PDA

Zobacz pełną wersję : Tylne światła USDM Vgen. EG



diZaster
26-03-2013, 21:22
Tak jak w temacie, kupie tylne światła USDM do Vgen. EG. Jak by ktoś widział je gdziekolwiek dajcie znać.

PW.

RAFA
26-03-2013, 21:38
a nie lepiej jdm ? bo z tego co kojarze to w usdm nie swieci sie ten kawalek , ktory zachodzi na boki :)
Tak jak w temacie, kupie tylne światła USDM do Vgen. EG. Jak by ktoś widział je gdziekolwiek dajcie znać.

PW.

Jarzomb
26-03-2013, 21:46
a nie lepiej jdm ? bo z tego co kojarze to w usdm nie swieci sie ten kawalek , ktory zachodzi na boki :)

Jest dokładnie na odwrót. To Hamerykańce mają w autach obrysówki.

RAFA
26-03-2013, 22:08
oczywiście mowa o HB, to czym sie usdm roznia w HB od JDM ?
Jest dokładnie na odwrót. To Hamerykańce mają w autach obrysówki.

Jarzomb
26-03-2013, 22:30
oczywiście mowa o HB, to czym sie usdm roznia w HB od JDM ?

Z tego co ustaliłem:

Zewnętrzne:
- EDM: brak obrysu, odblask zakryty z tyłu plastikową zaślepką
- JDM: brak obrysu, brak zaślepki, świeci cały pasek oprócz narożnika
- USDM: obrysówka, brak zaślepki, świeci cały pasek wraz z narożnikiem (obrys)

Wewnętrzne:
- EDM: tylko jako przeciwmgłowe (u Nas lewe, w UK prawe), inny odbłyśnik (strona bez przeciwmgłowego odbłyśnika nie ma i ma zaślepione gniazdo)
- JDM: świecą normalnie, odbłyśniki są, "mleczna" wkładka która rozprasza światło, lekko przyciemnione wsteczne
- USDM: świecą normalnie, odbłyśniki są, "mleczna" wkładka która rozprasza światło, wsteczne normalne

Jak coś pomyliłem to proszę o poprawienie. I przepraszam za OT.

diZaster
26-03-2013, 23:57
Dokładnie tak jak pisze Jarzomb. Sam stare przerabiałem na USDM ( niestety zaczepy pourywane :( ), ale nie świecił wtedy cały pasek. A nie ukrywam że chciał bym dorwać typowe USDM. :) Dodatkowo minusem przeróbki jest to ze z jednej strony jest odbłyśnika w drugim nie. Jeśli się go nie wyciągnie z wnętrza, jest widzialna różnica świecenia.

RAFA
27-03-2013, 07:22
odblysnik to najprostsza sprawa... prerabialem lampy tak u siebie w Ej2 i u znajomego e EG4 :) ... wystarczy odbłyśnik z innej takiej samej lampy , ktory wkladamy do gory nogami lekko podpiłowująć boczek pilniczkiem do paznokci a z tego co pamietam to na dobra sprawe w sumie nie trzeba :))) ... sorry za OT :) ale lampy swiecily zajebiscie bez roznicy
Dokładnie tak jak pisze Jarzomb. Sam stare przerabiałem na USDM ( niestety zaczepy pourywane :( ), ale nie świecił wtedy cały pasek. A nie ukrywam że chciał bym dorwać typowe USDM. :) Dodatkowo minusem przeróbki jest to ze z jednej strony jest odbłyśnika w drugim nie. Jeśli się go nie wyciągnie z wnętrza, jest widzialna różnica świecenia.

Marek83
27-03-2013, 10:52
Mechanik z Dąbrowy Górniczej na literkę Z wystawiał jakiś czas temu takie lampy. Zadzwoń, zapytaj. Może jeszcze aktualne.

diZaster
28-03-2013, 00:30
Mechanik z Dąbrowy Górniczej na literkę Z wystawiał jakiś czas temu takie lampy. Zadzwoń, zapytaj. Może jeszcze aktualne.

tz? :P

Gierade
28-03-2013, 07:18
Pewnie Markowi chodziło o TO (http://forum.jdmstyle.pl/showthread.php/3060-Cz%C4%99sci-5gen-2-3-4d-USDM-EDM-JDM-Klima-sprz%C4%85tanie-co%C5%9B-mo%C5%BCe-Ci-si%C4%99-przyda?highlight=lampy) ogłoszenie. Niestety tylko wewnętrzne są do HB.

Marek83
28-03-2013, 10:51
Dokładnie o TO ogłoszenie. Nie pamiętałem wszystkich szczegółów z ogłoszenia.