PDA

Zobacz pełną wersję : Honda Accord szarpie przy przyspieszaniu.



Og_r92
10-02-2014, 14:39
Witam. Jestem tu nowy i jeszcze nie wszystko ogarniam. Przegladałem forum i nie znalazłem problemu taki jak mój. Mam honde accord coupe 94r. Silnik to h22a połączony z skrzynią M2B4. Problem jest z przyspieszaniem a dokładnie z przeniesieniem napędu, bo przy delikatnym przyspieszaniu jest mocne szarpanie. Nie wiem jak to jest ze szperą bo to moje pierwsze takie auto z taką skrzynią i mocą. Czasami tyknie jeden przegub wiec czy to jest możliwe żeby od tego ? Nie ma rozpórki kielichów. W zawieszeniu nie ma luzów sprawdzane na diagnostyce. Z góry dziekuje za za odp. Pozdrawiam.

krisss1111
10-02-2014, 20:42
jeśli już słychać któryś z przegubów, to ja bym od tego zaczął, całe półośki demontaż i sprawdzenie wszystkiego, ewentualna wymiana na nowe i dopiero wtedy jeśli objaw nie ustanie szukać dalej

Esperanto
11-02-2014, 01:11
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale ja bym zaczął od podstaw..
świece, kable.. przeguby zrób bo jak się już odzywają to nastał ich czas i nie ma co czekać do końca.. :)

Og_r92
11-02-2014, 20:36
Z silnikiem jest wszystko ok w 100%. Jak wcześniej pisałem to coś z przeniesieniem napędu. Powiedzcie mi jeszcze co do przegubu to czy Ruville to wystarczająco dobra firma czy szykać innej??? Co polecacie ? 200 koni wiec trzeba coś lepszego moim zdaniem.