PDA

Zobacz pełną wersję : hwasciur



Badi
09-11-2013, 10:40
NEGATYW

Koszulki ostatniej edycji JDM zamawiane jeszcze przed SCP do tego czasu do mnie nie dotarła...
Postanowilem ze juz jej nie chce i chce przelew... znów czekam ponad tydzien na pare klikniec aby zrobic Przelew...

hwasciur
10-11-2013, 10:34
siema

wysłałem Ci pakę pocztexem, wróciła do mnie - zwrot do adresata, awizo nie odebrane, adres wpisałem taki jak mi podałeś - o czym zostałeś poinformowany

pisałem do Ciebie że wyślę ją jeszcze raz lub możemy się spotkać bo widziałem że jesteś z imielina a niedaleko pracuje, to stwierdziłeś że pracujesz a później remontujesz mieszkanie i nie masz czasu się spotkać a najlepiej chcesz kasę na konto. W poniedziałek wysłałeś mi tą wiadomość ja zrobiłem Ci przelew w piątek więc o co chodzi ?

całą korespondencję masz na skrzynce

w temacie o koszulkach czy na forum w liście kontaktowej jest numer kontaktowy do mnie, może warto było by zadzwonić skoro nie odpisywałem dłużej niż 3 dni, zapytać a nie robić syf o 35zł ? Nie siedzę już tak jak kiedyś 24h na dobę na forum, ale każdy kto mnie zna wie że o każdej godzinie dnia i nocy może zadzwonić w każdej sprawie.

Skoro ta sytuacja tak bardzo Cię uraziła, po za kasą, prześlę Ci koszulkę, byś nie poczuł się oszukany...

Badi
10-11-2013, 11:17
Nie chce juz tej koszulki.. przelew jest wiec wszystko juz zalatwione

Gierade
11-11-2013, 12:05
Temat otwarty i wyczyszczony ze zbędnego OT (http://forum.jdmstyle.pl/showthread.php/4351-Feedback-OT).