PDA

Zobacz pełną wersję : Inne H&R pęknięta sprężyna.



gvader
22-05-2013, 10:55
Witam.

Z racji, że to mój pierwszy post na tym forum, witam wszystkich serdecznie.

A teraz temat właściwy. Posiadam komplet niebieskich sprężyn H&R, niestety okazało się, że jedna z nich jest pęknięta. H&R sprzedaje sprężyny tylko w kompletach po 4 sztuki. Możecie polecić jakąś inną firmę, która sprzedaje osobne zestawy per oś a dodatkowo ich produkt będzie posiadał podobne parametry tłumienia jak ten niebieski zestaw H&R? Myślałem nad Eibachem, ale z tego co wiem ich sprężyny są strasznie miękkie.

boxxing
22-05-2013, 17:18
dotnij druga i bedzie rowno :D a tak na powaznie to moze ktos uzywke bedzie sprzedawac? latwiej dostac

szybki
22-05-2013, 17:22
H&R sprzedaje sprężyny tylko w kompletach po 4 sztuki.

Z tego co się orientuje to H&R sprzedaje po dwie sztuki. Napisz do nich maila i wszystkiego się dowiesz... Pozdro

gvader
22-05-2013, 17:26
dotnij druga i bedzie rowno

myślałem o tym, bo pęknięcie jest przy samym końcu na ostatnim zwoju ^^ ale to druciarnia mimo wszystko i wolałbym założyć nowe.


a tak na powaznie to moze ktos uzywke bedzie sprzedawac? latwiej dostac

No z tym może być ciężko, bo to raczej dość niszowy temat, żeby ktoś chciał 2 springi sprzedać, zwłaszcza do mojego auta, pozatym zależy mi troszkę na czasie.


Z tego co się orientuje to H&R sprzedaje po dwie sztuki. Napisz do nich maila i wszystkiego się dowiesz... Pozdro

A to ciekawe, bo wszędzie gdzie patrzyłem (sprzedawcy) to były w kompletach po 4, ale jeszcze zweryfikuję.

szybki
22-05-2013, 17:31
A to ciekawe, bo wszędzie gdzie patrzyłem (sprzedawcy) to były w kompletach po 4, ale jeszcze zweryfikuję.

Napisz do dystrybutora w Polsce http://www.h-r.com.pl/ , mail info@h-r.com.pl Ja się orientowałem i mi odpisali że jest możliwość zakupu dwóch sztuk.

gvader
31-05-2013, 12:29
Zgadza się, jest możliwość kupienia 2 sztuk od oficjalnego dystrybutora. Dzięki za info, temat do zamknięcia.