-07-2011, 19:05
Byłem tam ostatnio w sprawie montażu pasów szelkowych, gdy wchodziłem do garażu chłop dłubał przy rajdówce, zapytałem go co i jak, rzucił robotę zabrał się do wyjaśniania problemu, czyli jednym słowem pomimo swojego zajęcia, udzielił mi wyczerpująco fachowej porady, polecam :)

SirSamuel
27-07-2011, 08:07
Tez Polecam Dobra atmosfera
Każdemu z grupowego gościu poświecił dużo czasu i wcale się mu nie spieszyło

Gierade
08-08-2011, 13:53
Chłopaki ostatnio dość profi ogarnęli mi temat spawania tłumika. M-Tech trzyma się aż miło :)
W dodatku cena była dobra i czas ogarnięcia również. Mogłem później spokojnie udać się na mały wypoczynek w górach. Polecam!

pitbedzin
15-08-2011, 14:13
Jeśli chodzi o zakładanie opon na aluski to jak najbardziej pro :) Zakładałem 4 oponki na felgi 15 i nie dość że dostałem cenę zbliżoną raczej do stalówek 13 niż do alusków to jeszcze dobrze wyważone, przy złotysześćdziesiąt można puścić kiere i autko jak po sznurku :) Sprawdzone organoleptycznie :D We wtorek jadę na zbieżność przodu i zobaczymy jak sobie chłopaki poradzą :)

ODi
15-08-2011, 14:17
Chlopakow nie znam choc pewnie kojarze ale ostatnio mialo duzo pogadane z moim klientem ktory bardzo duzo pozytywnych rzeczy o nich mowil:mrgreen: