PDA

Zobacz pełną wersję : Honda Civic EJ9 d14a3/4 + LPG + Klima



Daczer
30-10-2014, 16:24
Witam. Mam Państwu do zaoferowania Honde Civic w budzie EJ9 z silnikiem d14a3 ''odetkanym'' na 90km z 1997r. Samochód jest w moim posiadaniu od sierpnia 2010r. , przyjechał z Niemiec z udokumentowanym przebiegiem 133000km (aktualnie 211000 i ciągle rośnie), jestem drugim właścicielem , pierwszym w kraju. Całkowicie bezwypadkowa.

Proszę o dokładne przeczytanie opisu.

Pokrótce to co działo się z autem przez ten czas:
2011r.
-wymiana przegubów i łożysk przód
-wymiana górnych i dolnych wahaczy przód
-wymiana końcówki drążka
-sekwencyjna instalacja LPG stag 4
2013r.
-przy przebiegu ok. 185k km odezwała się uszczelka pod głowicą > wpadł nowy słupek z przebiegiem 122k km ,wymienione zostały: pasek klimy , alternatora , osłona maglownicy , poduszki silnika
-uszczelniona i nabita klimatyzacja
-hamulce na przód 262mm + pompa 15/16'
-skrzynia s20 z przełożeniem głownym (FD) 4.4 z EG3 Noblesse (rarytas)
-spryskiwacze mgłowe z Citroena C3
-centralny zamek z pilota
-lampy przednie Depo
-nowy akumulator
-wydech środkowy i końcowy
2014r.
-blacharka: nadkola tylne , progi , mocowanie zderzaka , pas przedni , drzwi , pas tylny , polerka
-wymiana hamulców tył
-piasty tylne

Większość wymian/modyfikacji jest udokumentowana w postaci zdjęć.

Auto jest naprawdę w dobrym stanie , serwisowane na bieżąco , nigdy mnie nie zawiodło. Klimatyzacja sprawna , między LPG a benzyną nie czuć różnicy w mocy , średnie spalanie w trybie 50/50 miasto/trasa to ok. 8.5l , w trasie przy prędkościach 90-110km/h 7.2-7.8l. Dzięki obniżonemu zawieszeniu świetnie trzyma się drogi, daje mnóstwo frajdy z jazdy , banan po sekwencji zakrętów gwarantowany :)
Przegląd do października 2015r. , ubezpieczenie do sierpnia 2015r. Pobór oleju w normie , od wymiany do wymiany (co 10k km) bez dolewek.

(!)Sprzedaje na felgach stalowych 14' z oponami zimowymi , możliwość dokupienia nowych zimówek na alufelgach 15' (ostatnie zdjęcie - niebieskie)

Z bólem serca wystawiam EJtkę na sprzedaż , przyszły właściciel kupuje auto od fana marki , to nie mój jedyny Civic.

Auto ma już swoje lata i nie jest pozbawione wad. Na karoserii widoczne są wgniotki parkingowe oraz zarysowania , przedni zderzak jest przetarty po prawej stronie. Zaczyna odzywać się maglownica - do wymiany lub regeneracji.

Proszę nie składać propozycji typu ''biore za 6 tys. od ręki'' , szanujmy swój czas i siebie nawzajem , wiem jaka jest wartość sprzedawanego pojazdu. NIE zamienię też na motor , quada , konia , przyczepę kempingową ani bony do Rossmanna.

W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego , na pewno zapomniałem o czymś napisać , było tego sporo.

CENA: 7800zł , do negocjacji

KONTAKT: 516-655-949

Link do aukcji: http://olx.pl/oferta/honda-civic-ej9-1-4is-klima-lpg-fd4-4-obnizona-bezwypadkowa-CID5-ID7Dfmd.html#9a3576b952


http://iv.pl/images/89613296398235820381.jpg