PDA

Zobacz pełną wersję : Lord_Nikkon



Gierade
14-07-2014, 14:59
Z racji tego, iż zamawiałem u Michała wcześniej owiewki i ostatnio dokładkę zderzaka, wystawiam zbiorczego pozytywa.

Rewelacyjne i zarazem rzadko spotykane podejście do klienta, przez co ciesze się, że mogłem z Michałem współpracować. Wcześniej zamawiałem owiewki, teraz dokładkę - w obu przypadkach ten sam profesjonalizm.

Kontakt na najwyższym poziomie (wyczerpujące maile oraz rozmowy telefoniczne), podejście do sprawy w pełni profesjonalne, rzetelne i godne podziwu. Na maila dostałem dokładne zdjęcia towarów którymi byłem zainteresowany, później szczegółowe informacje dotyczące wpłaty, wysyłki, skanu nadania paczek oraz linki do śledzenia przesyłek.

Paczki w obu przypadkach były bardzo dobrze zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. To samo tyczyło się przedmiotów znajdujących się w środku. Wcześniej zamawiane owiewki dotarły do mnie bez najmniejszej ryski, co świadczy o tym, że były naprawdę dobrze zabezpieczone. Dokładka zderzaka pomimo swoich słusznych gabarytów, też dotarła cała i zdrowa.

Reasumując. Bardzo sympatyczny człowiek, rewelacyjny kontakt, świetnie zapakowane paczki oraz informacje o całej transakcji praktycznie na bieżąco... mogę z czystym sumieniem polecić, bo sam zapewne nie raz jeszcze skorzystam z pomocy zdobycia ciekawych JDMowych smaczków z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Andrew
22-07-2014, 08:09
Również polecam współpracę z Michałem ponieważ ma niespotykane, bardzo pozytywne podejście do klienta. Nie chcę ubierać w inne słowa wypowiedzi Łukasza ponieważ powyższy komentarz daje pełny obraz transakcji. Od A do Z (a nawet i dalej) - wszystko zostało przeprowadzone z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zamówione lekko zmatowione lampy Michał z własnej nieprzymuszonej woli / chęci wypolerował :P dzięki czemu oszczędził mi trochę pracy. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona tak jak i każdy element z osobna.
Ode mnie ma "MEGA" pozytywny komentarz i zapewnienie, że na jednej przesyłce nie zakończymy współpracy.

Gierade
15-08-2014, 18:47
Kolejny pozytywny komentarz dla Michała.
Prawdę mówiąc, ciężko jest napisać coś nowego w stosunku do poprzednich moich komentarzy. Po raz kolejny świetne podejście do klienta. Rewelacyjny kontakt, mega dobrze zapakowana paczka i błyskawiczna wysyłka. Wszystko to przekłada się na udaną transakcję. Nie pierwszą i z pewnością nie ostatnią. Serdecznie polecam!

Andrew
22-08-2014, 09:32
Wielki ukłon za ogarnięcie wysyłki wielkogabarytowej z błotnikiem do mojego wagona. Wątpię aby ktokolwiek wykazał się taką cierpliwością i zaangażowaniem jak Michał będąc po 2 stronie globu. Jak zawsze rzeczowy i sympatyczny kontakt oraz profesjonalne podejście do samego końca.
Polecam z czystym sumieniem.

michalk1983
09-12-2014, 18:00
Pewnie moja opinia nic nowego tutaj nie wniesie, ale pragnę wystawić wielki super-pozytyw dla Michała, cała transakcja przeprowadzona na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze szczegóły, wzorowy kontakt, podejście do całej sprawy i niespotykane zaangażowanie. Paczka, w której był tłumik, rozpórka i torba pod tylna półkę została zapakowana idealnie z niezwykłą starannością. Bardzo sympatyczny i komunikatywny człowiek. Mogę polecić każdemu z czystym sumieniem!