PDA

Zobacz pełną wersję : JDMST Klubowicze



tmx89
19-05-2014, 14:13
Witam, na rozpoczeciu sezonu chcialem ustawiec sie kolo 2 Lexow z klubu ale okazalo sie ze nie jestem klubowiczem :P jak zdobyc status klubowicza :) podobono trzeba wesprzec serwer drobnym datkiem i dostaje sie taka zawieszke do kluczykow ze jest sie klubowiczem ;) ale gdzie i jak to jest opisane na forum nie wiem :) moze ktos podpowiedziec :) ?

hwasciur
19-05-2014, 19:17
Nie do końca..
Aby zostać klubowiczem najważniejsze jest bywać na spotach. Musisz dać się poznać z dobrej strony. Następnie wyjść z propozycją chęci wstąpienia do klubu do któregoś z zielonych. Jeśli będzie zgoda :fb: wpłata "składki" 30 zł i otrzymujesz kartę klubowa i kolor na forum.

tmx89
19-05-2014, 21:15
aa dzieki za info :)

Gierade
19-05-2014, 21:21
Tak więc zapraszamy częściej na spoty ;)

monstes
20-05-2014, 14:56
A co jeżeli ktoś nie jest z okolic i nie ma jak jeździć na wasze spoty ?

Gierade
20-05-2014, 18:03
Bierzemy pod uwagę całą aktywność, tą na spotach i tą na forum.
Jeżeli ktoś chciałby zostać klubowiczem, proszę wysłać PW do któregoś z moderatorów i poczekać na odpowiedź.
Obgadamy w gronie zielonym, później fioletowym i damy znać co ustaliliśmy.

-=Arti=-
28-05-2014, 14:48
A Ja tak jeszcze dopytam, bo przyznam że nie natrafiłem w regulaminie na taką wzmiankę - co daje status klubowicza poza innym kolorem i kartą klubową ? (też nie znalazłem wyjaśnienia co to za karta i do czego służy - kredytowa platinium ?)

sebawo
28-05-2014, 15:34
staaary, z tą kartą drinki w Enerdży masz za free, masaże w Euphoria też za free, taryfami jeździsz po zagłębiu za free, czego jeszcze chcesz? :lol2: :lol:

A poważnie to zniżki u parnerów, których banery znajdziesz na forumie ;)
Tu nie chodzi o to, co klub da Tobie za te marne 3dychy. Tu chodzi o to, że możesz aktywnie wesprzeć działanie tego forum i ew. akcje na mieście ;)
:drinks:
To nie Business Center Club, że na golfa Cię ktoś zaprosi...do Francji... klasą VIP Lufthansy:D

-=Arti=-
28-05-2014, 15:53
To nie Business Center Club, że na golfa Cię ktoś zaprosi...do Francji... klasą VIP Lufthansy
bez sensu... liczyłem na partyjkę :thumb:

A to bez członkostwa nie moge aktywnie wspierać działania ? :P

Dzięki za info, jestem ukontemplowany ;)

Marek83
28-05-2014, 16:11
A to bez członkostwa nie moge aktywnie wspierać działania ?
Mądre słowa.

sebawo
28-05-2014, 16:28
a czy ja tak gdzieś napisałem? jesteś członkiem* -> wspierasz, wspierasz -> możesz zostać członkiem*, proste ;)






































* nie mylić z ch#jem, chodzi o członkowstwo :lol: