PDA

Zobacz pełną wersję : Racingstreet.pl



Seiji
10-03-2014, 14:36
już powoli zaczyna mnie z tym sklepem szlak jasny trafiać, tak więc postanowiłem was wszystkich ostrzec przed kupowaniem tam czegokolwiek

no, nie tyle kupowaniem bo towar dotarł na następny dzień, gorzej dużo z reklamacją

opiszę o co chodzi może

na początku grudnia kupiłem w w/w sklepie wskaźniki D1Spec, temp oleju i boost, temp oleju miał wadę szybki a boost uwalony czujnik tak więc porozumiałem się ze sklepem i odesłałem im to do reklamacji

było to 12 grudnia

od tego momentu słyszę "już na pewno w tym tygodniu", "na dniach", "już niedługo", "czekam na info"

mamy 10 marzec... i dzisiaj otrzymałem wiadomość (nie tyle otrzymałem co musiałem się dopytywać bo generalnie mają w dupie klienta i trzeba tam dzwonić/kontaktować się przez GG bo sami z siebie nic)


Ja:
a kiedy będzie coś wiadomo? 13:21
racingstreet.pl:
w tym tyg powinni mi dac cynka 13:22

temp oleju kosztował mnie 235zł, wskaźnik doładowania 328zł co łącznie dało 563zł, do dnia dzisiejszego ani wskaźników... ani pieniędzy a minęło 88 dni od wysłania im towaru



z ciekawych rzeczy mają "Certyfikat rzetelnej firmy" - gdzie oni do ***** to znaleźli? w chrupkach?

Macioł
10-03-2014, 19:12
563 zł to nie mały koszt, zawsze fajnie jak się sprzedaje ale gorzej z reklamacją, jak to w Polsce bywa

Seiji
21-03-2014, 00:55
mija kolejny tydzień i znów cisza

już nie wiem co z nimi zrobić :glare:

tmx89
25-03-2014, 07:45
podjechac i roz*ierdolic ta bude w drobny mak :)

Bila
25-03-2014, 09:47
Albo przedzwoń do mnie, dam ci namiary na gości co sporządzi pozew do sądu :)
Kupiłeś jako osoba prywatna czy na firmę ?

Napisz ładnie i spokojnie że skoro tak się bawią to oznajmiasz iż jeśli w ciągu 3 dni nie uzyskasz albo pieniędzy albo towaru - sprawę zgłaszasz do sądu i tam się spotkacie :)
To już jest kwota która się sąd zajmie, a to 'zbywanie' masz przecież udokumentowane ?

p.s. jest gdzieś zapis ile mają czasu na rozpatrzenie reklamacji ?

Sam mam teraz sprawę niedługo w sądzie o 450zł i wprost nie mogę się doczekać żeby gościa udupić :)

Seiji
25-03-2014, 13:16
no jest historia w gadugadu, oraz maile, parę razy tylko dzwoniłem - wszystko wolę mieć na piśmie :D

jak nie załatwią tego do końca tego miesiąca to tak właśnie tak zrobię, co jak co, ale cierpliwy jestem

co do terminów na www nie mają absolutnie nic

bawi mnie tylko to ;) (http://racingstreet.pl/images/nitex.jpg)

Bila
25-03-2014, 13:36
Czt ta reklamacja idzie bezposrednio do producenta tych gajgerków ?
sprawdź bezpośrednio u producenta - najlepiej tam zadzowoń czy takie gajgerki otrzymali na reklamacje z punktu gdzie jest kupiłeś i będizesz w domu.
mogą lecieć w ciula.

Cierpliwość wygrywa, ja na sprawę czekam już 5'mc i nareszcie dostałem list że mam w kwietniu sprawę.


walcz kufa! :D
a jak co to to trąb o 7:30 na trasie jak mnie złapiesz :P

FeN!x
25-03-2014, 18:10
Wiesz co imho sąd nie warty świeczki będziesz czekał jak Bila - rok albo dłużej na 500zł, postrasz ich lepiej prokuraturą że złożysz pozew o wyłudzenie, daje głowę że pieniądze odzyskasz po tygodniu :) Poza tym z tego co się orientuje to jeżeli oni nie podają czasu oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji to jest to określone w kodeksie praw konsumenta i na to się powołaj.

Bila
25-03-2014, 23:32
Wiesz co imho sąd nie warty świeczki będziesz czekał jak Bila - rok albo dłużej na 500zł, postrasz ich lepiej prokuraturą że złożysz pozew o wyłudzenie, daje głowę że pieniądze odzyskasz po tygodniu :) Poza tym z tego co się orientuje to jeżeli oni nie podają czasu oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji to jest to określone w kodeksie praw konsumenta i na to się powołaj.


I to jest podstawowy błąd który wykorzystują takie partacze ..

Myślisz ze ja czekam pół roku na 500zł ? .. te pięć setek to można sobie dupoe podetrzeć, pojedziesz na stacje, zatankujesz na full, kupisz czteropak i fajki, wypożyczysz film, zrobisz zakupy żarcia na 3 dni i pięciu setek nie ma.

Takie podejście właśnie sprawia że nie dajesz rady do wypłaty mając pod uwagę przeciętnego kowalskiego.
A człowiek nie dorobi się takim podejściem jak będzie dawać takiemu fagasowi pierdolonemu wygrywać..
Ten, następny, kolejny, i jeszcze jeden, i gość po 3 miesiącach ma 5 kafli na czystko bo 'kowalskiemu' nie chce się ruszyć gdyż nie zna swoich praw które stoją po jego stronie.


zresztą co ja się produkuje :) Seiji - zrobisz jak uważasz :)



p.s. Fenix - chcesz coś kupić co subaru ? sprzedam ci ! rewelacyjne ceny, konkurencyjne na rynku! Będziesz pan zadowolony tylko kup to u mnie! :whistle:

Seiji
26-03-2014, 00:13
jeżeli nie rozwiążą tego problemu w tym tygodniu to w przyszły wtorek dryndnę do UOKiK i zobaczę co mi ciekawego powiedzą, nie wykluczam rozwiązania tego problemu drogą sądową jeżeli dalej będą zwlekać

ofc najpierw dam im znać, że miło by było jak bym zobaczył pieniądze u mnie na koncie


a jak co to to trąb o 7:30 na trasie jak mnie złapiesz :P

panie, jak ja ciebie spotykam na drodze to temp silnika mam z 30 stopni :D

FeN!x
26-03-2014, 00:38
I to jest podstawowy błąd który wykorzystują takie partacze ..

Myślisz ze ja czekam pół roku na 500zł ? .. te pięć setek to można sobie dupoe podetrzeć, pojedziesz na stacje, zatankujesz na full, kupisz czteropak i fajki, wypożyczysz film, zrobisz zakupy żarcia na 3 dni i pięciu setek nie ma.

Takie podejście właśnie sprawia że nie dajesz rady do wypłaty mając pod uwagę przeciętnego kowalskiego.
A człowiek nie dorobi się takim podejściem jak będzie dawać takiemu fagasowi pierdolonemu wygrywać..
Ten, następny, kolejny, i jeszcze jeden, i gość po 3 miesiącach ma 5 kafli na czystko bo 'kowalskiemu' nie chce się ruszyć gdyż nie zna swoich praw które stoją po jego stronie.


zresztą co ja się produkuje :) Seiji - zrobisz jak uważasz :)



p.s. Fenix - chcesz coś kupić co subaru ? sprzedam ci ! rewelacyjne ceny, konkurencyjne na rynku! Będziesz pan zadowolony tylko kup to u mnie! :whistle:

Widzisz Bila nie rozumiesz o co mi chodzi. Idziesz z gościem na drogę sądową i to zazwyczaj trwa dłużej, a pieniądze odzyskasz za 2 lata, poza tym naiwny jesteś jak myślisz że gość może się nie wywinąć z takiej pierdoły, mnie też kiedyś zrobili w wała na grubszą kasę i jak ktoś jest cwany to i sprawą w sądzie się nie przejmie, a wszystko przez to że nasze przepisy są dziurawe i lukę nie trudno znaleźć, oczywiście życzę ci żebyś wygrał w sądzie. Poza tym nigdzie nie napisałem że ma odpuścić, ale raz że jest to sklep, a dwa że kierowanie sprawy do sądu od razu to też nie rozwiązanie, najpierw radzę zacząć od UOKiKu i zobaczyć co powiedzą. Ma też rzecznika praw obywatelskich w każdym mieście który udziela darmowej porady. Wydaje mi się że warto też do nich napisać i postawić sprawę jasno, możliwe że wtedy zegary nagle się znajdą i wylądują u ciebie.

Sory za OT bo trochę uciekliśmy od myśli przewodniej.

