PDA

Zobacz pełną wersję : Civic sedan VII z Katowic



Hajtek
05-03-2014, 17:02
Witam, ktoś się wypowie na temat tego sedana z Katowic: http://tablica.pl/oferta/honda-civic-1-6-vtec-CID5-ID593l5.html#41484ea310

Nie mam daleko, zajadę obejrzeć ale na wstępie chciałbym zasięgnąć Waszej opinii :)

billiejoe
15-03-2014, 19:27
Ciężko po tych zdjęciach cokolwiek powiedzieć, zadzwoń, pogadaj, czasami po dwóch minutach będziesz wiedział czy warto w ogóle się nad autem zastanawiać.

Hajtek
26-03-2014, 12:14
Byłem oglądac - zrezygnowałem ;)

ODi
26-03-2014, 12:21
To może jakiś info dla innych??

Hajtek
26-03-2014, 13:58
Ogólnie civic prezentuje się dobrze. Przy bliższych oględzinach ujawniłem szpachle na lewym tylnym nadkolu. Zapytany właściciel wtedy przyznał że civic miał jednak przygodę drogową (prędzej zapewniał że za jego okresu użytkowania nie było żadnej szkody). Po głębszym wypytaniu okazało się że ów przygodą było spotkanie z... tramwajem w wyniku czego miało dojść tylko do przerysowań i delikatnego wgniecenia. Niestety ślady naprawy wskazują ze była robiona ćwiartka (mają być na to kwity - naprawa w Renault). Miało to być około 2 lata temu, tak więc nie tak dawno, a już widać początki korozji w obszarze naprawy. Nadkole prawe tylne - zdrowe bez jakichkolwiek oznak korozji. Na podwoziu widoczny gdzieniegdzie rdzawy nalot. Niepoprawne spasowanie między tylnym zderzakiem a tylnymi nadkolami.
Po jeździe próbnej: hamulce na wykończeniu, stuki w przednim zawieszeniu - zarówno z prawej jak i lewej strony. Właściciel zapytany o branie oleju sam przyznał że "trochę" dolewa po dłuższej trasie.

sebawo
26-03-2014, 14:02
Po głębszym wypytaniu okazało się że ów przygodą było spotkanie

soooory, ale nie mogłem się powstrzymać, bo sporo ludzi ten błąd popełnia. 'ów' się odmienia!
http://www.polonistyka.fil.ug.edu.pl/?id_cat=308&id_art=1085
peace ;)

Hajtek
26-03-2014, 14:25
I co w związku z tym? Wytykasz komuś błędy a sam je popełniasz pisząc "soooory" - Taki zwrot też nie jest poprawny ;)

sebawo
26-03-2014, 15:02
W związku tym przeczytaj, przyswój i stosuj a nie stajesz okoniem od razu ;)
I nie wytykam Ci błędów, tylko zwracam uwagę, zwłaszcza, że jak napisałem, sporo ludzi popełnia ten sam błąd a to strasznie w oczy kłuje.
:drinks:

PS jak masz zamiar napisać, że to nie forum polonistyczne etc. to sobie daruj ;)
PPS I tak, ja też popełniam błędy, ale jak ktoś mnie poprawia to to zapamiętuję ;)