PDA

Zobacz pełną wersję : Wzmaczniacz, Skrzynia Basowa, Kondesator, Podzespoły PC



serwal4
02-12-2013, 21:19
Witam,

Na sprzedaż moje prywatne nagłośnienie z Civic, od nowości (montaż w aucie sierpień 2009r) tylko u mnie:

1.
Wzmaczniacz u-Dimension Glow 4075 v2
DANE TECHNICZNE:
Ilość kanałów: 4
Moc wyj. RMS/4Ω, nap. zasil. 13,8V: 4x75W
Moc wyj. RMS/2Ω, nap. zasil. 13,8V: 4x110W
Moc wyj. RMS/4Ω mostek, nap. zasil. 13,8V: 2x220W
Analogowa klasa AB
Pasmo przenoszenia (-1dB): 10Hz-30kHz
Maksymalny poziom zniekształceń THD: 0,05%
Czułość wejściowa: 200mV-6V
Filtr HP/LP/OFF (40-250Hz, 12 dB/okt.): kan. 1/2 i 3/4
Wejście liniowe: 4xRCA (chromowane)
Wejście wysokonapięciowe o poziomie sygnału głośnikowego
Wyjście liniowe: 4xRCA (chromowane)
Regulacja wzmocnienia niskich częst. (45Hz, 0-12dB, płynna)
Tranzystory mocy renomowanej firmy SANKEN (Japonia)
Wysokiej klasy kondensatory
Układy scalone JRC (Japan Radio Co.)
Bezpiecznik: 2x30A
Wymiary (szer./wys./głęb.) mm: 265/60/360

Zdjęcie poglądowe:
http://www.u-dimension.pl/gfx/katalog/35glow-4075p.jpg

Sprzęt ani razu nie naprawiany, nie ulegał awariom; Używany z głową w niskich/wysokich temperaturach, nigdy nie ulegał przegrzaniu; Wysterowany pod sprzęt przez osobę dłubiącą w CA na co dzień;
Napędzał przedni zestaw u-Dimension ElComp6 + w mostku poniżej podaną skrzynię JL Audio;

Cena: 500zł

2.
Głośnik JL-Audio 10W1v2-4 w skrzyni zamkniętej:
Rozmiar: 10" (25cm)
MOC RMS: 150W, optymalnie 200-230W
Brak maskownicy, w jednym miejscu membrana delikatnie pęknięta (powleczona tworzywem), dźwięk nie stracił na jakości, nie robiłem tego żeby niczego nie ukrywać;
Skrzynia zamknięta 17L (albo 20L, nie kojarzę do końca teraz), litraż pod ten głośnik, solidnie wykonana, do podklejenia materiał w jednym miejscu;

Zdjęcie poglądowe:
http://mediacdn.jlaudio.com/media/mfg/9013/product_image/thm/t304_052b034ae74d437ba50b145214ceabd5.jpg?13859424 27

Cena: 325zł

3.
Kondensator Hollywood Energetic 1F - montaż w zeszłym roku, teoretycznie na gwarancji, praktycznie zgubiłem dowód zakupu:
Kondensator o pojemności 1 Farad
Woltomierz z 3-cyfrowym niebieskim wyświetlaczem
Automatyczne załączanie i wyłączanie wyświetlacza
Rezystancja wewnętrzna poniżej 0,0015 Ohm
Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem
Uchwyty w komplecie
Chromowane złącza

Cena: 75zł

Zdjęcie poglądowe:
http://radia24.pl/291-710-thickbox/ground-zero-gztc-10fx.jpg

Preferowany odbiór osobisty z racji specyfiki produktów i możliwości odsłuchu sprzętu!: nagłośnienie cały czas zamontowane i podpięte w aucie, więc mogę na żywo pokazać co i jak;
Materiał muzyczny: wedle życzenia Kupującego, można zabrać coś ze sobą (CD/USB/MP3) ;)

Odbiór możliwy w obrębie ~50km od T-Gór, mogę podjechać autem, posłuchać jak spasuje wykręcić :)
Niestety brak oryginalnych opakowań, na wzmaczniacz i skrzynię powinnem mieć oryginalne paragony;

Dla zainteresowanych mogę przekazać nagłośnieniem z solidną dechą z MDF'u, obitą materiałem - która to leży u mnie w miejscu koła zapasowego w Civicu i do której był przykręcony wzmacniacz, kondensator i na której to leżała skrzynia;


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


A jeżeli ktoś myślał o pograniu w nowości wśród gier PC:
na sprzedaż stare części, do 29.11 używane i nie sprawiające problemów:

1. Procesor Core i5-750 OEM bez chłodzenia + płyta główna ASRock P55 Extreme4:

- procesor ponoć selekt i robił 4.5GHz, u mnie działał na standardowym zegarze z obniżonym napięciem w dół od oficjalnej specyfikacji - to chłodnej a wciąż stabilnie i bez szkody dla procesora;

- płyta sprawna poza 2 z 4 slotów na pamięć ram, w jednym slocie nie wykrywa w ogóle modułów, w drugim nie obsługuje pamięci z niego i resetuje komputer;
Wizualnie ok, brak plastikowych 'blokad' k. graficznej (pci-express), jednak k. trzyma się stabilnie i bez tego;

Natomiast od sierpnia 2011 zestaw do 29.11 w pełni stabilnie, często paręnaście dni bez wyłączania;

Całość 500zł, procesor obsadzony w płycie - brak pudełka, płyta w oryginalnym pudełku;

Odbiór osobisty + jw. mogę podjechać do ~50km od T-Gór;
Zakup wysyłkowy w formie przedpłaty na konto, nie wysyłam za pobraniem;
Stąd preferuję Allegro (PayU również pasuje);

Na sprzęt brak gwarancji producentów, z mojej strony mogę dać 14 dni na sprawdzenie sprzętu.
Zestaw 29.11 wyjęty z komputera, pracował zasilany markowym zasilaczem XFX 550W, w dużej obudowie Chiefteca chłodzonej 3x wiatrakiem, procesor miał założony schładzacz AC Freezer 13 Pro;
Więc sprzęt miał warunki i nie był katowany;

http://usdn3.nodevice.com/static/models_photo/big/031/p55-extreme4-31718.jpg


2. Karta graficzna MSI GeForce GTX660 2GB DDR5, z autorskim chłodzeniem MSI Twin Frozr III - cicho i chłodno:
poglądowo:
http://www.pureoverclock.com/wp-content/uploads/2012/09/msi_gtx660tf_12.jpg

Karta zakupiona w połowie września 2012r, na gwarancji producenta do 2014r (24msc od daty zakupu) - realizowana w miejscu gdzie pracuję;
Nie modyfikowana, nie podkręcana;

Całość 500zł, karta z oryginalnym opakowaniem, bez akcesoriów;

Odbiór osobisty + jw. mogę podjechać do ~50km od T-Gór;

Zakup wysyłkowy w formie przedpłaty na konto, nie wysyłam za pobraniem;
Stąd preferuję Allegro (PayU również pasuje);


Kontakt: PW na forum, można przekazać dane mail/telefon/gg -> skontaktuję się :)
Możliwość drobnej negocjacji cen;