PDA

Zobacz pełną wersję : Honda regulacja kierownicy MB2



Kameleont25
12-10-2014, 22:40
Co trzeba wymienić, i co kupić żeby zrobić regulację kierownicy w dwóch płaszczyznach, przy wysokim wzroście brakuje mi "wyciągania" kierownicy, przez co kolanem uderzam w kluczyk od stacyjki :(
Tak dla ścisłości chodzi mi o hondę civic 5D z 1997 roku.

gvader
13-10-2014, 09:29
Nie wyobrażam sobie, żeby cokolwiek się dało zrobić. Regulacja w 2 płaszczyznach to całkowicie inny mechanizm kolumny kierowniczej. Poza tym, ile masz tego wzrostu? Ja przy 195 cm jakoś sobie radzę. Pomaga odpowiednie ustawienie fotela.

Kameleont25
13-10-2014, 15:40
To lipa jak nic się nie da zrobić żeby "wyciągnąć" tą kierownicę nawet na stałe :/ no mam 193cm wzrostu, a ustawienie fotela to albo mi się mega nie wygodnie siedzi i wtedy nie uderzam w kluczyk, a jak ustawie sobie żeby wygodnie siedzieć i nie uderzać w kluczyk to zbyt daleko mam kierownicę..

sebawo
13-10-2014, 17:00
to sobie nabę kup :) tylko nie wiem czy jest coś takiego pod oem kiere.

gvader
13-10-2014, 21:48
no mam 193cm wzrostu

Panie... dramatyzujesz moim zdaniem z tą kierownicą.

toX
13-10-2014, 21:55
gvader jest wyższy od ciebie i nie ma z tym problemów, potwierdzone organoleptycznie. Może zmiana stołków będzie lepszym rozwiązaniem?


to sobie nabę kup :) tylko nie wiem czy jest coś takiego pod oem kiere.
Nie ma naby do OEM kierownicy, przynajmniej nie spotkałem się z takim czymś. Można by było przerabiać i kombinować, ale jednak wolałbym w tym temacie nic nie ruszać.
Już prędzej bym się rozejrzał za naba + sportową kierownicą ;)