PDA

Zobacz pełną wersję : VW Derby - almost youngtimer



serwal4
06-01-2015, 14:37
Hej,

Ogłoszenie Znajomego wszelki kontakt proszę pod poniższe dane;
Autko zgoła odmienne od Forum, ale nuż może ktoś ma ochotę na taką zabawkę lub zna kogoś kto kupi :)

Witam, sprzedaję swoją „zabawkę” – VW Derby.

Niestety mam coraz mniej czasu, żeby zajmować się autem i chciałbym, żeby sprawiało frajdę komuś innemu.

Rok produkcji: 1982.
1,1 HB 50 KM.

Zawieszenie 80/60 – komplet – amortyzatory + sprężyny.
Brak środkowego tłumika, długa fifka wydechu.
Reszta seria + zmiany wizualne widoczne na zdjęciach.

Koła Mattig SSF 7x13”
PLS Hockenheim 7x13”, 3 – częściowe, skręcane.

Jestem właścicielem od 2008 roku. Przez ten czas starałem się utrzymać samochód w jak najlepszym stanie, pomimo rocznych przebiegów rzędu 1kkm, materiały eksploatacyjne zmieniałem co rok.
Auto od 2 lat stoi w garażu, jest regularnie odpalane – nie ma z tym problemu – bez problemu nawet na mrozie. Wcześniej używane jedynie hobbystycznie – na zloty, dla własnego fun’u.

Wnętrze w całości oryginalne, za wyjątkiem boczków drzwi – są obite na nowo. Wszystko jest sprawne – oświetlenie, ogrzewanie, etc. Całość (skromnego) wyposażenia działa.

Auto daje kawał frajdy z jazdy - czysta mechanika, bez grama elektroniki i opóźnień w reakcji samochodu, które powoduje.

Na ten moment do zrobienia:
1. Trzeba przejrzeć hamulce – są zastane. Działają, ale trzeba zrobić przegląd.
2. Regulacja gaźnika.
3. Do naprawy końcówki progów (tył) i reperaturki tylnych błotników. Nie ma tragedii, ale jeśli ma być ideał – trzeba to zrobić.

Do samochodu dodaję kompletne zawieszenie Jamex (80/60), praktycznie nowe – przejechało 500km. Kupiłem, bo była okazja. Oprócz tego dokładam 4 opony w rozmiarze 175/50/13. 2x Yokohama A008 i 2x Dunlop SP Sport – mają 7-8mm bieżnika.

Cena? 5,5k na PLS, 4,3k na Mattigach. Jak ktoś obieca się zaopiekować, a nie zajechać - możemy poważnie ponegocjować.
Auto do obejrzenia w okolicach Gliwic.

http://img30.olx.pl/images_tablicapl/211262443_2_644x461_volkswagen-derby-polo-dodaj-zdjecia_rev001.jpg


Kontakt: 661 476 116