PDA

Zobacz pełną wersję : Toyota 4age gubi olej



Hakaze
23-03-2013, 21:06
Witam mam ogromny problem z moją e9 w silniku 4age blue top. Olej zaraz po przekręceniu kluczyka ucieka ciurkiem od strony skrzyni biegów. uszczelniacz na wale wymieniony nic nie dało, miska uszczelniona na nowo i też żadnych efektów nie przyniosło. Proszę o pomoc, ponieważ od tygodnia stoi w garażu a ja chętnie bym nią polatał trochę ;/

ODi
23-03-2013, 21:09
Może gdzieś jest mikro pękniecie na bloku.

Hakaze
23-03-2013, 21:20
nie strasz mnie, mam nadzieję że nie.

Zewus
24-03-2013, 20:14
o przekręceniu kluczyka ucieka ciurkiem od strony skrzyni biegów. jak ciurkiem leci to chyba widać skąd leci olej. Przez Internet ciężko cokolwiek zrobić

Suseł
24-03-2013, 22:49
Możliwe, że jest pęknięcie na obudowie uszczelniacza wału. Też tak miałem u siebie w silniku 2T (praprzodek 4A-GE)

GHOSTRIDER
31-03-2013, 08:42
Albo jak ktos skladal uszczelniacz to go zamocna badz zasłabo wcisnal. Jest opcja ze przy montazu został uszkodzony jeszcze.

smario
31-03-2013, 10:58
Witam mam ogromny problem z moją e9 w silniku 4age blue top. Olej zaraz po przekręceniu kluczyka ucieka ciurkiem od strony skrzyni biegów. uszczelniacz na wale wymieniony nic nie dało, miska uszczelniona na nowo i też żadnych efektów nie przyniosło. Proszę o pomoc, ponieważ od tygodnia stoi w garażu a ja chętnie bym nią polatał trochę ;/

Witaj!

proponuje dokładnie umyć silnik i skrzynię - później już pozostaje tylko obserwacja - jeśli sobie nie poradzisz w Olsztynie jest fachura od tych silników ....