Seiji
07-04-2014, 17:57
Sory za OT bo trochę uciekliśmy od myśli przewodniej.

właśnie


THEY TOOK OUR JOBS!


http://www.youtube.com/watch?v=768h3Tz4Qik


--- Aktualizacja. Poprzedni post: 31-03-2014 o 15:33 ---

dostałem dzisiaj wskaźniki, po 4.5 miesiąca

wszystko było by super, gdyby mi nie odesłali dokładnie tych samych które im wysłałem :smash:


cztery i pół miesiąca zajęło im odesłanie dokładnie tych samych spier**#$^%&@% wskaźników i nawet nie poinformowali o tym, że nie wywiązali się z reklamacji

byłem cierpliwy, podszedłem do tego spokojnie, a wygląda na to, że po pierwszym miesiącu powinienem już pisać kwity do sądu

GORĄCO NIE POLECAM, I RADZĘ UNIKAĆ NA MILĘ

Bila
07-04-2014, 18:23
o ku*wa ..:facepalm:

Seiji
07-04-2014, 18:42
o ku*wa ..:facepalm:


https://www.youtube.com/watch?v=Nhg9M1OIBVk&

joker399
07-04-2014, 18:48
Skoro taki syf odpier... to pasowało by im zrobić negatywna opinie na innych forach żeby ludzie u nich nie kupowali.

YendreK
07-04-2014, 19:05
TVNTURBO lubi takie temaciki, warto napusac cala relacje. Wiecej pomoga ni niejeden sad.

szybki
07-04-2014, 19:10
Miałem tam jakiś czas temu zamawiać sprężyny ale był utrudniony kontakt, mało co odpisywali na wiadomości więc odpuściłem i kupiłem gdzie indziej i widzę że chyba dobrze zrobiłem. Ciekawe co tam z nimi zdziałasz...

Bila
07-04-2014, 19:42
haha, i to wkurwienie w twoim głosie na koniec :smiech:

" atmosferyczne ... negatywne .... bardzo sprawne " :whistle:

Seiji
17-04-2014, 14:45
haha, i to wkurwienie w twoim głosie na koniec :smiech:

" atmosferyczne ... negatywne .... bardzo sprawne " :whistle:

do tego coś jest nie tak z ipadem, bo brzmię w nim jak kłapouchy :|

--- Aktualizacja. Poprzedni post: 07-04-2014 o 19:49 ---

update 2014-04-15

dalej robią sobie jaja, odesłałem im to wszystko w zeszłym tygodniu z pismem, że mają 7 dni na zwrot pieniędzy + kosztów które poniosłem

paczka dotarła do nich 10.04 i jak kasy nie było tak dalej nie ma

--- Aktualizacja. Poprzedni post: 15-04-2014 o 22:13 ---

update 2014-04-17

posłałem im przypomnienie, w sumie formalność już i znając życie nie minie mnie wizyta w UOKiK

telenowela wyszła z nimi jak z lex-kliniką

--- Aktualizacja. Poprzedni post: o 12:32 ---

dostałem telefon od pracownika firmy, że zwrócą mi pieniądze (pomniejszone o koszta) w terminie do 14 dni ponieważ tak mają w regulaminie, poprosiłem o potwierdzenie tego w mailu

:popcorn:

FeN!x
17-04-2014, 15:34
Widzisz a wystarczyło poczekać pół roku :szalony:

Seiji
17-04-2014, 15:42
Widzisz a wystarczyło poczekać pół roku :szalony:

jeszcze nie ma co świętować, bo pieniędzy nie ma na koncie :D

przysłali na maila potwierdzenie, najwyraźniej będę 30zł w plecy jeszcze na kosztach wysyłki

Gierade
17-04-2014, 15:47
najwyraźniej będę 30zł w plecy jeszcze na kosztach wysyłki
Żenada ze strony tej firmy. Na Twoim miejscu po całej tej sytuacji (jak będziesz miał kasę na koncie), zrobiłbym im reklamę na forach które znam, a na koniec podesłał im maila z podziękowaniem za transakcję i linkami do tych tematów.

Seiji
24-04-2014, 15:14
ale po takiej akcji mogli by mnie chyba podać do sądu o zniesławienie

czy mi się wydaje?

--- Aktualizacja. Poprzedni post: 17-04-2014 o 22:24 ---

w dniu dzisiejszym odzyskałem pieniądze ale oczywiście bez kosztów wysyłki


trochę to zajęło :|