PDA

Zobacz pełną wersję : Honda Prelude zarzuca tyłem (jak by 4ws ale brak tak owego systemu)



Bartekk
05-11-2013, 18:44
Jak w temacie od pewnego momentu Prelude zarzuca mi tyłem dzieje sie to również na małych nierównościach studzienkach itp .
Dzieje sie tak od momentu kiedy obróciło mnie na zakręcie z którego mógłbym nie wyjśc bez uszkodzeń auta ale udało sie wybronić .
Byłem na diagnostyce (na szarpakach ) powiedzieli że jedyny luz jaki jest z tyłu to łożysko...
Wątpie żeby to było przez to :(
Chłopaki błagam pomóżcie co to może być ???

Zewus
05-11-2013, 18:46
powiedzieli że jedyny luz jaki jest z tyłu to łożysko.
jak masz duży luz to koło może już nie trzymać geometri

Bartekk
05-11-2013, 19:00
jak masz duży luz to koło może już nie trzymać geometri
Wątpie że to przez to ... tak czy inaczej na juto mam zamówioną piastę to się okażę, oby było jak mówisz.

WiecznyJDM
05-11-2013, 19:07
Może jej się driftu chce :D , jak Cie obróciło to nie uderzyłeś o coś kołem albo nie wpadło w nierówność bokiem przy ślizgu ? mój kumpel tak miał w V genie właśnie , prawdopodobnie przez niski profil opony , zaczęły mu huczeć dwie piasty jedna po drugiej , wymienił obie i bajka :)

ODi
05-11-2013, 20:31
Wymień łożysko i sprawdź zbieżność.

Bartekk
13-12-2013, 17:36
jak Cie obróciło to nie uderzyłeś o coś kołem albo nie wpadło w nierówność bokiem przy ślizgu ? :)
To że wpadło w nierówność jest bardzo prawdopodobne . (Polskie drogi)

--- Aktualizacja. Poprzedni post: o 07:05 ---


Wymień łożysko i sprawdź zbieżność.
Tak zrobie , jeszcze kumpel podpowiada mi że może to być dolny sworzeń zwrotnicy...
Musze wymieniać to co podejrzane po kolei .

--- Aktualizacja. Poprzedni post: 06-11-2013 o 07:08 ---

Zmieniłem łożyska , ustawiłem zbieżność obu osi i PROBLEM ZNIKŁ :)

Zewus
13-12-2013, 18:20
Mówiłem :D