PDA

Zobacz pełną wersję : Hondę Accord Type R



gvader
17-09-2013, 20:00
https://dl.dropboxusercontent.com/u/68481044/ATR_Sesja_Kwiecien/2013-05-05%2014.06.15.jpg
https://dl.dropboxusercontent.com/u/68481044/ATR_Sesja_Kwiecien/2013-05-05%2014.09.39.jpg

Witam, sprzedam mojego ATR-a. Cena 25000 PLN. Kontakt: 792556620.

Więcej szczegółów:
http://otomoto.pl/show?id=C30641033&preview=1

Witam,

Do sprzedania Accord Type R. Nie muszę reklamować tego modelu. Bardzo fajne autko łączące wygodę 4 drzwi nadwozia typu sedan i pazur, który pokazuje się po przekroczeniu 5 tysięcy obrotów.

Auto w moich rękach od roku. Mało jeżdżone, gdyż korki stolicy nie pozwalają na codzienne poruszanie się samochodem. Służyło głównie do weekendowych wypraw po słoiki i relaksu po godzinach stresującej pracy w korporacji ;).

Kilka słów na temat wyposażenia. Samochód jest trzymany w miarę możliwości w stanie seryjnym. Jedynymi modyfikacjami są dolot Fujita i sprężyny obniżające H&R. W standardzie mamy to co dała Honda, czyli niewiele:
- poduszki powietrzne kierowcy i pasażera
- bardzo fajnie działający ABS
- seryjne ksenony z poziomowaniem i spryskiwaczami
- elektryczne lusterka + przednie szyby
- manualną klimatyzację (*)
- zaszperowaną skrzynię z krótkimi przełożeniami
- walorów silnikowych chyba nie muszę przedstawiać
- seryjne 17" pomalowane na biało + opony Pirelli
- zimowe 16" wiatraki z Preludy + jakieś opony (nie pamiętam marki)

(*) klimatyzacja działa, niestety nie chłodzi, do wymiany jest chłodnica, którą zakupiłem i dodaję potencjalnemu przyszłemu właścicielowi do wymiany, lub wymienię sam w zależności od czasu i chęci.

Przez ostatni rok auto zostało dość mocno dofinansowane. Kupione w bardzo dobrym stanie blacharskim wymagało dość intensywnych napraw mechanicznych. Zostało wykonane:
- Wymiana synchronizatorów skrzyni (orginalne, ASO, stare do wglądu) 1-2 i 5 biegu z powodu zmielonych przesówek (luty 2013).
- Kompletny remont silnika z roczną gwarancją w firmie TecnoGarage (znana w środowisku fanów Hondy), więcej szczegółów opowiem przy ewentualnych oględzinach auta. (kwiecień 2013)
- Wymiana koniecznych tulejek zawieszenia, które tej wymiany wymagały. Regeneracja zacisków tylnych, wymiana tarcz przód na gładkie Zimmerman, klocki Hawk. (listopad 2012)
- Wymiana seryjnych sprężyn na niebieskie H&R (lipiec 2013)
- Obecnie auto przechodzi proces regeneracji układu kierowniczego (kompletna regeneracja maglownicy wraz z pompą wspomagania)

Nie będę tu pisał całej historii samochodu. Na wszystkie pytania jestem w stanie wyczerpująco odpowiedzieć przez telefon lub przy osobistych oględzinach.

Proszę o rozsądne propozycje. Auto robię dla siebie, wkładam w nie dużo serca i wyrzeczeń. Sprzedaję ponieważ chcę się przesiąść na coś japońskiego z napędem na tył. Nie mam ciśnienia na szybkie pozbycie się samochodu, ot fan Japońskiej motoryzacji chce zrealizować kolejne ze swoich małych marzeń :)

Aha, VIN-u nie podaję z powodów postoju samochodu w warsztacie razem z dokumentami. W przypadku Hondy nie pozwoli on zresztą na wiele poza odszyfrowaniem wersji nadwozia ;) Chętnie udostępnię możliwość przeglądu samochodu w dowolnym warsztacie.

Zapraszam do oględzin auta w Warszawie lub Częstochowie (ta druga opcja tylko w weekend i po wcześniejszym uzgodnieniu z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem)

Chętnie wymienię na Toyotę MR2 SW20 najlepiej po swapie na 3s-gte.